реклама Нормовен

реклама Нормовен

Про те, що перед обласними регіоналами постала небувалої складності задача: знайти в Черкасах достойного висуванця в мери під трендом своєї політсили, пише газета (нова) «Молодь Черкащини».

Як днями сказав Сергій Одарич, переговори велися з сімома кандидатами, і, за його інформацією, у всіх вистачило мужності відмовитися. Сам Одарич у список «щасливчиків» не потрапив, та й запевняє, що теж обов’язково відмовився б від честі бути висунутим від ПР, оскільки багато років є членом партії «Вільних демократів» і не бачить підстав змінювати свої погляди.

Отож список порогів, які вже встигли оббити місцеві регіонали нібито  такий: директор «Черкасиводоканалу» Овчаренко, недавній директор «Черкаситеплокомуненерго» Кушнір, директор «Стандарт метрології» Білоусов, банкір Отрєшко, промисловець і підприємець Райков, громадський діяч Пащенко та народний литвиніст Соколовський.

Звісно, мало віриться, що від омріяної посади змогли б відмовитися той же Валерій Пащенко чи Борис Райков. Перший ще на минулих мерських перегонах найупертіше сперечався з Одаричем за перемогу, а другому, як імовірному майбутньому керівнику міської організації Партії регіонів, за партійною логікою і Бог велів шикуватися на виборчому старті. Однак дехто таки відмовився. За різними мотивами. Хтось просто не хоче давати городянам обіцянки, які потім не зможе виконати через куцість міського бюджету, а хтось принципово-відмовляється від біло-синіх виборчих декорацій, оскільки більше дорожить своєю політичною репутацією.

Проте те, що регіоналам довелося обійти стільки людей, від найбільш впливових опустившись до маловідомих, не може не вселяти оптимізму. Значить не такий вже стійкий їхній адмінресурс, як вони намагаються всіх переконати. Найбільше ж може порадіти Сергій Одарич, адже його шанси знову стати мером щодня зростають. Хоча ще не відомо, кого йому в суперники запропонує БЮТ.

Джерело: (нова) «Молодь Черкащини», №32 від 11 серпня 2010 року

реклама

Коментарі  

 
0 #6 Володимир 17.09.2010 18:51
Маленьке уточнення для автора... Пащенко не "сперечався уперто" з Одаричем так як його зняли в першому турі і участі в повторних виборах він не брав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 ВКСО 16.08.2010 11:00
Ідеальних людей не буває. Але хтось прагне щось робити, хтось - ні. Одарич намагався. Може, не все вдавалося. Але чого ми звикли критикувати тільки? Чому розвиваються міста й містечка в США? Та тому що там на заклик мера - "вийти й приблати місто" виходять всі жителі - від малого й до великого, а прибравши територію, разом святкують це. У нас же мало того, що не дослухаються до закликів влади, то ще й заважають. Просто кожен відсторонюється від подій і спостерігає збоку: а що ж із цього вийде, ану-ану, чи цей мер впорається. він же не може робити справу за кожного. Він може лише напрямок вказувати і корегувати роботу. Одарич - не ідеал. Але жодного з вище перерахованих осіб на посаді міського голови теж не бачу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 2hitzay 12.08.2010 16:51
Цитую hitzay:
Інколи краще аналізувати, ніж на фонтани дивитись та кукурудзою заїдати

Тоді припиняй кукур.качана мучить, а починай аналізувати: що зробив для міста як мер Олійник, який нині прагне реваншу, і що - Одарич? Візьми для прикладу П-Зах.район, де Олійник не спромігся навіть воду гарячу подавати. :sigh:
Гигикаєш над фонтанами? А що, краще було, коли вони загнулися при Олійникові, а парки перетворилися на помийниці? Одарич - не ідеал, але хто є,хоч трохи схожий на достойну альтернативу?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 hitzay 12.08.2010 14:54
:lol: Не приєднуюсь до думки попередніх доповідачів. Інколи краще аналізувати, ніж на фонтани дивитись та кукурудзою заїдати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Граф Оман 12.08.2010 14:42
Цитую Оля:
ага гонка почалась але думаю переможе знову одарич. Інші всі всетаки зробили менше за нього

Приєднуюся до думку попереднього доповідача.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Оля 12.08.2010 13:42
ага гонка почалась але думаю переможе знову одарич. Інші всі всетаки зробили менше за нього
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100