реклама

реклама Делікат

реклама

У Чорнобаївському районі високі чиновники спробували прорватись у приміщення підприємства, засновник якого нещодавно був одним з претендентів на крісло губернатора.

Нині, 20 липня, майже в центрі Чорнобая, перед будівлею, що належить корпорації «Дніпро», стоять троє охоронців. Як правило, біля входу чергує один охоронець, але після вчорашнього інциденту охорону посилили.

У будівлі знаходяться господарські підприємства корпорації. Деякі приміщення також у оренді в інших підприємствах. Розташувалась тут і Чорнобаївська районна організація Партії регіонів. Керівники усіх цих структур зараз чухають потилиці і міркують, на яку ж установу була здійснена сьогодні рейдерська атака.

За словами охоронця Сергія Дубини, ще вчора, 19 липня, до будівлі прийшов перший заступник голови Чорнобаївської райдержадміністрації Олексій Боровик (але чиновник не представлявся, тож охоронець лише пізніше дізнався, хто це був) і намагався потрапити у середину приміщення.

Охоронці: Чиновники нам погрожували міліцією, яка "поламає нам руки і ноги"

Охоронці: Чиновники нам погрожували міліцією, яка "поламає нам руки і ноги"

– Якісь документи вимагав, нецензурно висловлювався в мою адресу. Потім, обманувши мене, таки потрапив у приміщення: сказав, мовляв, що моє керівництво дзвонило до нього і викликало. Ніяких посвідчень чоловік не показував. У які кабінети заходив він, я не знаю, бо за ним не ходив. Але чоловік пробув у приміщенні близько 40 хвилин, – говорить Сергій Дубина. – Уже сьогодні цей чиновник приїхав з іншим чоловіком і знову те саме: вони нецензурно лаялись, погрожували викликати міліцію, яка, мовляв, як вони висловились поламає нам руки і ноги… Міліція таки приїжджала, але силу до нас не застосовувала. Тоді ці чиновники сіли в автомобілі, та й поїхали.

Як з’ясувалося, вдруге чорнобаївський чиновник приїхав з грізним підкріпленням – заступником голови Черкаської облдержадміністрації Вадимом Льошенком (цей чиновник захоплюється дзюдо, в ОДА йому дали прізвисько "каратист" «Прочерк»).

– Вони не сказали, з якою метою приїхали. Охорона їх не впустила. Вони погрожували охоронцям, що міліція, як приїде, то виб’є двері, – говорить заступник начальника відділу економічної безпеки корпорації «Дніпро» Валерій Черінько. – Я вважаю це рейдерською атакою на підприємство, адже чогось же ці чиновники питали про форму власності…

Сергій Любивий: На селекторну нараду прийшли з запізненням. В цей час були коло осередку партії.

Сергій Любивий: На селекторну нараду прийшли з запізненням. В цей час були коло осередку партії.

– Між іншим, сьогодні була обласна селекторна нарада, яку проводив заступник губернатора Василь Корнієнко, що займається сільськогосподарською галуззю. На нараду запрошували керівників підприємств, установ. Обов’язковою була присутність голови райдержадміністрації та першого заступника. Та вони прийшли під кінець селекторної наради. Глянули на мене, запитали чи це я представляю інтереси асоціації і все, – додає керуючий справами незалежного об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району Сергій Любивий. – Своє запізнення на нараду вони аргументували тим, що до них хтось з обласного керівництва приїжджав.

У Чорнобаївській міліції справді підтверджують факт виклику правоохоронців до будівлі корпорації «Дніпро». Підтверджують у міліції і те, що біля будівлі сьогодні були Вадим Льошенко та Олексій Боровик. Але ніякого конфлікту біля будівлі правоохоронці не побачили.

– Але порушень громадського порядку не було, тож ми і поїхали, – говорить т. в. о. начальника Чорнобаївського РВ УМВС Валентин Солод. – Я так зрозумів, що Боровик з Льошенком хотіли потрапити в приміщення, бо вони депутати Партії регіонів, а там знаходиться районний офіс партії. Документів чи перепусток я в них не бачив. Охоронці не пускали чиновників, мотивуючи це тим, що дана будівля – це приватна власність. Бити охоронців нас ніхто не просив. Та й міліція для того існує, щоб наглядати за громадським порядком. Конфлікту не було, чиновників не пустили в будівлю і вони поїхали. Нецензурщини і агресії з боку чиновників не було.

Самі ж головні дійові особи даного інциденту заперечують будь-які звинувачення з боку охоронців приміщення у агресії.

Вадим Льошенко:Повірте мені - охорона мене не зупинить!

Вадим Льошенко:Повірте мені - охорона мене не зупинить!

– Та якби я захотів пройти повз охоронців, я б пройшов. Повірте мені! – заявляє заступник голови облдержадміністрації Вадим Льошенко. – Я саме перебував у робочих питаннях в Чорнобаї і, як заступник голови обласної партійної організації Партії регіонів, вирішив зайти до офісу. Мені сказали, що мене немає в якомусь списку і тому я не можу зайти. Ну тоді я сказав, що зайду іншим разом. Але взагалі ситуація мені дивна. Офіс партії оголосили зоною приватного впливу і туди нікого не допускають крім тих людей, що записані в списку. А це навіть порушення партійної етики. Бо до осередку партії повинен бути вільний доступ громадян! А щодо того, що я не пред’являв ніякі документи, то скажу вам, що я, як громадянин України, маю право зайти в будь-яку громадську приймальню.

