реклама

реклама Делікат

реклама

Політичний дитячий садочок.

Епохального футбольного матчу між «Свободою» та Партією регіонів так і не відбулося, проте відсутність матчу теж стала неабиякою подією…

«Свобода»  називає лідера Партії регіонів «піонером»

"Я прийшов - тебе нема". Виклик футболістів "Свободи" регіонали проігнорували

"Я прийшов - тебе нема". Виклик футболістів "Свободи" регіонали проігнорували

Сьогодні - у суботу, 9 жовтня - об 11.45 перша п’ятірка ВО «Свобода» прийшла на Соборну площу, щоб зіграти із першою п’ятіркою міської організації Партії регіонів. Адже напередодні «Свобода» надіслала лист-запрошення зіграти в міні-футбол на славнозвісному майданчику, щоб «регіонали» переконалися, наскільки подібна гра може бути шкідливою для здоров’я. Проте, як розповів «Прочерку» голова міської «Свободи» і кандидат на посаду мера Черкас Михайло Вакуленко, «регіонали» сьогодні ж о 9 ранку надіслали листа, у якому відмовилися від гри, мотивувавши відмову тим, що «головним критерієм висування лідерів у списку кандидатів у депутати до міської ради від Партії регіонів була швидкість не ніг, а розуму».

- Якщо вони не прийшли на гру з нами, то фактично вони визнали, що це шкідливо для здоров’я. Вони відмовилися грати п’ятірка на п’ятірку, тобто, відмовилися популяризувати масову гру. Ми хотіли привернути увагу громадськості до гри, в якій участь беруть публічні люди, але непрофесіонали цієї діяльності. Так як у Росії актори боксом займаються, катаються на ковзанах… І в процесі виборчої кампанії можна було б зробити паралельно популяризацію в даному випадку футбольної гри. П’ятірка відмовилася грати. Це факт, - розповів Вакуленко. За його словами, регіонали запропонували провести гру в другій половині жовтня, але щоб грали не п’ятірки, а збірні від кожної партії.

"Головний критерій висування лідерів списку - швіидкість не ніг, а розуму". Відкритий лист-відмова ПР

"Головний критерій висування лідерів списку - швіидкість не ніг, а розуму". Відкритий лист-відмова ПР

- Якщо п’ятірка їхня не вийшла на матч з нами, то або це просто слабенька, хворенька п’ятірка, немічна, або, дивлячись на їхню відповідь, це просто ботаніки, які з дитинства не розуміють суть життя людського. То чого ви йдете в кандидати, в депутатство? Це ж дуже серйозні справи. Якщо ти ботанік, то займайся іншими справами, - зауважив очільник міської «Свободи».

«Свободівців» також обурило те, що «регіонали» скептично сприйняли пропозицію назвати турнір іменем Степана Бандери. «Запропонована вами назва турніру «Пам’яті Степана Бандери» навряд чи підходить для вищезгаданого турніру, враховуючи мало значимість С. Бандери як в спортивних колах, так і в історії нашого міста», - написав у своєму листі Сергій Отрешко.

Михайло Вакуленко: "Якщо Бандера не Герой, то Тулуб - піонер!"

Михайло Вакуленко: "Якщо Бандера не Герой, то Тулуб - піонер!"

- Якщо Степан Бандера не Герой України, то хто такий Тулуб і Бобов? Це піонери, які гралися в «Зарницю» і якось отримали за це звання Героїв. Хто серйозно на Черкащині сприймає їх як Героїв України? Кого ти порівнюєш – Степана Бандеру із Тулубом?! Як кажуть в Одесі, не смішіть мої тапочки, - емоційно відповів Вакуленко. Він також зауважив, що «Свобода» прийме пропозицію «регіоналів», але дещо вдосконалить її.

 - Ми приймемо таку пропозицію, але трошки вдосконаливши її, звернемося до інших політичних і громадських організацій, з метою організувати такий масовий захід, щоб це був не піар-захід до виборів, а пропаганда здорового способу життя. Якщо ж ботаніки не можуть у футбол, то ми готові з ними зіграти в Чапаєва, але щоб це була пропаганда здорового способу життя. У підкидного ми не можемо, в наперстки ми не можемо грати, а якщо їм це доступно – в Чапаєва, то ми готові. Це ж якраз гра для ботаніків! – пожартував Михайло Вакуленко.

Для тих, хто не знає: гра в Чапаєва відома як «улюблена гра «народжених у СССР». Це коли шашки розставляють у два ряди один навпроти одного і потім вибивають щиглями.

