реклама

реклама Делікат

реклама

Євген Влізло, соратник губернатора Сергія Тулуба - кандидат на посаду міського голови Черкас від Партії регіонів

Євген Влізло, соратник губернатора Сергія Тулуба - кандидат на посаду міського голови Черкас від Партії регіонів

На столі кандидата в мери Черкас лежить виборча програма, декілька аркушів з текстом, у який політик майже не заглядає, як він це зазвичай робить на офіційний зібраннях. «Навичок публічного політика мені не потрібно. У Черкасах зараз треба навести порядок і зробити, щоб люди в місті відчули результат. Оратором можна навчитися бути. Але пріоритет – вміння працювати. Черкасам у першу чергу потрібні гарні дороги, світло на вулицях, нові робочі місця, а не красиві балачки», – пояснює Євген Влізло.

Інтерв’ю для черкаських інтернет-ЗМІ кандидат на посаду міського голови Черкас Євген Влізло дав о восьмій годині вечора. «Так у мене ще багато роботи. Не знаю, коли додому піду. Але саме з вашою допомогою я можу максимально швидко відповісти на питання громади», – каже Євген Миронович.

Отож починаємо зі знайомства.

– Пане Євгене, які Ваші улюблені фільм, музика, книга, страва?

 – Я люблю позитивні фільми, дивлячись які, можна відпочити, яки пройшли перевірку часом і не старіють. Це «Джентльмены удачи», «Кавказская пленница». Вони мені давно запали в душу і це вже назавжди.

А музику люблю класичну, іноді слухаю іспанську. Дуже люблю українську музику, зокрема, західної частини України, адже я з Рівненщини. Сам співаю українські пісні, яких знаю багато. До речі, не так давно слухав у Чигирині прекрасні пісні, там хор саме виступав.

Щодо страв, то люблю картоплю, український борщ з пампушками, салати різні.

А ось книги, це цілий всесвіт. Я свою бібліотеку почав збирати ще в четвертому класі. Нещодавно подарував, як і обіцяв, на перший дзвінок у школу Червоної Слободи серію «Життя видатних людей». Зарубіжну і класичну літературу читаю. Два роки тому перейшов на інженерну тематику, бо мене цікавить моделювання, інженерні підходи. Це пов’язано з тим, що я зараз багато займаюсь підприємствами, їх розвитком.

Євген Влізло визнає, що ще здобуває навичок публічного політика

Євген Влізло визнає, що ще здобуває навичок публічного політика


– Після того, як Ви очолили Черкаську райдержадміністрацію, у ЗМІ з’явилось інтерв’ю звільненого чиновника РДА, який розповів про жорсткі методи Вашої роботи. То які у вас методи роботи?

– Людина, яку черкащани взяли на роботу чиновником, має саме на них якісно працювати. Чиновник для людей, а не навпаки, як хтось звик. І це мій єдиний критерій. А у кого інша позиція, той не може працювати у моєї команді.

Коли я прийшов у колектив, то сказав: давайте забудемо таке слово як люстрація, щоб його й не було. І якщо ви зараз проаналізуєте діяльність районної державної адміністрації, то побачите, що на іншу роботу пішли лише перші особи – це заступники голови і начальник відділу пожежної охорони. Останній, до речі, пішов з роботи у той напружений час, коли через спеку у нас був найвищий рівень пожежної небезпеки в області. А всі інші начальники управлінь залишились. Хто готов працювати на людей, на місто – ласкаво просимо.

Хоча реформування пройшло всередині: ми утворили інвестиційний сектор, залучаємо в район інвестиції. От у нас проблема підтоплення села Хутори, яка десятиріччями не вирішувалася, зараз вирішена.

Є швейцарська компанія, яка поставила обладнання для добування мулу, який перероблятимуть теплову енергію для «Азоту». Це – результат.

Саме на результат працюємо я та моя команда. Це природньо, що я вимагаю такого ж ставлення до справ і від підлеглих. Може це жорстко, але спитайте у мешканців села, що їм більш потрібно: добрий голова чи реальні зміни на краще.

"Через рік Черкаси не впізнають..."

"Через рік Черкаси не впізнають..."

– Оскільки ви балотуєтеся на посаду мера Черкас, то, безумовно, вже повинні були вивчити місто. Можете назвати його слабкі і сильні сторони?

 - Слабка сторона одна. Невикористання могутнього потенціалу міста. Господь подарував Черкасам шанс стати найкращим містом в Україні, але досі влада цим не скористалась. Звідси маємо проблеми. Це і міські дороги, і річковий порт, який треба розбудовувати, і аеропорт, який передається з балансу на баланс (улітку його передали з міської в обласну комунальну власність – Авт.), і прибережна зона Дніпра, велику частину якої зараз самовільно захоплено. От я йду і бачу – бур’ян,  ями на дорозі. Спілкуюсь з мешканцями – скаржаться на безробіття, а хто працює – на низький рівень зарплатні.

