реклама

реклама Делікат

реклама

У Олександра Лупашка (голова Городищенської районної ради) і Ігоря Швеця (голова Городищенської райдержадміністрації) на двох – одна голова.

В обласній організації ВО «Батьківщина» відбуваються докорінні зміни. До керівництва прийшов голова фракції БЮТ в обласній раді Анатолій Бондаренко. Після політичної втечі впливових народних депутатів на передній план в організації підтягуються товариші віце-спікера ВР Миколи Томенка та компаньйони голови облради Володимира Греся.

Зокрема, член бюро обласної «Батьківщини», голова Городищенської районної ради Олександр Лупашко. Відомий ще як «Шульц», власник улюбленого окремими бютівськими керманичами відпочинкового комплексу. Днями він очолив районний БЮТ.

У нещодавньому інтерв’ю газеті «Молодь Черкащини» Олександр Лупашко презентував свої, очевидно оригінальні, політичні погляди. Очолюючи районну раду, у якій більшість – за демократичними силами, він зізнається, що неспроможний проводити незалежну політику. Бідкається на попереднього голову райдержадміністрації, якому рада «благословляла» всі ідеї та новації. Та захоплюється новим головою РДА Ігорем Швецем (очільником районної Партії регіонів). Адже перед тим, як щось зробити, новий голова «обов’язково порадиться» з О.Лупашком.

За словами Олександра Вікторовича, це «десь там, угорі, може, і діляться» люди за кольорами партійних прапорів. А в окремо взятому – Городищенському – районі готові показати Юлії Тимошенко, наскільки можлива «тісна співпраця між провладною партією і опозиційною».

-      Олександре Вікторовичу, то ви перша особа в районі чи друга? Можна скористатися фразою великого земляка Олександра Ткаченка: «Я не перший, але й не другий»?

-      І тут мене немає, і там мене немає. А насправді роль першої посадової особи перебиває пост голови районної державної адміністрації. Особливо це відчутно було, як тепер кажуть, за каденції на цій посаді Сергія Ковели. Амбітність понікуди, чи не така ж авторитарність призводили не тільки до внутрішнього конфлікту, а й до зовнішнього. Не порадиться, сам не порадить. І районна рада в кількості 60 депутатів була тільки й покливана, що підняттям рук благословляти ідеї та «новації» очільника…

-      …Зараз на вустах та на слуху городищенців призначення Ігоря Швеця головою районної державної адміністрації. Скажу і свою думку. Призначення вдале, і не тому так кажу, що мушу говорити. Вже перші справи районного керівника району свідчать зовсім не про «ковелівські» підходи. Перед тим як щось зробити, новий голова обов’язково порадиться зі мною.

-      О, голова до голови – та й дві голови.

-      Вірніше, одна, але більша…

-      Але ж я чув, що ви безпартійний? То під яким прапором діяти?

-      Спочатку справді я був позапартійним і до районної ради прийшов за списком «Пори - ПРП». А через два роки вступив до БЮТ. До речі, незабаром можу очолити районну організацію БЮТ.

-      Отакої! Із влади та в опозицію.

-      Але ж із Городища я не виїжджаю. Залишаюся тут, як кажуть, навіки. Правда, вдруге балотуватися на посаду голови районної ради не буду. Не тому, що не справився чи втомився. А просто готовий надати можливість іншим проявити себе…

 

-      Чую нотки, які свідчать про те, що безпартійний Лукашко стає бютівцем небезпідставно.

-      Бо я є членом бюро обласної організації ВО «Батьківщина». Після приходу до керівництва Анатолія Бондаренка зміни в ній відбуваються докорінні…

У Городищенському районні – конкретна політична любов

У Городищенському районні – конкретна політична любов

-      І кольори партійних прапорів не мають розділяти людей?