«Регіонали» переживають, що «свободівців» дражнитимуть «політичними педофілами»

Цікаво, що поки готувався до друку матеріал, вже від прес-служби Партії регіонів надійшов ще один лист-відповідь Отрешка «Свободі», але він істотно відрізнявся від того листа, фотокопію якого нам надав пан Вакуленко.

"Деякі депутати занадто кохають дітей". відверті образи - у прес-релізі ПР

"Деякі депутати занадто кохають дітей". відверті образи - у прес-релізі ПР

«Дякую пану Вакуленку за те, що він нарешті помітив майданчик у центрі міста. Нам дуже приємно, що в планах ВО «Свободи» знайшлось трохи місця для політичних опонентів. Але звертаю увагу – насамперед футбольний майданчик будували для дітей, а не для політичних розбірок. Вони і зараз там грають , а ось зранку партійні активісти «Свободи» позбавили підлітків такої можливості», - цитує прес-служба Сергія Отрешка. (Від «Прочерку» – насправді «свободівці» нікому не заважали грати. Вони побігали з м’ячиком хвилин 20, а потім прийшли діти, і партійці чемно залишили майданчик, щоб дати змогу пограти школярам).

«Я розумію, що у ВО «Свобода» особливе ставлення до дітей, судячи з того скандалу, який учинила пані Фаріон у дитячому садку. Але, сподіваюсь, що у Черкасах усі політичні сили не чіпатимуть дітей, та їх майданчики. Якщо «Свобода» хоче зробити щось корисне для черкащан, нехай збудує ще один майданчик. Чи два або три. Може це навіть стане традицією – Партія регіонів та ВО «Свобода» будують футбольні майданчики, НУНС відкриває ділянки для малечі, вільні демократи і мер Одарич повертають майно центру дитячої  та юнацької творчості. Оце було б добре. Якщо під наглядом (кажуть, деякі депутати занадто кохають дітей), то до цієї гарної справи можна залучати навіть депутатів з БЮТу, але малечу на цей час краще зібрати в іншому місці. Саме таку співпрацю з будь-якою політичною силою ми підтримаємо», - каже політик. (Від «Прочерку» - Дозволимо собі зауважити, що в Черкасах наразі не було жодного гучного скандалу щодо депутатів-педофілів, які «кохають» дітей, тож подібні слова з уст авторитетного політика видаються досить дивними…).

Студенти і діти мають грати перед облдержадміністрацією до кінця жовтня. Самі організатори "турніру" віддають перевагу паперовим змаганням - "відфутболюють" виклики опонентів

Студенти і діти мають грати перед облдержадміністрацією до кінця жовтня. Самі організатори "турніру" віддають перевагу паперовим змаганням - "відфутболюють" виклики опонентів

Далі ще цікавіше:

«Але не треба вдиратися на дитячий майданчик дорослим дядькам з прапорами, лякати юних футболістів та вимагати провести матч на честь Бандери (його внесок в історію українського спорту взагалі, та у історію Черкас, м’яко кажучи, незначний). Адже може скластися враження, що ВО «Свобода» не хоче та не вміє перемогти на виборах, та переконати людей, віддаючи перевагу захопленню дитячих майданчиків. Також не виключено, що городяни будуть дражнити свободівців, наприклад, політичними педофілами. А воно вам треба? Тож, залиште дітей у спокої, будуйте майданчики, та зустрінемось на товариському матчі», - заявив Сергій Отрешко.

Чудова промова. От тільки, чому  пан Отрешко написав «Свободі» іншого листа, ніж отримали представники ЗМІ?

Це все через самодіяльність прес-служби «регіоналів»?

«Прочерк» вирішив поцікавитися у голови міської організації Партії регіонів Сергія Отрешка, чому ж той лист, який поширюється серед ЗМІ, істотно відрізняється від того листа, який був надісланий безпосередньо Вакуленку. Виявилося, що не все так просто. Пана Отрешка наше питання насторожило та здивувало:

Сергій Отрешко про обидва листи ПР (коректний і образливий):Це те, що я хотів сказати

Сергій Отрешко про обидва листи ПР (коректний і образливий):Це те, що я хотів сказати

- Хвилиночку, але ж для ЗМІ ми надіслали прес-реліз після того виступу «Свободи» з прапорами. Той лист був їм сьогодні переданий вранці. А вже по факту їхнього виступу о 12 був написаний прес-реліз.

