реклама

реклама Делікат

реклама

ПРОЧЕРК – це ресурс резонансної черкаської інформації.

Ми прагнемо оперативно та всебічно інформувати про життя Черкас і області.

Але, звичайно, у нас є пріоритети.

ПРОЧЕРК прискіпливо тa критично висвітлюватиме вчинки ( та бездіяльність) влади і політиків. Адже вони мають бути відповідальними перед черкащанами (рубрика РЕЗОНАНС).

ПРОЧЕРК відслідковуватиме впливи черкаських медіа на політику та політики на медіа. Адже черкащани не повинні бути жертвами інформаційних маніпуляцій (рубрика ДЖИНС-ТОНІК).

ПРОЧЕРК надаватиме важливу економічну та споживацьку інформацію. Адже економічна свобода і добробут сприяють гідності та спокою черкащан (рубрика ЕКОНОМІКА).

ПРОЧЕРК помічатиме найцікавіші та найважливіші публікації національних медіа. Ми будемо знайомити з ними нашу аудиторію (рубрика ДАЙДЖЕСТ).

ПРОЧЕРК хоче стати важливою складовою інформаційного меню сучасних та мобільних черкащан. Нашій аудиторії та нам цікавий світ нових технологій, комунікацій та нових медіа (рубрика МЕРЕЖА).

Наш ресурс – результат роботи його авторів та його читачів. Тих, хто небайдуже реагує на дійсність.

ПРОЧЕРК- ПРО це говорять ЧЕРКАСИ і область! ПРО це говорять ЛЮДИ!

Контактний e-mail редакції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Елена 09.07.2010 09:50
Новая метла метет по-новому,и ей все равно что сгребать Шевченковский заповедник или еще что нибудь;будет музей в стиле ноу-хау...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100