-      Десь там, угорі, може, і діляться. А як сусідам, мешканцям однієї вулиці ділитися? Навіщо? Хоча закон про вибори такий, що саме партія складатиме свій список. І тоді знову підуть гуляти по країні різні кольори і відтінки. А хотілось би мову вести про людей… Тому я разом із головою районної державної адміністрації Ігорем Швецем (до речі, головою районної організації Партії регіонів) доведемо, що в окремо взятому районі можлива тісна співпраця між провладною партією та опозиційною. Будемо все робити, щоб городищани спочатку переконалися, а потім сказали: таке можливо. А чому б і ні, адже немає вищого завдання, ніж завдання служити людям. Бо люди таки зачекалися того, про що мріяли, на що сподівалися.

Газета «Молодь Черкащини», №26 від 16 червня 2010р.

ДО РЕЧІ.

Ще півтора роки тому між Олександром Лупашком та Ігорем Швецем були зовсім не ідилічні стосунки. Останній звинувачував голову районної ради в тиску, аж до… побиття опозиційних депутатів. Ось що писала у листопаді 2008 року газета «Прес-Центр» у публікації під заголовком «Городище називають бандитським кублом, де жорстоко розправляються з "неугодними":  «… пан Лупашко обирався до районної ради за списками блоку "Пора-ПРП", але після того, як став головою райради, він змінив "політичну орієнтацію". Так, голова райради відмовився входити у фракцію "Пора-ПРП" і увійшов до БЮТу. Оскільки вихід з фракції партії, за списками якої депутат обирався, за виборчим законодавством передбачає позбавлення депутатського мандату, то щодо пана Лупашка нині задіяна процедура відкликання. Але голова райради попри рішення політради всеукраїнської "Пори" та конференцій обласної та районної організацій "Пори" і ПРП, робить усе, щоб не втратити владного крісла. Його звинувачують і в тиску на районну територіальну виборчу комісію, яка мала зареєструвати наступного по списку "Пори-ПРП" депутата, натомість заявила, що це не її компетенція.

17 жовтня Олександр Фещук звернувся до Адміністративного суду з позовом і вимогою зобов’язати комісію виконати свої обов’язки. І... ввечері цього дня пана Фещука ледь не вбили невідомі.

До речі, за кілька місяців до нападу на депутатів Фещука і Швеця ті офіційно зверталися до правоохоронців із заявами про те, що Олександр Лупашко відверто погрожував їм фізичною розправою.

За словами потерпілих депутатів, райрада фактично перетворилася на "штаб" залякування "неугодних" – то спілкувалася імпічментом голови міської ради, то почала "війни" з місцевою податковою, яка "посміла оштрафувати" фірму пана Лупашка "Шульц" (за молодечим "поганялом" Олександра Лупашка).

Пан Лупашко, за словами депутатів-городищан, лякає бізнесменів дуже просто: "Юлія Тимошенко тебе порве". Більше того – він нібито розповідає всім, що періодично зустрічається з Прем’єркою у неї на ставках у лісі.

З іншого боку, Олександр Лупашко всі звинувачення відкидає, стверджуючи, що це наклеп і провокація. Він заявив, що має "безсумнівну підтримку депутатського корпусу та більшості територіальної громади", а пани Фещук і Швець займаються політичним шантажем, лобіюючи свої інтереси. Крім того, пан Лупашко заявив, що Ігор Швець та Олександр Фещук спробували зірвати останню сесію райради, але отримали "практично одностайну відсіч з боку депутатського корпусу", а скарги на дії цих осіб направлені до прокуратури і СБУ».

Газета "Прес Центр" №45 від 05.11.2008 р.

Федір Грамота

Корисні посилання:
Городище називають бандитським кублом, де жорстоко розправляються з "неугодними"

Днями він очолив районний БЮТ.

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 Соня 02.07.2010 15:23
Скидається на чергову "качку" перед місцевими виборами. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 любитель 02.07.2010 14:14
Цікаво, якби ще БЮТ оперативно і публічно реагував на такі публікації...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100