- Але ж у нас вказано, що це саме лист-відповідь…

- Дайте мені хвилин 15. Я зараз не готовий кваліфіковано відповісти на це питання. Наберіть мене через хвилин 15-20, і ми більш чітко відповідь сформулюємо.

- Що саме ви хочете сформулювати? Ви все сформулювали у двох листах.

- Так. Я кажу так, як було. Я просто стосовно прес-релізу не готовий чітко відповісти.

- Тут, зокрема, йдеться про те, що «свободівців» можуть дражнити «політичними педофілами» - це тут ключова фраза. А чому ви вважаєте, що вони дітей налякали? Коли ми туди прийшли, то вони звільнили майданчик для дітей… Ви були там взагалі?

- Ні, я о 12 там не був.

- А хто там був із ваших людей?

- Там були працівники штабу.

- Хто саме? Я там нікого не бачила, там були лише діти.

- Угу. Я ж кажу, я не можу з вами розмовляти, бо в мене немає перед очима відповіді тієї, яка отримана вами. Бо зараз я чую, що вона дійсно відрізняється від тієї, що готував я.

- Тобто, з вами текст ваших же слів не узгоджували?

- Узгоджували, однозначно. Але зараз я не готовий сказати, що той текст, що узгоджений зі мною, і той, що лежить у вас, це один і той самий текст. Отак я б сказав.

Через 15 хвилин ми йому перетелефонували і пан Отрешко зорієнтувався:

- Уже поспілкувалися зі своєю прес-службою?

- Так, зараз тримаю в руках цей прес-реліз.

- Ви не відмовляєтеся від своїх слів?

- Ні. Це те, що я хотів сказати.

- Що ж ви так – говорите про «політичних педофілів»…

- По-перше, я нікого так не називаю. Я просто навів приклад – як це може бути.

- Тобто, ці всі слова з вами узгоджені і єдина помилка – що це не ваш лист-відповідь, а прес-реліз?

- Так.

- Тоді незрозуміло, чому ви все це не сказали Вакуленку. Чи це у вас була така реакція на їхню акцію, на якій ви не були?

- Це реакція саме на акцію.

- Дивно, бо ви на цій акції не були.

- А в чому дивина? Дивина на мій погляд у тому, що ця акція була, не зважаючи на той лист-відповідь. Мені незрозуміла мета сьогоднішньої акції «Свободи».

- Вони пояснили, що хто не прийшов, той програв…

- Це їхня думка. Хоча, якщо лист-виклик писався для того, щоб була підстава вийти з прапорами і наметами, то воно й мало такий вигляд.

Партія регіонів турбується за "Свободу": "...не виключено, що городяни будуть дражнити свободівців, наприклад, політичними педофілами. А воно вам треба?"

Партія регіонів турбується за "Свободу": "...не виключено, що городяни будуть дражнити свободівців, наприклад, політичними педофілами. А воно вам треба?"

Ось у які ігри грають черкаські політики у своїй «політичній пісочниці» чи то пак – на віртуальному футбольному майданчику. Нам же залишається тільки чекати на другу половину жовтня, коли всі ці ігри стануть більш жорсткими. І коли, ймовірно, «Свобода» та Партія регіонів таки зіграють у футбол на центральній площі міста. Якщо узгодять усі умови та порозуміються…

реклама

Коментарі  

 
0 #21 Андрій 13.10.2010 16:33
На рахунок фінансування. На одному із засідань керівного органу "Нашої України" у недалекому 2008 році тодішній її член н.д. України О. Третьяков "хвалився" (як нерідко з ним це буває), що фінансує "Свободу". Від цього зізнання перехопило дух у львівян-членів партії. Якраз в цей час "Свобода" почала перебирати на себе електорат "НУ" на Львівщині, в області йшла серйозна медіа-війна між цими двома партіями. І така "заявочка" від партійного колеги
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Psychologist 12.10.2010 14:30
Цитую Serga:
Psychologist да ты не Psychologist, а ТЕЛЕПАТ!!!!!

можешь мысли из чужой головы вытаскивать)
фильмов пресмотрелся, что ли?)))

Це стосовно відібрання у народу право всенародно обирати Президента? Єфремов в 2008 році напряму заявив що обирання Президента в ВР найбільш оптимально і не потребує референдуму (ще б пак 80 % однозначно проголосують проти). Далі, фільмів я не надивився, але на відміну від тебе маю декілька освіт, в тому числі і повязнаних з політологією. Також на відміну від тебе я вмію думати та аналізувати, а не громогластно стверджувати, "ПАРЕНЬ - ВО!" Заміна виборчої системи переслідує одну дію - зібрати 300 тушек в ВР та перенести вибори до ВР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 Serga 11.10.2010 23:19
Psychologist да ты не Psychologist, а ТЕЛЕПАТ!!!!!