Щодо сильні сторін міста? Як я вже казав – це потенціал: географічні переваги та працьовиті талановиті люди.

Взагалі, Черкаси розташовані поряд з Києвом, у центрі Європи, тож Черкаси можуть стати логістичним центром. Керуючи районом, я створив економічну комісію, з якою їздив по селам. От же я знаю, як економічно відновити місто.

Для стрімкого стрибка уперед в Черкасах є майже все. Потрібно бажання і господарники у владі. І через рік Черкаси не впізнають.

– У вашій програмі розвитку міста йде мова про розвиток волейболу. Але цей вид спорту і так у Черкасах розвинений.

– Я за підтримку спорту взагалі. Тут дуже коротка і проста теза – спорт має бути безкоштовним та доступним у кожному мікрорайоні. Спортивні клуби, секції, бігові доріжки – все це має бути, при цьому не тільки для дітей, підлітків і молоді, але й для людей середнього та похилого віку.  Я у футбольній команді людей старшого покоління граю на позиції захисту і розумію – це потрібно мені та моєму поколінню. І для цього будуть створені всі умови.

– Нещодавно соціологи оприлюднювали результати соцопитування щодо кандидатів на посаду мера. Згідно даних, ваш рейтинг зараз коливається в межах 4-6 відсотків. Як ви можете випередити чинного мера, чий рейтинг у 5 разів вищий? Як Ви переконаєте виборця за три тижні?

– Соціологія, наука цікава. Але я би радив дивитися не на відсотки у цей конкретний момент, а на динаміку. Розумієте, я вже цю динаміку не просто бачу, я її відчуваю. Щодня. Навіть щогодини. Я зустрічаюсь з людьми на підприємствах, в округах, хтось просто сам приходить до мене чи моїх помічників зі своїми питаннями або за дорученням будинку чи мікрорайону. І кожна така зустріч збільшує кількість моїх прихильників. Це не якісь проценти, а реальні люди, які мене підтримують. І їх дедалі більшає, це як хвиля. І динаміка вказує на те, що таким чином я впевнено перемагаю.

Крім того, є чимало людей, які працюють у Черкаському районі, і є жителями Черкас, за статистикою таких близько 15 тисяч. Вони бачать результати роботи нашої команди.

А ще в мене є підтримка Партії регіонів, а тільки наших партійців у Черкасах – 9 тисяч.

Разом з Євгеном Влізлом посвідчення кандидата на посаду міського голови Черкас отримало ще вісімнадцять претендентів

Разом з Євгеном Влізлом посвідчення кандидата на посаду міського голови Черкас отримало ще вісімнадцять претендентів

І я знаю, якщо людина поміркована, виважена, якщо вона мріє про хороший результат, то вона зупинить вибір на моїй кандидатурі. Мені розповідали, що хтось із попередніх мерів Черкас вліз у владу через вікно (це був Анатолій Волошин – Авт.). Так от – моє прізвище Влізло. Але я влізу не у вікно, влізу у проблему задля її вирішення.

Я прийшов на роботу в Черкаську РДА у травні. Заборгованість по зарплаті тоді становила 1 млн. 850 тисяч гривень. За 5 місяців ми погасили заборгованість по всьому району. Люди це знають і бачать. Тому підтримка зростає. І це не зупинити.

– Є така думка, що насправді регіонали у боротьбі за крісло мера роблять ставку на комуніста Віктора Білоусова. Підтвердить це або спростуйте.

– Це балачки. Якщо вже партійна організація Партії регіонів, яка є однією з найпотужніших, прийняла рішення висунути саме мене кандидатом на посаду міського голови, то це питання закрито. В нас є партійна дисципліна – дискусії мають місце, кожен відстоює свої погляди, але коли більшість прийняла рішення – всі його виконують.

Я кандидат на посаду міського голови Черкас від Партії регіонів і на 100% впевнений і в своїх силах, і в підтримці команди та черкащан.

Ми зробимо місто європейським. Для людей. Назад дороги немає. Я вже написав заяву на звільнення з посади голови Черкаської районної державної адміністрації.

– У нещодавно надісланому прес-релізі від вашої партії повідомлялося, що ви розпочали «Народний тур». У той же час чинний мер Черкас Сергій Одарич каже, що ходить агітувати за себе і свою команду у двори, але вас там ніде не зустрічав. То які заклади, згідно цього туру, ви збираєтеся відвідати, і яка його суть взагалі?

 – Я вважаю, що у діючого мера є більш важливі задачі, ніж пошук конкурента по дворах. До мене у приймальню звертаються мешканці цілих домов де досі холодні батареї. Ось про це треба думати у першу чергу.

Я не розумію, як можна йти додому у теплу хату, коли хтось зараз мерзне. Працювати треба на результат. Це саме те, про що я Вам казав на початку бесіди. Гарно говорити – мистецтво. Але людям від мера потрібно дещо інше. Зараз – теплі батареї.

