На окрузі №197, що на Черкащині, партія влади хоче висунути мера міста Золотоноша Войцехівського, якого тричі переобирали на цей пост. На нього ставить, очевидно, і Косюк. Вони зійшлися: гроші і адмінресурс, пише в «Фейсбуці» політичний оглядач Денис Рафальський. Підключилася вся владна вертикаль. У п’ятницю, завтра, в ЦВК несподівано може розглянути питання про перенесення центру округу №197 з Канева до Золотоноші: «Можливо, ми лише обсудимо ідею. До прийняття рішення справа не дійде». Ну, так склалися зірки, пише оглядач.

78

Про це ж говорять й інші спікери.

«Тут таке діло. Раз влада зупинилась на кандидаті з Золотоноші, то Золотоноша на період виборчої кампанії перетворюється на пуп Землі. Ну, як мінімум, туди з бухти-барахти переносять центр округу. Завтра, на засіданні ЦВК це питання буде розглядатися і, скоріш за все, буде вирішено позитивно. Навіщо це їм, спитаєте? Очевидно, триває підготовка до сценарію франківських виборів, коли ОВК не просто виконує роботу з підбиття підсумків, а стає місцем, де результат мають ЗАБЕЗПЕЧИТИ. За будь яку ціну. Тому і територія має бути СВОЯ. Не зупиняйтеся, обмежте рішенням ЦВК перелік партій, від якою можуть висуватися кандидати. Залиште там одну. "Ми стаємо свідками" (с) відпрацювання сценарію наступних великих виборів», – зазначає політичний оглядач, політтехнолог Юрій Сас.

67

Потенційний кандидат по округу №197 від ЄС, в’язень Кремля Роман Сущенко теж зазначає, що влада на Черкащині планує знову продемонструвати ницість, реалізувавши ганебний сценарій на кшталт виборів на 87- му окрузі. Цього разу на довиборах по 197 округу, до якого входять частина Черкас і Черкаського району, Канів та Канівський район, Золотоноша і частина Золотоніського району.

«Судячи із заяв спікерів, засилля зовнішньої агітації, активних серій соцопитувань провладна партія «Слуга народу» визначилася з кандидатом в особі чинного мера Золотоноші. Раптово влада вирішила перенести центр виборчого округу 197, який традиційно розташований у Каневі, до Золотоноші. Таке рішення 13 серпня 2021 року, тобто, завтра, має ухвалити Центральна виборча комісія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КВУ виступає проти перенесення центру 197 округу на Черкащині

Такий розвиток подій, свідчить, що наміри перенести місце роботи Окружної виборчої комісії перед стартом виборчих перегонів є цинічним, недалекоглядним кроком. За сценарієм усі виборчі бюлетені і протоколи після голосування в ДВК планують перевозити до вотчини провладного кандидата. Це створює конкретні умови для масштабних фальсифікацій, щоб забезпечити перемогу одному кандидату», - наголошує Роман Сущенко.

«На території округу вже спостерігаються ознаки та фіксуються випадки застосування адміністративного ресурсу. Публічно закликаю усіх членів ЦВК утриматися від ухвалення неправомірного рішення по 197-му округу», – закликав він.

90

Можливий кандидат в окрузі від «Свободи» Андрій Іллєнко говорить те ж саме. Ось що він пише в «Фейсбуці»:

«Центр округу, який завжди знаходився у Каневі, влада вирішила переносити до Золотоноші. Вже завтра ЦВК має розглядати це питання.

Я жодним чином не хочу сказати, що Золотоноша менше заслуговує бути центром округу, аніж Канів. У нормальній ситуації це взагалі формальність, бо це лише питання про те, де фізично буде знаходитися приміщення окружної комісії, куди будуть їхати з пачками бюлетенів і протоколами члени дільничних комісій у ніч виборів і де окружна комісія буде їх приймати.

Але! Чи не дивно виглядає, що ідея про переніс ОВК з Канева до Золотоноші з’являється одразу після того, як влада вирішила просувати у депутати міського голову Золотоноші?

Чи не є це спробою влади отримати на ОВК додатковий вплив, перенісши її на «зручну» для себе (як влада вважає) територію?

Завжди ОВК 197 округу знаходилась у Каневі, на всіх виборах і в усі часи. Але чомусь раптом саме зараз це стало комусь «незручно».

На фоні того, що на окрузі вже почав активно застосовуватись адмінресурс і з’явилися ті самі чорні технологи, які забезпечили провладному кандидату ганебну «перемогу» на 87 окрузі на Прикарпатті — є всі ознаки того, що влада готує на Черкащині вже перевірений сценарій фальсифікацій.

Але хочу сказати публічно — на кожне порушення закону під час виборів будемо реагувати жорстко. Досвід перемог над регіоналами та їх фальшуванням є. Тому і регіоналів, перефарбованих у зелене — теж переможемо.

Закликаю членів ЦВК завтра не голосувати за це рішення і не починати виборчий процес на 197 окрузі зі скандалу та не підігравати провладному кандидату», - пише Іллєнко в дусі Сущенка.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 Василевс 27.08.2021 21:41
Причому тут косюк? Майже всю землю окупували клан ткаченки-казаряни. Косюком тут і не смердить, він Уманщині , шполянщині, Звенигородщині все витоптав.
Хай вже більш толкова людина прийде, ніж клоун з тамадою
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 /Solid 16.08.2021 00:56
ВСЕ ПРОСТО -з
Сущенку - Повага.
попрохявому підмедведчуківс ькому єсу - ганьба й презирство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Злой 14.08.2021 12:25
А где Курбет? Не оправдал? Или рожей не так красив? Войцеховский проверенный кадр, опытный, надежный, в своем городе уважаемый. Шансы не плохие.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Хто вдарить президента 13.08.2021 11:09
Капченою куркою по пиці, того кандидат і переможе. Мааааааамо та таааааато ох і люблять окорочка, а ще капчені!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Кафедрипрацюють 13.08.2021 11:03
Цитую 197:
Це нормальна ситуаці, Золотоноша залишилась районним центром, а Канів ввійшов до Черкаського району. Нам дивно,що про чесність заговорили "проффесори" фальсифікації.


Кафедри кву, опори та бувші у відпустку не поїхали, готували казино, але в відомі схеми внесли суттєві зміни і сковорода почала випадати з рук.Оце потрібно було робити, ще в 2014-2015 роках, змінити межі округів, боялися порушити межі овк, що накреслив кожух, боялися образити перефарбовані вигнанця,деліта нти у владі та виборах не здатні мислити креативного та на випередження.А тепер плач Ярославни співають хором...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 А вы друзья 13.08.2021 10:40
Как не садитесь, а кого назначила ОПа, того и выберут. Ну переименуют Золотоношу в Канев, если кому то так важно название. За всё ж уже уплочено. Только один тесть жлобом оказался. А зятю теперь так долго без министерского кресла мучайся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #2 197 13.08.2021 10:23
Це нормальна ситуаці, Золотоноша залишилась районним центром, а Канів ввійшов до Черкаського району. Нам дивно,що про чесність заговорили "проффесори" фальсифікації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Знаючий 13.08.2021 09:25
А деж згадка про прохідного кандидата по Золотоноші від "опозиції" Женю Курбета, незрозуміло. Що Косюк вже на нього не ставить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100