Гарячі номера телефонів

Нова «Молодь Черкащини» реагує на чергову бігборд-активність Валерія Пащенка.

«Валерій Пащенко (невдаха-кандидат у мери Черкас на минулих виборах) знову сподівається, що погляд обласної верхівки Партії регіонів зупиниться на ньому і ПР благословить бізнесмена на участь у перегонах. Під своїм брендом.

Пан Пащенко не стомлюється нагадувати про себе забудькуватим черкащанкам як тільки на горизонті проступає примара місцевих виборів. Як тільки примара відступає, зникає з поля зору і кандидат. Вочевидь, береже сили і гроші для останнього ривка. Стратегія завоювання крісла мера такаж безхитрісна, як і програма кандидата: напівнаївні статейки у газетах і з десяток бігбордів, де «з вірою в майбутнє» до черкащан звертається Валерій Вікторович. Тож поки інші потенційні кандидати започатковують якісь громадські ініціативи чи беруть участь в соціальних проектах, Пащенко обдумує зміст чергового бігборда, яким він «вистрілить» по електорату. «Дякуємо владі за європейські дороги», «Поставили склопакети лише в мерські кабінети» - волають придорожні щити, на яких під викривальним салоганом стоїть скромний підпис «Валерій Пащенко».

Перемогти Одарича з таким джентельментським набором «заїжджених» аргументів практично нереально. Тим більше, що у самого Пащенка немає для Черкас жодних ділових пропозицій. Тож чи може він бути цікавий регіоналам, які, безумовно, претендуватимуть на володіння Черкасами?».

Серед можливих претендентів на посаду мера Черкас від Партії регіонів нова «Молодь Черкащини» називає комуніста Віктора Білоусова (директор ДП «Черкасистандартметрологія»), Миколу Кушніра (екс-директора КП «Черкаситеплокомуненерго») та Сергія Овчаренка (директора КП «Черкасиводоканал»).

Джерело: нова «Молодь Черкащини» №28 від 14 липня 2010 року

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100