реклама Делікат

Газета (нова) «Молодь Черкащини» пише про «канібалізм» у обласній організації Партії регіонів – як намагаються «зачистити» Чорнобаївську організацію партії від тих, хто її створював.

„Бий своїх, щоб чужі боялися", — подумало обласне керівництво Партії регіонів, і вирішило пока­зати кузькину мать своїй чорно­баївській районній організації. Цей, один з найбільших в області осе­редок регіоналів посмів самостійно, без височайшого дозволу обласних вождів, обрати собі ке­рівника. Попередній очільник на­писав заяву за власним бажанням, тож замість нього партійці об­рали головою Григорія Душей­ка, сина депутата облради Петра Душейка, відомого в районі підприємця та бага­торічного відданого прихиль­ника Віктора Януковича. Утім, регіональна верхівка бачила на цьому місці новопризначеного голову райдержадміністрації, тож задушейківське рішення районної партконференції відмінила.

А далі починається справжній детектив з елементами бойовика. Спочатку на районний офіс ПР „налетіли" заступник губернатора по партійній і адмі­ністративній роботі Вадим Льошенко та заступник голови РДА Олексій Боровик. А оскільки чорнобаївські регіонали орендують кімнату на режимно­му підриємстві, охорона чинов­ників не пропустила. Бо ніхто місцевих партійців про приїзд „старших вождів" не попередив, тож вони не поставили до відома охорону. Високопосадовців така принциповість охоронців просто сказила. Як це так, таких великих начальників хлопці в уніформі в обличчя не пізнають і шапку пе­ред ними не скидають! А місцеві регіонали ниць не падають, заледве зачувши шурхотіння на чорно­баївській дорозі шин їхніх великоповажних автомобілів. Тож не знесли такої наруги і ганьби Льошенко з Боровиком і викликали міліцію. Одначе, правоохоронці жодного порушення в діях охорони підприємства не виявили і нічим чиновникам не допомогли.

Згодом в місцевих газетах з'я­вилося оголошення, що 24 лип­ня о 17.00 в чорнобаївському бу­динку культури відбудеться нова партійна конференція районної організації ПР. Чорнобаївських регіоналів вразило те, що вони самі про це ні сном, ні духом не відають, адже для проведення подібного заходу в первинних пар­тійних організаціях мають прой­ти збори, там мають бути обрані делегати, а вже тоді з'їжджатися на зібрання до району. Тож 28 з 33 голів первинних організацій ра­зом зі своїми районними керівниками вирішили глянути, що ж то за „чорну раду" скликано за їхніми спинами. У вказаний в оголошенні день і час вони прибули до будинку культури і... поцілували там вели­кий замок.

Чорнобаївським регіоналам довелось "цілувати замок" Будинку культури у час, визначений для проведення конференції. Проводити її обласне керівництво ПР не збиралось.

Чорнобаївським регіоналам довелось "цілувати замок" Будинку культури у час, визначений для проведення конференції. Проводити її обласне керівництво ПР не збиралось.

Утім, головний партійний бу­дівничий черкаської обласної організації Партії регіонів Вадим Льошенко авторитет­но заявив нам, що конфе­ренція      чорнобаївської парторганізації відбулася 23 липня і на ній було обрано головою Чорнобаївської ПР місце­вого голову райдержадміністрації Олексія Головка. По­яснювати, хто в тій конфе­ренції брав участь і чому про неї не знають ані голови пер­винних парторганізацій, ані три тисячі членів партії, пан Льошен­ко не захотів. Воно і зрозуміло, бо що ж тут можна пояснить.

Прості ж партійці переконані, що таким чином перебіжчики з інших партій намагаються забез­печити собі партквиток і керівну роль в ПР, щоб втриматися при владі. Смішно, але навіть у коа­ліцію в Чорнобаївській районній раді взяли всіх, окрім, власне, старих регіоналів із групи „Чорнобаївський регіон".

„Вони заявля­ють, що додадуть ав­торитету партії. Але ж чому у 2005 чи 2006 році, або хоча б у 2007-2008 роках вони не вступили до лав Партії регіонів? Чи тоді партія не потрібна була, тоді Янукович не був же Президентом України, а тепер всі в партію пнуть­ся, аж підметки рвуться, і всі на керівні посади? Чи справді ці лже-патріоти додадуть авторитету нашій партії, чи, можливо, навпаки — потягнуть донизу?" — запитує зі сторінок газети „Родина" своїх лідерів партійний заступник Гри­горія Душейка Валерій Черінько. Адже, за його словами, всі фігуран­ти історії, які провернули цей блис­кучий маневр, ще недавно були то в СДПУ (о), то в Народній партії Литвина. Партійність для них зви­чайна перепустка до владного ко­рита. А старим чорнобаївським регіоналам у новій владі місця не ви­стачило.

Джерело: (нова) «Молодь Черкащини», №30 від 28 липня 2010 року

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Знайка 31.07.2010 19:00
Кайдашева сім"Я по-чорнобаївськи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100