Коли я почав працювати у травні в районній адміністрації, то у перші дні я побував в районній центральній лікарні. Я подивився, яка вона, у якому стані знаходиться і буквально за чотири місяці ми закупили до районної лікарні на мільйон гривень обладнання, у тому числі, і дорогий прилад УЗІ. Зараз ми закупили для районної лікарні флюорограф, який вона отримає у грудні.

Ще одне питання, яке я вирішив з Міністерством регіональної політики та розвитку України – це виділення 18 млн. грн. на добудову другого корпусу центральної районної лікарні.

А тому свій «Народний тур» я одразу розпочав з пологового будинку. Потім була санітарно-епідеміологічна служба, гімназія, адже треба ознайомитись і з проблемами освітян.

Потім буде економіка, потім внутрішня політика. А перед початком цього туру я, як віруюча людина, побував у владики Софронія і отримав його благословення.

Кандидат про свій рейтинг: "Розумієте, я вже цю динаміку не просто бачу, я її відчуваю. Щодня. Навіть щогодини"

Кандидат про свій рейтинг: "Розумієте, я вже цю динаміку не просто бачу, я її відчуваю. Щодня. Навіть щогодини"

Щодо агітації, то так, у нас буде дворова агітація. Під вечір у дворах проводитимемо зустрічі з нашими кандидатами в депутати по мажоритарних округах. Ясно, що за цей короткий час я не зможу познайомитись з усіма. Але я вірю в нашу перемогу, і я маю досвід управління.

Я знаю, що я господарник і виконаю вказівки, що мені накаже виборець, житель Черкас.

Від «Прочерку»: Інтерв’ю з ключовими кандидатами на посаду міського голови Черкас чи на депутатський мандат у рубриці «Пряма мова» публікуються за погодженням з прес-службами кандидатів.

реклама

Коментарі  

 
+3 #34 приколіст 28.10.2010 09:24
:lol: Влізло ще невлізло?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #33 Прохожий 27.10.2010 20:03
Черкасский феномен- за регионы сами регионалы же и не проголосуют.У них даже члены изб. комиссий на участках по-черному агитируют за другие партии и кандидатов.Они им не платят что-ли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #32 Марина 27.10.2010 19:35
Тольо за Одарыча....................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #31 Елена 22.10.2010 20:56
Не знаю в чьи проблемные места он собрался "влізти",но то что фамилию нужно сменить-это однозначно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #30 Бонд 22.10.2010 12:46
Народ, окститесь. ПР ВЕЗДЕ поступает одинаково. Говорит одно, а делает обратное. Тулуб собирает партии и говорит про честные выбори, типа он первый за это, в то же время, когда запрещена агитация висит ПР везде аж бигом. Люди СИЛКОМ заганяются в партию. Губер ведет себя как нациский диктатор. Кто с ним не согласен попадает тут же под прес надзирающих органов. По предприятиям большинства членов команды Одарича за последний месяц возбуждены уголовные дела под любыми, чаще всего не законными предлогами.

Прокуратура, КРУ, милиция, налоговая и другие в кулуарах жалуются на безпрецендентны й пресинг Тулуба. Типа: "Выдвигайте обвинение сегодня, или завтра выдвинут против вас". Черкасы превращаются в колонию строгого режима.
Со слоганом о ЕВРОПЕЙСКОМ пути нас активно ведут в Казахстан, Росию и Беларусь. Откройте глаза.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #29 патріот 22.10.2010 01:47
2 Gdemoiprobel
Ви, як я розумію, москальський консультант? Влізло - номер два. Він - не лідер. Немає вогника в очах. Він - тінь хазяїна. Бігбордів наліпили, підтримали черкаських рекламщиків, та воно не спрацює. Не Масква і не Расея
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 Альона 19.10.2010 21:18
Цитую Виктор:
Аленка, Вы хоть сами то верите в то что пишете? Да один сам факт что Ваш ВЛИЗЛО просто мальчик на побегушках у Тулуба многого стоит. Я искрнный черкащанин, никогда н6е проголосую за заезжих варягов типа Влизла. ***!

Вікторе, з чого ви взяли, що я шанувальниця Влізло. З мого коменту це зовсім не випливає. Я особисто буду голосувати за Булатецького. А щодо представника від ПР, залишаюсь тієї ж думки - йому потрібен час щоб роботою своєю заслужити прихильність, а не біг-бордами. Часу такого у нього нема. Ось і все!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 ziLLA 19.10.2010 11:13
Пусть Влизло покажет свои доходы и объяснит за какие шиши он ездит на Q7 за пол лимона(мининум) !!!
Я уж молчу про другое...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #26 шумахер 19.10.2010 08:41
Да Мускат поситите и желательно зимой когда по пояс снега и никто его даже не думает уберать, шо на дорогах шо в парках!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 Виктор 18.10.2010 21:45
Аленка, Вы хоть сами то верите в то что пишете? Да один сам факт что Ваш ВЛИЗЛО просто мальчик на побегушках у Тулуба многого стоит. Я искрнный черкащанин, никогда н6е проголосую за заезжих варягов типа Влизла. ***!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100