Кандидат у міські голови Черкас Віктор Євпак, який у другому турі поступився чинному мерові Анатолію Бондаренку, розмістив у соціальній мережі відеоролик, у якому вітає переможця і дякує своїм виборцям за підтримку.

Безымянный

– Я вважаю, що зараз було б правильно привітати Анатолія Васильовича Бондаренка з перемогою, а також принагідно нагадати, що 45 відсотків черкащан, що проголосували, вимагають змін, – сказав Віктор Євпак.

Він додав, що фракція «Голос» у міській раді працюватиме над цими змінами і реалізацією програми, яку партія озвучувала «під час зустрічей у дворах та підприємствах міста».

реклама

Коментарі  

 
-5 #11 О.П.З.Ж. 24.11.2020 18:38
Цитую Степанич:
Вітя, твоя задача - "контроль, контроль і ще раз контроль" за "шаловливими рученятами" Толі і його бандюганів!
Не впораєшся - підеш в небуття!

Вітя! - ми дамо тобі парабелум.Будеш нас прикривати. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Кріт 24.11.2020 17:56
Цитую Погляд у майбутнє:
Цитую Зінченко:
Цитую Погляд у майбутнє:
Цитую Любов Майборода:
Європейський підхід. Вітаю Віктора Євпака з обранням депутатом та проходженням фракції партії "Голос" у міську раду!

Європейський підхід....???
Вітаю В.Євпака....???
партія Голос....???
Хоча земля кругла, а де тепер "Демократична партія України", "Наша Україна", Вільні демократи чи "За майбутнє Черкащини"... :-*

...УНП, НРУ і т.д. де вони???

А пані і у цих партіях состояла? :eek:

А що це змінює?? Люди за неї голосують!! А тебе жаба давить :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Погляд у майбутнє 24.11.2020 17:34
Цитую Зінченко:
Цитую Погляд у майбутнє:
Цитую Любов Майборода:
Європейський підхід. Вітаю Віктора Євпака з обранням депутатом та проходженням фракції партії "Голос" у міську раду!

Європейський підхід....???
Вітаю В.Євпака....???
партія Голос....???
Хоча земля кругла, а де тепер "Демократична партія України", "Наша Україна", Вільні демократи чи "За майбутнє Черкащини"... :-*

...УНП, НРУ і т.д. де вони???

А пані і у цих партіях состояла? :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Степанич 24.11.2020 17:04
Вітя, твоя задача - "контроль, контроль і ще раз контроль" за "шаловливими рученятами" Толі і його бандюганів!
Не впораєшся - підеш в небуття!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 Ольга 24.11.2020 16:52
Із чим вітати Боню? Із тим жахом, що чекає нас попереду? Прочитала, як між двома турами дали дозвіл (Богд та Савін, мабуть) армянчику Казаряну на руйнування пам"ятки архітектури по Б.Вишневецькій,2 і з жахом подумала, а що попереду нас чекає? І що накаже кукловод Коломойський? https://kropyva.ck.ua/content/m-zh-dvoma-turami-vibor-v-dali-m-stobud-vn-na-visotku
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Зінченко 24.11.2020 15:46
Цитую Погляд у майбутнє:
Цитую Любов Майборода:
Європейський підхід. Вітаю Віктора Євпака з обранням депутатом та проходженням фракції партії "Голос" у міську раду!

Європейський підхід....???
Вітаю В.Євпака....???
партія Голос....???
Хоча земля кругла, а де тепер "Демократична партія України", "Наша Україна", Вільні демократи чи "За майбутнє Черкащини"... :-*

...УНП, НРУ і т.д. де вони???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Volodymyr Rebel 24.11.2020 14:46
Вибач Віктор,перемогл а Ж.О.П.А,не доросли ми ще до Європи!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Бувший 24.11.2020 14:34
Гідний вчинок, треба використати пропозицію Бондаренка, та очолити департамент айті технологій, та створити нові системи міської інфраструктури.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Погляд у майбутнє 24.11.2020 14:13
Цитую Любов Майборода:
Європейський підхід. Вітаю Віктора Євпака з обранням депутатом та проходженням фракції партії "Голос" у міську раду!

Європейський підхід....???
Вітаю В.Євпака....???
партія Голос....???
Хоча земля кругла, а де тепер "Демократична партія України", "Наша Україна", Вільні демократи чи "За майбутнє Черкащини"... :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Вежливый Евпак 24.11.2020 13:06
- Добрый вечер!