реклама

реклама

Конференція Черкаської міської організації Партії регіонів, що проходила 27 серпня у обласній філармонії, відбулася у дусі передвиборчої кампанії. Так, хоч головною подією заходу стала зміна керівництва міської організації партії (Ігор Мельников передав клейноди та печатку Сергію Отрешку), проте говорили про це небагато...


Зате на заході виступаючі агітували партійців активно брати участь у майбутніх місцевих виборах. Так, новий голова міської організації ПР Сергій Отрешко виголошував хвалебні оди на адресу Сергія Тулуба та просив присутніх забезпечити перемогу на виборах. Депутат черкаської міськради Сергій Тимофєєв перекладав усю відповідальність за всі негаразди на БЮТ та «Нашу Україну», і закликав однопартійців працювати так, щоб не було соромно їздити в маршрутках і тролейбусах. А губернатор Сергій Тулуб критикував помаранчевих та розповідав про досягнення нинішньої влади і… кадровий голод, який відчувають регіонали.

Початок конференції, де Сергій Отрешко запевняє, що у губернатора немає особистих справ

Ще за годину до початку конференції біля обласної філармонії почала збиратися молодь з прапорами Партії регіонів. Опісля стали підходити делегати. Всього їх прийшло 85 осіб, та для великого залу філармонії це було небагато, тож вільних місць було більше ніж достатньо.

Для своєї конференції з 85 делегатів партія влади обрала пафосний зал обласної філармонії

Для своєї конференції з 85 делегатів партія влади обрала пафосний зал обласної філармонії

Після державного гімну України та гімну Партії регіонів делегати конференції обрали президію, до якої ввійшли губернатор, голова обласної організації ПР Сергій Тулуб, заступник губернатора, заступник голови обласної організації ПР з питань партійного будівництва та організації партійної роботи Вадим Льошенко, ректор Черкаського державного технологічного університету і заступник голови обласної організації ПР з ідеологічної роботи Юрій Лега, чемпіонка світу зі спортивної гімнастики, заступник голови обласної організації ПР з питань молодіжної політики Ірина Краснянська, голова міської організації ПР (на початку конференції він ще обіймав цю посаду) Ігор Мельников, голова Соснівської районної організації ПР Олександр Дядченко та голова Придніпровської райорганізації ПР Андрій Зубченко. Насамкінець назвали Сергія Отрешка і… ніяк не представили.

Свою посаду в партії Ігор Мельников був змушений полишити через якісь туманні "обставини особистого характеру"

Свою посаду в партії Ігор Мельников був змушений полишити через якісь туманні "обставини особистого характеру"

Далі перейшли до питань порядку денного, а зокрема, до питання про обрання голови Черкаської міської організації Партії регіонів. Виступив Ігор Мельников, який чітко не пояснив, чому складає з себе повноваження, зате згадав часи, коли партія була в опозиції. Виступаючий розповів про досягнення міської організації партії, згадав про допомогу партійців ветеранам, інвалідам, дітям, навчальним закладам. Ігор Мельник подякував всім, хто виборював для партії право називатися «партією влади».

Вадим Льошенко добирає кадри і для влади, і для партії. Різниці між ними на Черкащині вже не роблять...

Вадим Льошенко добирає кадри і для влади, і для партії. Різниці між ними на Черкащині вже не роблять...

Виступив також Вадим Льошенко, який ознайомив присутніх з біографією Сергія Отрешка, після чого його і обрали одноголосно головою міської організації ПР.

Сергій Отрешко подякував за проявлену йому довіру. Зрозуміло, що від нового керівника чекали виступу. І він виступив, розпочавши говорити з того, яку країни «ми отримали від так званої помаранчевої влади».

– Ми отримали країну в критичному стані, зі зруйнованою економікою, роздратованим та зневіреним суспільством. Але Віктор Федорович Янукович з урядом та партійною командою докладає всіх зусиль, щоб відбудувати Україну справді незалежну, справді процвітаючу, у якій люди будуть жити гідно! – пафосно виголошував виступаючий, переходячи від загального до конкретного. – Ми стоїмо на порозі важливих подій – виборів 31 жовтня…

Сергій Отрешко готовий підставити плече мудрому губернатору

Сергій Отрешко готовий підставити плече мудрому губернатору

Далі мова йшла про «добробут», «стабільність» та інші дотичні до теми поняття, про захист черкащан Партією регіонів. Окремо Сергій Отрешко охарактеризував губернатора як мудрого керівника.

– Враховуючи напружений графік роботи Сергія Борисовича, міська партійна організація повинна стати надійним плечем та надати всебічну підтримку нашому обласному лідеру. Не існує його особистих справ. Це наші загальні справи і вони потребують вирішення. Ми бачимо вже сьогодні наслідки політичної стабільності як на рівні держави, так і на рівні черкаської області. Впевнені¸ що жителі міста втомилися від популістських заходів та пустопорожніх обіцянок. Черкаси – наше рідне місто, і ми знаємо всі його проблеми і всі негаразди та болі. І ми маємо команду професіоналів та фахівців, що знають шляхи подолання всіх цих проблем, – говорив Сергій Отрешко, виділивши насамкінець завдання, які чекають черкаських регіоналів, основне з яких – перемога на виборах.

