Звичайні черкащани про грандіозний ефір нічого не чули. Його їм ніхто не рекламував

Звичайні черкащани про грандіозний ефір нічого не чули. Його їм ніхто не рекламував

Мало анонсований серед звичайних черкащан, але трепетно підготовлений обласними чиновниками та заїжджими технологами, прямий ефір Сергія Тулуба пройшов у вівторок увечері на ОДТРК «Рось». Передвиборча агітаційна програма обласної Партії регіонів офіційно називалася «телерадіоміст із містами Черкащини «Будуємо нову Черкащину».

На прямому зв'язку - Сміла, Канів, Умань та Золотоноша. Студія оформлена в синіх партійних тонах. ( На час монтування синіх декорацій і підготовки великого ефіру телевізійників виселили у коридори ОДТРК. Саме звідти транслюються всі інші ефіри телекомпанії «Рось»). На запитання простого люду відповідає губернатор Черкащини Сергій Тулуб, якого називають винятково Героєм України та очільником обласної Партії регіонів.

Конкретні відповіді на конкретні питання

Завжди оперативна фотослужба губернатора чомусь знімки з ефіру не публікує. Тому подаємо фото Сергія Тулуба із його прес-конференції в ОДА

Завжди оперативна фотослужба губернатора чомусь знімки з ефіру не публікує. Тому подаємо фото Сергія Тулуба із його прес-конференції в ОДА

Головний регіонал області привітав усіх із початком “нової ери обласного телебачення і радіомовлення”.

- Я дякую всім організаторам за таку велику честь – бути учасником цього ефіру і представляти таку потужну політичну силу як Партія регіонів, - сказав на початку програми Тулуб. Цікаво, чи буде “Рось” і надалі проводити подібні телемости, наприклад, із партійцями “Фронту Змін”, Вільних Демократів чи будь-якої політичної сили, яка звернеться до телерадіокомпанії із подібним проханням...

Запитання до героя програми і Героя України (пардон за тавтологію, але що є, те є) були на рідкість “невимушеними”. Склалося враження, що прес-служба Черкаської облдержадміністрації вкупі з прес-службою Партії регіонів ніч не спали і вигадували запитання, що їх потім попросили озвучити вчителів, лікарів та працівників культури у названих містах області. Причому, подібний здогад видається досить реальним, адже таку практику прес-служба нерідко застосовує під час брифінгів губернатора, тільки тоді “жертвами”, які озвучують “невимушені” питання, є покірні журналісти. Що цікаво, що після кожного запитання Сергій Тулуб відверто ухмилявся. Мовляв, знайшли що запитати, ну добре, відповім вам, якщо вже так просите. І хоча при цьому говорив дуже зворушливі, статистично виважені і “правильні” речі, проте міміка його видавала, адже дивувався “креативності” запитань, які зводилися до того, що “от ви такий чудовий, а чи справді ви такий чудовий чи може ще чудовіший?”.

- Сьогодні відмінність наша в тому, що те, що ми обіцяємо, повинно виконуватися. Ця відмінна риса – це конкретика. І не просто конкретика, а велика відповідальність. Сидять у студії мої однодумці, і вони разом зі мною беруть на свої плечі частину тієї відповідальності, яка лежить сьогодні на владі. Ми повинні спільною роботою забезпечити вирішення конкретних справ, - зауважив губернатор. У студії справді сиділи партійці. Камера найчастіше зупинялася на кандидатові в мери Черкас. Треба ж щоб люди на нього подивилися. Дивно, що за весь час ефіру жодного разу не пролунало прізвище “Влізло”, хоча виникло враження, що все робилося саме для того, щоб пропіарити кандидата на крісло мера Черкас від Партії регіонів.

Євген Миронович “залізе у стан ворога”

Лідер обласної ПР: "Партія регіонів зробить все для того, що керівництво міста було змінено на більш ефективне"

Лідер обласної ПР: "Партія регіонів зробить все для того, що керівництво міста було змінено на більш ефективне"

Так, студентка-журналістка Ольга Сисоєва, яка балотується до Черкаської міської ради у першій п'ятірці Партії регіонів, поставила Тулубу найбільш “невимушене” питання - якою є ситуація в обласному центрі?

- Наша принципова позиція – що Черкаси повинні бути європейським містом, і робота міського голови – це повинна бути робота людини, яка буде будуватися лише на одному – на покращенні життя мешканців цього міста. Це не політика. Це повинен бути господарник який кожного дня повинен займатися тими питаннями, які турбують кожну людину... Треба обирати тих людей, хто вміє працювати, а не плести політичні інтриги. Тих, хто не руйнує, а тих хто створює. Бо з 86 підприємств менше половини тільки працюють. Мене вчора поінформували, що порушені кримінальні справи по заводу “ТЕМП”, по Черкаському деревообробному комбінату, і чого? Господарі цих підприємств, які колись приватизували їх казали, що ми все зробимо, відновимо роботу підвищимо ефективність і  так далі, не заплатили кошти у міський бюджет. Через їхню таку діяльність сьогодні міський бюджет недораховує десь біля 2 мільйонів гривень. А вони галасують про якийсь політичний тиск. Який тиск? Не треба лізти в кишеню до народу і в бюджетні кошти, обіцяли гарне життя, а  потім звільнили з цих заводів людей, не дали їм нових робочих місць, і вони сьогодні жебракують. Така робота нікому не потрібна, - жорстко відрізав Тулуб. А далі — Фрейд відпочиває. Губернатор не згадував більше про те, що черкащани мають зробити свій вибір. Він, як турботливий татусь, краще знає, що потрібно місту:

