реклама Делікат

За 4,5 року роботи у Верховній Раді Геннадій Бобов подав 33 законопроекти. Три з них стали законами, деякі пройшли перше читання. Всього ж народний депутат подав 46 законопроектів. Пропонуємо Вашій увазі ТОП-15 найважливіших законодавчих ініціатив Геннадія Бобова.

1563266546_bobov8

1. «Про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель».

Цей законопроект став Законом. Ним продовжується мораторій на вільний продаж сільськогосподарських земель в Україні.

Пряма мова депутата:

«Вважаю, що в нинішній економічній ситуації продавати землю не тільки недоцільно, але й шкідливо. Землю відразу скуплять великі іноземні корпорації: китайські, арабські, російські, європейські, американські. Це знищить українське село, адже інфраструктура не буде потрібна. Землю скуплять за копійки, а українці залишаться ні з чим».

2. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель».

Законопроект встановлює право громад самостійно розпоря­джатися своєю землею.

Пряма мова депутата:

«Тільки люди, а не чиновники, мають розпоряджатися навколишніми землями. Це убезпечить громади від рейдерства і свавілля бюрократів. Ми довго боролися за ухвалення цього закону. Врешті-решт вдалися до іншого алгоритму дій. Але головне, що рішення таки ухвалили».

3. «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення покарання за деякі злочини проти осіб похилого віку».

Цей законопроект пропонує збільшити покарання за злочини проти людей похилого віку. Аналогічний документ поданий і щодо посилення покарання за злочини проти людей з інвалідністю.

Пряма мова депутата:

«Влада сьогодні не може захистити людей похилого віку в селах і містах від бандитів. Поліція часто закриває очі на звірячі злочини проти пенсіонерів, особливо самотніх. Я запропонував збільшити покарання проти злочинців, які скоюють злочини проти людей похилого віку. На жаль, більшість депутатів у парламенті була зайнята зовсім іншими справами».

4. «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у галузі бджільництва)».

Законопроект пропонує захистити бджолярів від свавілля агрофірм, що не виконують екологічні норми і труять бджіл. Законопроект був розроблений спільно із пасічниками області.

Пряма мова депутата:

«Питання постійного отруєння бджіл хімікатами потрібно якнай­швидше вирішувати на законодавчому рівні. Тому разом із асоціаціями бджолярів Черкащини ми розробили законопроект, що встановлює кримінальну відповідальність за потруєння бджіл».

5. «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству».

Цей законопроект унеможливлює найбільш популярні у рейдерів схеми із захоплення землі та майна.

Пряма мова депутата:

«Рейдерство сьогодні є загальнонаціональною проблемою, що потребує якнайшвидшого вирішення. Саме тому ми розробили цей законопроект, який дав би змогу знищити найбільш популярні схеми бандитів».

6.1563266735_bobov6 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку вітчизняної промисловості».

Законопроект стосується встановлення податкових та економічних стимулів для розвитку українських заводів і фабрик.

Пряма мова депутата:

«Без відродження промисловості ми втратимо майбутнє. Економіка має розвиватися, а не занепадати. Мають бути створені нові робочі місця із достойною заробітною платою. Це зупинить потік заробітчан за кордон і збільшить надходження до бюджету. Саме тому й поданий цей законопроект».

7. «Про проведення аудиту обґрунтованості цін і тарифів на житлово-комунальні послуги».

Цей законопроект пропонує провести економічний та фінансовий аудит обґрунтованості цін на послуги ЖКК і після нього ухвалити рішення про скасування завищених тарифів.

Пряма мова депутата:

«Тарифи сьогодні намальовані зі стелі. Це один із багатьох способів збагачення олігархів. Тому потрібно провести аудит їхньої обґрунтованості і після цього знизити до нормального рівня. Тарифну мафію потрібно зупинити».

8. «Про основні засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку». Законопроект спрямований на встановлення системи розвитку для агросектору. Це основоположний документ, Конституція для галузі.

Пряма мова депутата:

«Щоб галузь розвивалася, потрібно розуміти, куди йти, які стимули використовувати і що потрібно змінити. Саме на такі питання відповідає цей великий законопроект. Сьогодні агросектор є основоположним у державі. Тож схвалення такого документу вкрай необхідне.