Опісля надали слово делегатам. Серед виступаючих був і депутат черкаської міськради Сергій Тимофєєв, який нагадав усім, що влада у 2006 році перейшла до БЮТ і «Нашої України». Тож за логікою пана Тимофєєва, саме ці політичні сили «відповідають нині за всі рішення, які приймала наша теперішня влада». Скориставшись нагодою, депутат покритикував і міського голову Черкас Сергія Одарича за гарні парки.

"Україна для людей, а не для парків!", - депутат міськради критикує нинішнього міського голову

"Україна для людей, а не для парків!", - депутат міськради критикує нинішнього міського голову

– Тому що тепер з тими парками треба пояснити простій людині ,чому він повинен ремонтувати клас в школі або чому пенсіонерка повинна платити за всі аналізи в лікарні, де сиплеться зі стелі штукатурка. Тобто, в принципі, наша головна задача прийти до влади і змінити вектор, щоб Україна була справді для людей, а не для парків, скульптур, які роблять наша теперішня влада, – переконував усіх Сергій Тимофєєв, зазначивши при цьому, що нинішній владі треба працювати так, щоб не було соромно їздити у маршрутках і тролейбусах.

Сергій Тулуб поставив завдання: розібрати завали від попередньої влади

Коли вийшов виступати Сергій Тулуб, з-за лаштунків сцени раптово з’явилася дівчина, що поставила на трибуну склянку з водою. На цьому особлива увага до персони губернатора не завершилася. Дівчина також перемістила вентилятор, що стояв позаду членів президії поближче до виступаючого. Можливо, це подіяло на Сергія Борисовича, і він розпочав з подяк: Мельникову – за те, що він і його команда досягла всім відомих результатів на виборах, а також Отрешку – за те, що зголосився покласти на себе таку велику відповідальність перед виборами. Губернатор навіть зізнався присутнім, що на початку заходу пригадував і свої перші кроки на партійній роботі. Але далі тон змінився на більш різкий – виступаючий розпочав критикувати колишню владу.

Сергій Тулуб знову вимагає собі більше влади. Зараз обурюється, що не може давати прямі вказівки меру Черкас

Сергій Тулуб знову вимагає собі більше влади. Зараз обурюється, що не може давати прямі вказівки меру Черкас

   

– На жаль, впродовж останніх п’яти років великих ілюзій і нездійснених мрій окремих патріотів було згаяно час для кардинального поліпшення життя людей. Бездарно витрачено величезні матеріальні, інтелектуальні і фінансові ресурси. І я хочу сказати, що завдання наше з вами виправити ці помилки, розібрати завали того що нам залишила попередня влада, – наголошував Сергій Тулуб. – За цей короткий період дещо вдалося зрушити з місць. Я не кажу про вирішення. Але ви ж подивіться, яка розбалансована система влади у вас на прикладі міста. Сьогодні голова облдержадміністрації не має права на прямі вказівки або якісь рішення, які б стосувалися міста. А це ж столиця краю! Тут же проживає чверть населення всієї області! І як би мені не прикро було, але хоч берись, засукуй рукава і ставай замість деяких керівників міста наводити елементарний порядок на вулицях, у домівках, під’їздах, у житловому господарстві, житлово-комунальному господарстві і таке інше. І ми сьогодні в обласній державній адміністрації це намагаємося робити, тобто піднімати... (Мабуть, малось на увазі, підняття питання по  міській владі – Авт.) Сьогодні, як казав Президент, настав час, потрібні зміни до Конституції, потрібно покращення і змінення сьогодні владної структури, сьогодні треба дати більші можливості на місцях, в регіони. І вибудувати ефективну владу – всю її вертикаль!

Партія регіонів починає шукати і «втягувати» однодумців

Делегати конференції одноголосно підтримують ініціативи своїх керівників

Делегати конференції одноголосно підтримують ініціативи своїх керівників

Після цього Сергій Борисович перейшов на більш відверті теми, зокрема, розповів про проблеми всередині партії.

– Головне – нам треба створити дієвий, системний кадровий резерв. Ви ж бачите, що у нас є кадровий голод, нам потрібні фахівці, професіонали, патріоти, ті хто сьогодні готовий і має досвід, щоб змінювати ситуацію на краще. І це одне з питань, над яким треба працювати міській партійній організації!

Аналіз минулих виборів свідчить, що не всі вірили в перемогу нашого кандидата, не всі брали активну участь у виборчому процесі. Я про це вже казав… І в мене, чесно кажучи, на це питання вже є різні погляди, але я вважаю за доцільне і сьогодні це ставлю вам як завдання (звернувся поглядом до Отрешка – Авт.) – сьогодні треба до однодумців втягувати тих людей, які професійно і відповідально могли б вирішувати питання, спрямовані на життя міста.

