Гарячі номера телефонів
"Антенна" тобі в батон!

"Антенна" тобі в батон!

Один з "найреальніших кандидатів на посаду міського голови Черкас", директор ТРК «Антенна-плюс»  Володимир Мамалига перераховує   порушення законодавства, за які мають «посадити Одарича».

 «…доки до виборів ще є час, надамо прокуратурі можливість довести, що у нашій країні править закон, а не «понятія». А щоб полегшити прокурорам роботу, пишемо зрозумілою для них мовою…», - так Володимир Мамалига презентує матеріал «Одарича посадять?» у газеті «Антенна » № 26 від 7 липня 2010 року. Отож, за що мають покарати міського голову Черкас:

  • Справа «Епіцентру» (нецільове використання бюджетних коштів у сумі 1 735 495 гривень, перерахованих ТОВ «Епіцентр» на розвиток інфраструктури Черкас, враховуючи будівництво торговельного центру);
  • Квартири (невиконання договору про передачу Черкаській міській раді одинадцяти квартир від об’єднання «Інтербуд»);
  • Бюджет (міська влада не домагається отримання штрафних санкцій з БО «Інтербуд» у розмірі 1 мільйон гривень);
  • Невиконання судових рішень (Сергій Одарич відмовляється поновити на своїх посадах заступників – Володимира Шабанова та Володимира Невесенка).

 Володимир Мамалига  фінішує свій матеріал як завжди пафосно: «На сьогодні прокуратурою Черкаської області порушено декілька кримінальних справ щодо дій посадових осіб Черкаського міськвиконкому. Але, з огляду темпи слідства, можна передбачити їхнє завершення та передачу до суду десь років за двадцять. А порушення при ремонті доріг та утриманні парків дотепер не отримали гідного прокурорського реагування. Але час спливає, і прості люди хочуть бачити, за що прокурори отримують гроші. Та хто винен у тому, що наше життя лише погіршується, а народні обранці стають усе багатшими та гладшими? Чи довго це триватиме? Тож просимо вважати цей матеріал офіційним повідомленням про правопорушення. І що нам ще треба зробити, щоб спонукати прокуратуру захищати законні права громадян?».

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100