реклама

реклама Делікат

реклама

Євгена Войцехівського, який загинув у місті з бадьорою назвою Щастя, що на Луганщині, поховали 9 червня в Смілі. На похорон прийшли сотні смілян. На жаль, не тисячі. Та все одно Сміла таких похоронів ще не бачила. Відспівували Євгена в Будинку рад, а над труною Героя ридали, у прямому значенні цього слова, люди, які його особисто не знали. І не лише жінки…

Євген Войцехівський був справжнім воїном. Адже в армії служив десантником, а згодом виконував миротворчу місію в колишній Югославії. Тобто, він добре знав, що таке війна. На урочистій церемонії прощання хлопці з його загону розповідали, як він брав на себе найважчі завдання і часто виконував їх сам, жаліючи своїх молодих і необстріляних підлеглих.


Вороги знали його як Чеха. Це було козацьке назвисько Євгена. Знали і боялися. Лише за інформацію про нього пропонували чималі гроші. Не виключено, що провокація, внаслідок якої він загинув, була спрямована саме проти нього. Адже в російських ЗМІ вже радісно повідомили про загибель ще одного «бандита», який тероризував «білих» і «пухнастих» сепаратистів. Вороги радіють, отже ми втратили справжнього воїна.


А загинув він через нашу споконвічну довірливість. Її важко подолати навіть щирим козакам. Терористи приїхали о п’ятій ранку на машині під українським прапором. Войцехівський вийшов першим…


Його неозброєного було вбито на рідній українській землі. Войцехівський відбув весь Майдан у Києві, потім був активістом Черкаської самооборони, а тоді зібрався і поїхав на схід України, вважаючи, що там він потрібний більше. Він мріяв зайти у Чорне море по саме серце у звільненому Криму. Не судилося, напевне це здійснять його сини.


На похорони захисника Вітчизни прийшли навіть комуністи і члени Партії регіонів. Це в багатьох викликало нерозуміння. Адже усі наші нинішні втрати – наслідок їхнього колабораціонізму, їхньої політики. Може, вони вже прозріли? Але чому ж тоді не покаялися?!

З іншого боку, декого з адептів «Русского міра» роздратував виступ Митрополита Черкаського і Чигиринського І Іоана (УПЦ КП), який наголосив, що нелюди, які воюють проти нас не є православними-християнами, хай вони навіть мають при собі хрестики і образки. Вони порушили основні заповіді Божі і горіти їм за це в пеклі.


Люди з Донбасу часто говорили про те, що в заходу і сходу України – різні герої. Тепер ми маємо героїв спільних. Адже й серед Небесної сотні і серед захисників України на Донбасі є западенці, східняки і люди з інших регіонів. Ми окропили свою свободу не одною краплею крові, у нас уже є спільні могили Героїв, до яких ми можемо нести квіти, хто б з якого регіону не був. «Слава Україні!» і «Герої не вмирають!» вигукують в Україні скрізь.


9 липня ці слова вигукували в Смілі, коли несли труну Євгена Войцехівського. А несли його на руках до кладовища декілька кілометрів, хоч поруч їхав катафалк… 


Відспівували Героя представники трьох церков. На жаль, не було священика московського патріархату. Невже навіть смерті сотень наших героїв, які воюють за цілісну Україну, не об’єднають усі наші православні церкви? Невже московський патріархат не схаменеться і після смерті свого предстоятеля Володимира? Адже всі уже знають, що і його намагався зламати Янукович…

Голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко наголосила, що Євген і за духом, і за народженням – холодноярець

Голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко наголосила, що Євген і за духом, і за народженням – холодноярець


У день, коли ховали Євгена, у ЗМІ повідомили про те, що СБУ вирахувала і затримала зрадника з Волновахи, який передавав терористам інформацію про пересування колон наших військових, про їхню дислокацію. Цей чоловік лише на кілька років молодший за Євгена,практично одноліток. Та коли Войцехівський загинув за Україну, житель Волновахи поповнив досить чисельну когорту зрадників України. Навряд чи колись на його могилі  скандуватимуть: «Герої не вмирають!» А як оцінять його вчинок його ж діти? Невже ті іудині срібняки, які він отримав, були того варті?

Батьки Євгена Войцехівського

Батьки Євгена Войцехівського


Можливо, і Євгена-Чеха вирахував якийсь зрадник. Та за великим рахунком його убив не цей ворог. Войцехівського убив «Русский мир». Бо саме він сприяв появі таких зрадників, для яких Батьківщину заступило казна що, породжене хворою уявою Путіна і патріарха Кіріла. Оця війна проти нас і є виявом «Русского міра» у його концентрованому вияві.


