"визволитель Черкас"

"визволитель Черкас"

Проголосивши себе «найреальнішим конкурентом Сергія Одарича», директор телекомпанії «Антена-плюс» Володимир Мамалига боротиметься за владу у Черкасах.

У цьому йому допомагатимуть соратники по медіа групі – газета «Антенна» друкує програмне інтерв’ю кандидата у мери.

Серед епітетів, які газета щедро дає «громадському діячу» Володимиру Мамализі – і « один із реальних претендентів, який ще декілька місяців тому привселюдно заявив про своє бажання позмагатися за крісло з чинним «мером» Сергієм Одаричем та трьома десятками інших претендентів, які обов’язково з’являться», і (на думку багатьох соціологів та аналітиків) «Володимир Мамалига нині є найреальнішим конкурентом Сергія Одарича» та «багаторічний опонент чинного міського голови». А ще «завдяки десяткам виступів та публікацій у пресі суспільство дізналося про справжнє обличчя черкаської міської влади — злодійське та корупційне. А останнім часом, принаймні, кілька кримінальних справ за фактами економічних злочинів, вчинених представниками міської влади Черкас, порушено саме після гострих публікацій в «Антені», автором яких є черкаський журналіст та громадський діяч Володимир Мамалига».

— А чим же ти будеш кращий за Сергія Одарича? Адже його діяльність черкащани вже бачать на власні очі: облаштовані парки, квіти на вулицях, ті ж дитячі майданчики?

— Ну, по-перше, парки закладав не Одарич. Його команда нашим із вами коштом лише прибрала там сміття та перетворила на машину для заробляння грошей купкою приватних підприємців, які крутяться поблизу міськвиконкому. Спробуйте прокатати на нових атракціонах або пригостити солодкою ватою своїх дітей — ціни вас просто вразять. Та й дитячі майданчики встановлюються за кошти, які могли б піти на заміну запірної арматури у підвалах житлових будинків. Але ж арматуру Одарич не може зобразити на своїх передвиборних буклетах. А майданчики, квіточки — будь-ласка…

— А все ж, кому ти більше симпатизуєш — Тимошенко чи Януковичу?

…Я вважаю, що, проголосувавши у другому турі за Януковича, частково мої сподівання почали справджуватися. Прокуратура, міліція нарешті помітили кричущі факти корупції, про які роками писав та говорив я разом із моїми колегами з «Антени». Я вважаю, що якщо принаймні злочини, про які йшлося, будуть розслідувані та передані до суду, ми недаремно обрали президентом Януковича.

Якщо казати про інші варіанти, Тимошенко і раніше мала практично необмежену владу в корумпованій країні. Її прихід у крісло президента міг означати лише тотальне знищення демократії та законності. А так — країна та черкащани отримали шанс…

— Але ж, крім бажання перемогти на виборах міського голови, ти та твої однодумці-колеги мають, напевне, бажання пройти взагалі до міської влади? У якості депутатів, наприклад.

— Так, ми команда, яка сформувалася за часів боротьби, так би мовити, за визволення Черкас від загарбників. Я маю на увазі міського голову Черкас Одарича та наскрізь продажний і корумпований депутатський корпус міськради. Тому ми зробимо все задля того, щоб цілковито оновити міську владу та депутатський корпус. ..

— У разі перемоги на виборах якими будуть перші кроки вашої команди?

— Не хочу видатися тривіальним, але кроки будуть до примітивізму прості, швидкі та ефективні: скорочення апарату чиновників удвічі. Адже Одарич примудрився довести кількість міських чиновників майже до п’ятисот осіб. І ці роти зараз є важким тягарем на плечах черкаської громади. Створення міської програми розвитку ЖКГ у відповідності до Державної програми реформування ЖКГ. Залучення до цієї роботи фахівців, які ще є у нашому місті і які Одаричу виявилися непотрібними. Залучення інвестицій для цих потреб.

— Тебе не бентежить той факт, що напередодні виборів з’являться кандидати з командами, які будуватимуть передвиборний піар на боротьбі з Одаричем?

— Так вони вже з’являються. Але ж люди у нас не дурні і обов’язково запитають: а де ви були впродовж чотирьох років? Займалися власним бізнесом, начхавши на місто? Чи перестрибували з партії у партію у пошуках заробітку? Чи разом із Одаричем ділили землю та грабували комунальне майно вкупі з бюджетом у власних інтересах? До того ж не виключено, що деякі з таких кандидатів стануть технічними кандидатами того самого Одарича та будуть робити все можливе, щоб не дати нам спокійно проводити передвиборну кампанію. Адже реально перемогти Одарича з його піар-асами зможемо тільки ми, спираючись на плече однодумців та простих черкащан. Адже впродовж чотирьох років лише ми з невеликою групою небайдужих, які об’єдналися навколо «Антени», системно протистояли беззаконню і корупції у міській владі та правоохоронним органам, які її кришують. Решта були або залякані, або куплені, або просто байдужі.

— А ти не боїшся, що тебе можуть «зрізати» з виборчих перегонів через суд? Або, не дай, Боже, вдатися до більш радикальних дій? У тебе ж троє малих дітей, двоє дорослих, онука?

— Щодо судів, то я усе ж таки переконаний, що до осені у судах буде наведено лад і завідомо незаконного рішення жоден суддя більше не ухвалить. Що ж до радикальних дій, то нас із моїм сином та моїм колегою Валерієм Воротником уже намагалися вбити минулого року. До речі, хід ведення слідства вже можна вносити у підручники у якості прикладу, як прокуратура, СБУ та міліція можуть демонстративно не розслідувати замах на вбивство. Ми і досі переконані, що до замаху на нас причетні особи, які мають пряме відношення до міської влади.

Мені неодноразово в своєму житті та в роботі доводилося дивитися в обличчя смертельної небезпеки. Я впевнений, що зможу захистити свою родину. Адже ми живемо поки що в правовій державі, а не в «гарячій» точці. Бог не видасть, свиня не з’їсть! …

Джерело: «Антенна», №24 від 23 червня 2010р.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100