реклама
Будівельна компанія надія

На виконання рішення Окружного адміністративного суду міста Києва Комісія внесла зміни до додатка 2 до своєї постанови від 24 вересня 2021 року "Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах № 184 та № 197 на проміжних виборах народних депутатів України 31 жовтня 2021 року", замінивши слова "Войцехівський Віталій Олександрович" словами "Шевченко Віктор Олександрович".

1092540_news-1

Про це інформують у ЦВК.

Своєю ухвалою суд, зокрема, зупинив дію рішення Деснянського районного у місті Києві відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) у вигляді свідоцтва про зміну прізвища, імені, по батькові з Шевченко Віктор Олександрович на Войцехівський Віталій Олександрович. А також – заборонив Комісії використовувати змінені дані Шевченка В.О. під час організації підготовки та проведення проміжних виборів народного депутата України 31 жовтня 2021 року в ОВО № 197.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ЦВК завершила процес реєстрації кандидатів у нардепи: Ще двох Голубів, а ще одному Войцехівському відмовили.

Вісім активних кандидатів, пряма комунікація та подарунки виборцям. Ситуація в ОВО № 197 протягом першого місяця виборів.

реклама

Коментарі  

 
-2 #1 Энгельгардт-Войцеховский 07.10.2021 18:03
От стану паном, куплю себе депутатский жупан с отливом и в Киев! Внебрачным козачком возьму его с собой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