А от інший учасник інциденту – чорнобаївський чиновник Олексій Боровик (в лавах Партії регіонів перебуває близько року), який обіймає посаду в РДА лише п’ять днів, заявляє, що проблем у нього «і без політики достатньо».

Олексій Боровик: Я супроводжую заступника губернатора

Олексій Боровик: Я супроводжую заступника губернатора

– Але коли приїжджає заступник губернатора і просить супроводити його на підприємство місцеве, я з ним поїхав, – пояснює Олексій Іванович. – Він повинен був передати якісь документи. Та коли ми приїхали, нам показали якийсь список, де нас не було, і тому не пустили в приміщення.

– Охоронці кажуть, що ви і вчора намагались пройти всередину будівлі?

– Вчора вранці мене пропустили і все. Я зайшов в громадську приймальню, бо там знаходилися представники обласної організації партії, які на мене чекали.

«Прочерк» звернувся за коментарем до нинішнього голови Чорнобаївської районної партійної організації Партії регіонів Григорія Душейка, батько якого – Петро Душейко - і створив свого часу корпорацію «Дніпро».

Григорій Петрович не знає, що насправді так цікавило чиновників у даному приміщенні, але він припускає, що тим могли бути потрібні якісь партійні матеріали чи протоколи.

– 8 червня цього року на 9 конференції Чорнобаївської районної організації Партії регіонів мене обрали головою районної партійної організації. Відбулася реєстрація даного рішення у відповідних органах, зокрема, в органах юстиції. Все пройшло легітимно, з дотриманням всіх вимог статуту партії. Але з незрозумілих причин в Черкаській обласній організації партії мені сказали що не визнають такого рішення районного осередку. Обласне керівництво партії навіть направляло контрольну комісію, яка перевіряла протоколи, діяльність первинних партійних осередків. Претензій не виявилось, – каже Григорій Душейко.

Вже на початку липня відбувалася рада обласної організації Партії регіонів.

– І, хоч голови районних організацій входять до цієї ради, мене ніхто не запрошував, – зазначає Григорій Петрович. – А тоді я дізнався, що рішенням ради було скасовано рішення про обрання мене керівником. Нині ми написали апеляцію до політради у Київ.

Обласне керівництво Партії регіонів руйнує найбільш ефективний свій районний осередок

Обласне керівництво Партії регіонів руйнує найбільш ефективний свій районний осередок

У активіста партії є причини, через які він хоче й надалі керувати районним осередком. Каже, що не відступиться від 3 тисяч партійців і від того  показнику підтримки Віктора Януковича, що був на останніх виборах. А він у порівнянні з показником виборів 2007 року зріс утричі.

– Тобто, ми вважаємо, що чорнобаївська організація працює легітимно і ефективно! – наголошує пан Душейко.

Між іншим, за словами Григорія Душейка, 24 липня має бути проведена нова конференція чорнобаївської районної організації Партії регіонів. І в обласній організації вже затвердили новий оргкомітет, до складу якого входить і пан Льошенко з паном Боровиком…

– А все-таки, чи мають можливість прості громадяни потрапити до приймальні районного осередку партії? – запитує «Прочерк» у Григорія Петровича.

– Прості громадяни мають право і можливість завжди заходити в чорнобаївську районну організацію. Люди ж, приходячи в приймальню, не вимагають від охоронців якихось документів чи права власності на будівлю. Ми й конференції в залі засідань тут-таки у будівлі проводили, і ніяких інцидентів не було.

– Чи були якісь конфлікти у вашого батька чи у вас з Вадимом Льошенком чи Олексієм Боровиком?

– Особистих конфліктів не було, оскільки в свій час, коли мій батько був головою Чорнобаївської РДА, Олексій Боровик працював у нього першим заступником. А Вадим Льошенко обирався свого часу депутатом до обласної ради від Чорнобаївського району, коли ще була мажоритарна система виборів. Тобто конфліктів не було і з чим пов'язаний нинішній – не знаю… Лише припущення.

реклама

Коментарі  

 
-1 #9 толерантный 29.09.2011 15:53
Цитую Хн:
недавно и меня случаем занесло в это Днипро,я ох***л!!!, секретность как на Байконуре!!!

Тебя и на Байконур "заносило"? А если во сне и "летаеш",
значит "шестеркой" растешь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Ант 29.09.2011 14:33
Початок кінця цього партійного гадюшника ПеР**** :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Я-українець 29.09.2011 10:49
Хай гризуться, хоч повбивають одне одного. Україні тільки легше буде, без цих Риго-анальних ви*****. В історії України на жаль немало було такого гнусного елементу, яке було при владі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Хн 12.09.2011 15:00
недавно и меня случаем занесло в это Днипро,я ох***л!!!, секретность как на Байконуре!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Андрій 11.09.2010 00:25
Дзуськи, а не осередок!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Ещенко Татьяна 31.07.2010 00:45
Тулуб в свойственной ему манере прокомментирова л ситуацию. Читайте в следующем номере "Вечерки"... 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Елена 26.07.2010 08:58
Бей своих,чтоб чужие боялись!Если сделать экскурс в историю,можно проследить и сопоставить с происходящим в период властвования Иосифа Вессарионовича.Ждите репрессий,панов е!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Мрійник 21.07.2010 09:09
а мож вони між собою перегризуться і самі одне одного поскидають з посад?! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Тоха 21.07.2010 07:19
А Вы на что надеялись - на ордена? ВОЛКИ пришли! И надолго, если будем молчать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100