реклама

реклама Делікат

реклама

«Пережив, як і всі черкащани» поразку Юлії Тимошенко на президентських виборах голова обласної ради Володимир Гресь. У інтерв’ю газеті «Вечірні Черкаси» один з керівників області та черкаського БЮТу коментує владні зміни на Черкащині.

Отже:

  • Стратегічна помилка – призначення Павла Костенка керівником виборчого штабу Юлії Тимошенко в області. ( Призначення керівником штабу когось із місцевих лідерів «бодай на кілька відсотків, а все ж уплинуло на загальнообласний результат голосування»).
  • Новий губернатор Сергій Тулуб імпонує Володимирові Гресю, бо має «більш масштабне, не містечкове, я б сказав, мислення, великий керівний досвід, управлінські зв’язки». Також «і голова облдержадміністрації, і голова облради мають співпрацювати, щоб Черкащина отримувала і від держави, і від нашої роботи більше грошей і користі. Тому співпрацюємо, нам діватися нікуди. Ми помірковані люди і прекрасно розуміємо, що, скільки прапорів не винось на вулицю, від цього життя черкащан кращим не стане».
  • Те, що губернатор серйозно взявся за мерів Черкас, Золотоноші і Сміли – не тиск. «…я не бачу нічого поганого в діях Сергія Тулуба. Так само і від Олександра Черевка були впливи на міських голів, і на голів райрад. І через депутатський корпус, і через контролюючі структури можна впливати. Найголовніше – впливати на те, щоб міські голови працювали насамперед на благо тих людей, які їх обирали, і були господарниками, а вже потім - політиками».
  • Коаліції «За майбутнє Черкащини» утворюються у місцевих радах, бо… депутати бояться за майбутнє своїх дітей. «Я думаю, хтось просто побоявся, хтось із депутатів райрад бачить, що може бути тиск з боку виконавчої влади, правоохоронних структур. Ми бачимо, що дещо міняється зараз політика податкової служби. Багато хто просто злякався за майбутнє своїх дітей і свого бізнесу».

Власне, Володимир Гресь продовжує практику публічного "бютівського" захоплення керівниками з Партії регіонів. Раніше у пресі заявляв про свою велику симпатію до голови Городищенської райдержадміністрації Ігоря Швеця голова райради і очільник городищенського БЮТу Олександр Лупашко.

 Джерело: Володимир Гресь: "Б'ютівцям є чому повчитися у Партії регіонів", газета «Вечірні Черкаси», №28 від 14 липня 2010 року

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Рефері 22.07.2010 14:56
То, что невченым - белое, то вченым Тулубу с Гресем у ноги - рябое. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Елена 20.07.2010 09:50
Масштабне,неміс течкове мислення-куди нам провінціалам...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100