Євгена Войцехівського виховували патріоти України. Батьки не вчили його ненавидіти чуже, прагнути його, вони вчили його любити і захищати рідну землю. Давно знаю Віктора Войцехівського – батька Героя – який очолював СУМ в Україні. Через СУМ пройшов і його син. Тож доля Євгена була запрограмована всеперемагаючою любов’ю до України.

Бойовий побратим Войцехівського Олег Островський поклав до його труни прапор холодноярців

Бойовий побратим Войцехівського Олег Островський поклав до його труни прапор холодноярців


Та своїм життям і своєю смертю він намагався змінити на краще нашу долю. І ми повинні лише вклонитися йому за це і нести у своїх серцях вогонь, що палав у його серці. Це осилить не кожен. 

Салют полеглому і грудка землі в могилу

Салют полеглому і грудка землі в могилу


Слава Україні! Героям слава!

реклама

Коментарі  

 
+3 #17 SKS 17.07.2014 17:49
Цитую Пошли...:
СБУ ....! Чево ты пышного увидел?

А колорад просто м..читься в штани, коли багато синьо-жовтих прапорів бачить. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 К ногтю колоради! 17.07.2014 17:47
Євген Войцехівський був супербійцем. Навіть його загибель не була даремною - збурені цим, на фронт поїхали зо три десятки його друзів. Кожен готовий пачками давить "колорадів" за загибель Жені.
Кожне бандитське вбивство українця промосковськими холуями отримуватиме тяжку й сувору розплату. Все просто: хто не втече за межі України - опиниться під чоботом АТО.,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Пошливы 17.07.2014 16:59
Наше на Украине всё! Понял кагебист с сбу? А людей ты канешна любиш. Толька ведь людьми та щитаеш кацапов а не украинцев. Я приду на твои непышные похараны...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 ПАТРIОТ СБУ 16.07.2014 15:25
Цитую Пошли...:
СБУ ....! Чево ты пышного увидел? Ты наверна хочеш штоб наших героев ночью втихаря закапывали? Штоб тебя ..... Изза таких как ты вайна идёт и гибнут люди. Ты и такие как ты тута живёте и ненавидите всё наше всё вам не так. Рассею ждёш? Едь туда ....

А що Ваше?А може війна йде з за таких як ти, які ненавидять просто людину як джерело життя.І взагалі УКРАЇНЕЦЬ ЧИ ТИ.Мабуть такий же москалик як .................................................. та iншi.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Пошли... 16.07.2014 11:44
СБУ ....! Чево ты пышного увидел? Ты наверна хочеш штоб наших героев ночью втихаря закапывали? Штоб тебя ..... Изза таких как ты вайна идёт и гибнут люди. Ты и такие как ты тута живёте и ненавидите всё наше всё вам не так. Рассею ждёш? Едь туда ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 ПАТРІОТ СБУ 15.07.2014 16:59
кому треба такi пишнi похорони?
шо тут пише сiлькор молодший?
може батькам ця статейка i цi .... з автоматами замiнять сина.
Ви шо зовсiм нiчого не розумiєте у в націоналістично му чадi.Життя людині дано один раз.І відібрати її ні Порошенки, Януковичі, Турчинови, Яцинюка
не мають права.Все одно де і у кого.Хоть на Сході, Центрі чи на Заході УКРАЇНИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #11 Пошли... 13.07.2014 14:47
Бог и тваё место апределит и...да адекватный. Ты бы лучче ...... свечку в храме за героев паставил предатель...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 адекватный 12.07.2014 21:25
Цитую Пошли...:
Вот почему то мне кажется што у предателя Юпанки фамилие на ов. Люди погибли а оно ёрничает. Вот бы ребята Жеки до него дабрались. А думаю встретятся... Он заслуживает мужского разгавора. А то ему и Хмельницкий и Старицкий и Артемовский не такие. Для нево навернае герои на ин: Ленин, Сталин.

Найшли де і....ди Прізвища обсосувати. Якщо людина добра, яка різниця що в неі за прізвище. Ще цьому маразматику ПАШЛи всюду вороги мерещаться, видно п'є добряче. На таких новинах повинна бути тільки скорбота та співчуття рідним як би хто до кого не відносився за життя,а господь вже вирішить де буде його душа. Земля пухом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 визор 12.07.2014 11:52
Цитую Атауальпа Юпанки:
якщо у батальйонах зібрані такі ж люди як на останньому знімку з автоматом і в чорних окулярах, то Вам і усім сепаратистам кінець.Особливо вражає прапор з емблемою ВДВ колишнього СРСР.
Слава Пiвденнiй Америцi.Верно!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 визор 12.07.2014 11:51
Цитую Oculus Rift:
"Люди на Донбассе" считают этого убитого на их земеле местными жителями вооруженного боевика спильным героем? ...........
Стыдно должно быть.
Поддерживаю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100