можешь мысли из чужой головы вытаскивать)
фильмов пресмотрелся, что ли?)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Хома 11.10.2010 21:26
Трудно говорить о чём либо с ослеплёнными людьми. Услышат нормальные... Кличко чемпион мира, а свободовцы черкасские такие же (в плане физического развития( люди, как и регианалы. Так что сравнение Кличка с Вакуленко тупое и некорректное. Регианалы таки трусы. И ничего бы черкасский Отрешко не достиг, если бы не его отец, который, будучи в советскую бытность кагебистом, прессовал в Черкассах студентов, вынюхивая "врагов" народа. Вот и дослужился... И ещё, когда это националисты были у нас при власти... Никогда их не выбирали, а что то от них требуют. Тупо, как всегда. Снова выберут кагебистов и их отпрысков, а от националистов будут требовать великих деяний. Скучно, господа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Svoboda 11.10.2010 18:23
Цитую Залізняк:
Цікаво було б подивитися на пана Вакуленка якби наприклад партія УДАР в особі Володимира Кличка запропонувала б йому зустрітися на боксерському рингу? І не просто запропонувала б, а вимагала б цієї зустрічі, волаючи про неміч Вакуленка, і стверджуючи про неабияку трусливість всієї Свободи.

А може поспілкуємося стосовно таких наук як політологія, соціологія, право, психологія? Базові науки якими повинен володіти політик. Ви подивіться на список регіоналів. Де там політологи, економісти, соціологи та юристи? Уролог Шило? Чи ціла плеяда директорів та управлінців? Які окрім надавати накази нічого не вміють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Psychologist 11.10.2010 17:49
Цитую Залізняк:
Чи хуліганів можна поставити на місце тільки навішавши конкретних люлей?

Узнаю стиль Пр. Можна взагалі через суд, якщо Ви зможете довести що були хуліганські дії. Тільки з відсутністю доказової бази у Вас, пане Залізняк слабо. А за люлі то можна і в відповідь отримати кулю з травмату і програти потім суд. На силу завжди знайдеться протидія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 ХАос 11.10.2010 11:55
Цитую Serga:
Мне конечно до лампочки, но я не люблю когда на людей достигших успеха "пургу гонят" (модер сорри, но по другому нельзя)

Отрешко-классный мужик!
лучше б ПР его выставила!!!!ег о хоть больше знают, да и уважают его все кто с ним хоть раз пересекался.
человек слова!!!!

а то что наши националисты немного "не в себе" это давно известный факт!
что они сделали за последнее время для нашей Родины?!а?
не припомните?! я тоже!
лучше б делами занимались, а не таким глупым пиаром!

Согласен на все 200%
Трепаться все могут. А только дойдет до дела так вроде никого и не выбирали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #14 Залізняк 11.10.2010 08:47
От шо реально бісить - так це махровий провінційний ідіотизм наших місцевих політичних діячів. Цікаво було б подивитися на пана Вакуленка якби наприклад партія УДАР в особі Володимира Кличка запропонувала б йому зустрітися на боксерському рингу? І не просто запропонувала б, а вимагала б цієї зустрічі, волаючи про неміч Вакуленка, і стверджуючи про неабияку трусливість всієї Свободи. Має ж бути хоч якась елементарна вихованість, якою тішиться завжди Тягнибок на публіці - не хочуть люди з Вами спілкуватися чи гратися))) - так не морочте голову і йдіть собі далі. Чи хуліганів можна поставити на місце тільки навішавши конкретних люлей?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Serga 10.10.2010 23:50
Мне конечно до лампочки, но я не люблю когда на людей достигших успеха "пургу гонят" (модер сорри, но по другому нельзя)

Отрешко-классный мужик!
лучше б ПР его выставила!!!!ег о хоть больше знают, да и уважают его все кто с ним хоть раз пересекался.
человек слова!!!!

а то что наши националисты немного "не в себе" это давно известный факт!
что они сделали за последнее время для нашей Родины?!а?
не припомните?! я тоже!
лучше б делами занимались, а не таким глупым пиаром!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Андрій 10.10.2010 22:49
да хлопаки з Свободи у хутбола пограть можуть ! а поставити для дітей майданчик в наших дворах ? на одній мові і залякуванні москалями далеко хлопці не проїдеш !нумо працювати і прибирати місто від завалів мусора і ремонтувати дороги! ****
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100