9. «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення належного рівня соціального захисту родин з дітьми та встановлення справедливих соціальних гарантій дітям».

Законопроект пропонує збільшення виплат при народженні дитини, низку пільг на дитяче харчуваня, запобіжники щодо закриття дитячих садочків тощо.

Пряма мова депутата:

«Родини з дітьми потребують більшої уваги з боку держави. Нам потрібно покращувати демографічну ситуацію, а для цього влада має створити умови, коли сім’ї з дітьми почувалися б захищено. На відновлення пільг та створення нових стимулів для родин із дітьми і спрямований цей законопроект».

10. «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

Цей законопроект став чинним законом. Він передбачає унормування питань, пов’язаних з органічною продукцією та органічним виробництвом.

Пряма мова депутата:

«Україна має стати лідером із виробництва органічної, екологічно чистої продукції. Але для цього потрібно визначити, під які саме критерії вона має підпадати. Ми використали чинні європейські норми і створили сучасне законодавство, яке після його реалізації розставить всі крапки над "і"».

11. «Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (щодо встановлення стимулів для збереження і розвитку цукрової галузі України).

Законопроект спрямований на збереження заводів, що нині діють, та відродження цукрової галузі України.

Пряма мова депутата:

«Цукрова галузь вкрай важлива для економіки українського села. Це не тільки нові робочі місця, це і синергетичний розвиток суміжних галузей: машинобудування, тваринництва, рослинництва. Саме тому разом із колегами ми розробили і зареєстрували відповідний законопроект».

12. «Про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (щодо встановлення обов’язкового мінімуму виплат на дітей одиноким матерям (батькам)».

Законопроект пропонує відновити скасований з 1 січня 2016 року обов’язковий мінімум виплат на дітей одиноким матерям (батькам).

Пряма мова депутата:

«Держава в нинішніх економічних умовах не має права зменшувати рівень соціальних виплат й урізати пільги. Це порушує принцип соціальної справедливості. Цей законопроект пропонує відновити такий принцип».

13. «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збору на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури територій населених пунктів сільських, селищних та міських рад».

Законопроект пропонує ввести в систему місцевих податків і зборів України збір на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури територій населених пунктів сільських, селищних та міських рад. Платниками збору є орендарі земель сільськогосподарського призначення. Ставка збору за один гектар земель сільськогосподарського призначення складає 0,5 % від суми нормативно-грошової оцінки гектару землі.

Пряма мова депутата:

«Я неодноразово говорив, що агрофірми мають платити спеціальний збір на розвиток населених пунктів там, де вони орендують землю. Навіть більше: за моєї ініціативи така практика стала звичною для деяких населених пунктів Черкаської області. Цей законопроект пропонує встановити таку практику для всіх, створивши новий збір. Кошти мають піти на ремонт доріг, підтримку шкіл, дитячих садків, закладів охорони здоров’я».

14. «Про внесення змін до статті 254 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за безгосподарське використання земель».

Законопроект передбачає посилення кримінальної відповідальності за безгосподарське використання земель.

Пряма мова депутата:

«Земля – це основне багатство України. Її треба передати наступним поколінням. Тому сьогодні варто подбати про те, щоб окремі «ділки» не знищили національне багатство. Введення справжньої кримінальної відповідальності за безгосподарське використання земель зменшить кількість охочих плюндрувати рідну землю».

15. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони виробництва, ввезення, пересилання, перевезення та торгівлі насваєм».

Цей проект пропонує встановити законодавчі норми, які б унеможливили обіг насваю в Україні.

Пряма мова депутата:

«Насвай – це наркотик, що прийшов в Україну з Середньої Азії. Сьогодні він активно розповсюджується в молодіжному та дитячому середовищі. Але поліція не може нічого вдіяти, тому що офіційно насвай не вважають наркотиком. Саме тому я запропонував ухвалити відповідний законопроект, який би зупинив вільний обіг цієї отрути в Україні».

*Передвиборна агітація

реклама

Інші матеріали по темі:

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100