Виступаючи, Сергій Тулуб попросив однопартійців проаналізувати всі помилки виборів 2006 року. Також він дав зрозуміти, що не задоволений нинішнім керівництвом міста Черкаси.

А ще Сергій Тулуб незадоволений, що Сергій Одарич живе у Мошнах, а не в Черкасах

А ще Сергій Тулуб незадоволений, що Сергій Одарич живе у Мошнах, а не в Черкасах

– Я розумію, що парки потрібні місту¸ але я розумію і те, що дороги потрібні, я розумію про те, що сьогодні потрібне і соціальне житло. І сьогодні деякі кола позакривали заводи, фабрики, приватизували все це, а людей вигнали на вулицю і не дають навіть куска хліба заробити, ганяють по вулицях, ганяють палатки (одразу згадалася боротьба міської влади з таким явищем, як стихійна торгівля, але й обласна влада раніше висловлювала думку щодо необхідності побороти це явище… – Авт.). А так не можна! Створіть людям умови!.. Місто засмічено, кожного стовпа обклеєно так, що я не знаю… А які будинки захаращені, запущені. Нещодавно був у дитячій міській лікарні. 10,5 тисяч міських дітей за минулий рік там отримували медичні послуги. Я зайшов в харчоблок, там висить павутиння, старе обладнання, захаращено все, оббите, стіни обдерті і т. д. Ніяких санітарних умов. А там же готують їжу для мам, діточок, що там лежать! Так я хочу сказати, що обладнання нове я туди вже завіз, гроші виділили для ремонтів, а однопартієць, заступник по партії Микола Миколайович Петренко вже закупив більше 100 спеціалізованих ліжок для цієї лікарні…

Перераховуючи досягнення влади, Сергій Тулуб назвав і такі: на початку наступного року буде здана в експлуатацію черкаська обласна дитяча лікарня. У Каневі вже відкрито музей Шевченка, а саме місто включено до проекту Євро-2012, що передбачає будівництво доріг та туристичного комплексу в Каневі. Планується збільшення замовлень на черкаському заводі «Фотоприлад».

Регіонали серйозно розглядають кандидатуру Євгена Влізла, голови Черкаського району і соратника губернатора по "Енергоатому", на посаду мера Черкас

Регіонали серйозно розглядають кандидатуру Євгена Влізла, голови Черкаського району і соратника губернатора по "Енергоатому", на посаду мера Черкас

Наприкінці свого виступу губернатор порадив міській організації ПР  визначити достойного кандидата на посаду мера, а також розгорнути штаб по виборам у міську раду. Однак наголосив, що підбирати людей слід уважно, щоб кандидати були лідерами громадської думки, які працюють за ідею, а не за гроші. «І щоб це були люди, які готові працювати лише для покращення життя міста!» – наголосив губернатор.

Насамкінець конференції новий голова міської організації ПР Сергій Отрешко зачитав наступне питання порядку денного – про обрання делегатів на обласну конференцію Партії регіонів. До цього моменту в залі було чути лише оплески після чергових виступів. Тепер же почулися нотки обурення.

Валерій Пащенко, один з найактивніших агітаторів за Віктора Януковича та його довірена особа, не знаходить підтримки своїх мерських амбіцій у Партії регіонів

Валерій Пащенко, один з найактивніших агітаторів за Віктора Януковича та його довірена особа, не знаходить підтримки своїх мерських амбіцій у Партії регіонів

– Чому мене не обрали делегатом обласної конференції?! Що я скажу своїм людям, які працюють в мене на окрузі? – обурювався депутат Придніпровської районної ради, голова молодіжної організації «Союз молодих регіонів України» Придніпровського району Леонід Васильович. – Я хотів би, щоб мене включили в список і щоб шановне товариство мене підтримало!

Й «шановне товариство» таки підтримало, хоч і вийшло все, як кажуть, трохи не за сценарієм. Сергій Тулуб одразу порадив Сергію Отрешку прислухатися до людей і останній оголосив:

– Є пропозиція доручити раді міської партійної організації не пізніше 10 вересня визначитися з датою проведення міської партійної конференції з одним питанням порядку денного – висунення делегатів на обласну конференцію Черкаської обласної організації Партії регіонів. Хто за? Рішення прийнято. Отож, пропоную 17-ту конференцію міської організації Партії регіонів не закривати, – закінчив Сергій Отрешко.

реклама

Коментарі  

 
0 #4 ТАК! 03.09.2010 16:03
Нагадало лозунг "Нашої України" зразка 2004 року:"Вірю! Знаю! Можемо!" А тут "Засукуємо і беремось!" :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Черкас 30.08.2010 10:16
Шикарний передвиборчий лозунг засвічено у заголовку. "ЗАСУКУЄМО!" - це звучить гордо 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 шоця 30.08.2010 08:23
жодного людяного обличчя!!! шок
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Елена 29.08.2010 19:58
Фото BEST of the BEST!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100