- Я вважаю, що сьогодні мешканці міста мають право на нове керівництво – більш ефективне. І вони його отримають. Партія регіонів зробить все для того, що керівництво міста було змінено на більш ефективне, на те, яке буде кожного дня не політикою займатися в Києві, по якимось кабінетам, а займатися конкретними справами в місті разом із владою області, розбудовувати місто і реалізовувати ті програми, які хвилюють місто, -   виклав своє бачення очільник області.

Далі був глибокий реверанс Влізлу, якого і ведуча і сам Тулуб називали не інакше, як Євген Миронович.  Про прізвище тільки говорили, не артикулюючи його при цьому. Виявляється, Влізло — з родини козаків, тому й прізвище в нього козацьке:

- Від розвідників козацьких, які першими йшли на бій туди, куди ніхто не міг пройти. І були там спереду і знали, що робиться у стані ворога і вели своїх однодумців. Оцей козацький нащадок, він має історію свого життя, він має гарну родину, це людина, яка пройшла і випробувала все своїми руцями, ця людина розвинута, яка працювала за кордоном керівником підприємства, яка дуже гарно володіє різними мовами, а це ж як гарно для того, як залучати інвесторів, а сьогодні Черкаси дуже потребують гарних, багатєньких, як кажуть, інвесторів. У нього яскравий і широченний світогляд.  Я думаю,що саме така людина потрібна місту Черкаси.

Як стати членом?

Питання із Канева неабияк потішили присутніх. Серед людей, які ніби то зібралися, щоб поставити питання, позаду наглядачем стояв голова Канівської РДА Олексій Гика, суворо споглядаючи за “паствою”. Особливо креативним був працівник культури Валерій Шевчук.

- Чи можу, я пересічний громадянин, потрапити до списку кандидатів від Партії регіонів?

- Ви не тільки можете. На мій погляд, саме такі люди потрібні владі. Чому? Бо ви приймаєте участь у нашому телеефірі. Це вже значить, що ви – людина, яка небайдужа, вас цікавить, що відбувається в області, які події, що робиться, чого не робиться, як буде в майбутньому. Це риса, притаманна для багатьох моїх однопартійців. Зверніться, будь ласка, в канівську міську партійну організацію. Скажіть, що б ви хотіли і як би ви хотіли допомагати владі, і однопартійці приймуть вас, - запевнив Сергій Тулуб. Ич, як усе просто.

Купуючи в бабці картоплю, треба запитати... чи платить вона за електроенергію

Губернатор зізнався, що був на базарі, де купив відро картоплі

Губернатор зізнався, що був на базарі, де купив відро картоплі

Виявляється, що купуючи на базарі картоплю, губернатор розпитує в продавчинь, чи платять вони за електроенергію. На екстраординарне питання “Ви керівник високого рівня. Чи розумієте ви проблеми простих селян?”, Сергій Тулуб вирішив також екстраординарно відповісти:

- Я оце нещодавно був на ринку. І купив відро картоплі. Дуже хотілося покуштувати, яка ж черкаська картопля. Бо останній раз я їв її – ту, що купляв з нового врожаю, -  років 30 тому. Ще коли мої батьки приїздили сюди в село, тут викопували картоплю і везли на Донбас. Я запитав у бабусі, в якої купляв картоплю, кажу – а ви як за електроенергію платите? Вона так глянула на мене. Каже ти що, тут як, каже, думаєш, що купити, або собі хустинку купити, або подаруночок якийсь онуку до дня народження, звідки гроші? Ти ж бачиш,  скільки коштує, копійки. А сьогодні ціни такі високі... І от розумієте – оця правда, бабусина правда, на жаль, як це не прикро, але вона ставить перед нами нагальні проблеми і завдання якнайскоріше вирішити це питання. І над цим ми працюємо сьогодні. І для цього нам потрібна жорстка, міцна вертикаль влади. Для того, щоб сьогодні можна було навести порядок і ефективно управляти країною і тими ресурсами, які є.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Медіа 30.10.2010 12:24
Грошей багато на проект вбухали, а толку ніякого муру таку неможливо ні дивитися ні слухати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Людина 16.10.2010 22:35
треба обовязково задати питання губернатору, прийти на вибори, привести своїх друзів, батьків і проголосувати та так щоб у нього не було слів ...скільки можна так знущатися над Україною. Мерзотно дивитися як усі прогинаються і кажуть це нарешті сильна влада прийшла, у кожної влади повинні бути важелі стримування та контролю. Які важелі на сьогодні є у нас в Державі аби стримувати її від порушень закону? Відповідь на це питання треба дати 31 жовтня! Слава Україні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Я 16.10.2010 11:28
"таку практику прес-служба нерідко застосовує під час брифінгів губернатора, тільки тоді “жертвами”, які озвучують “невимушені” питання, є покірні журналісти"
Стосовно покірних журналістів - хочу не погодитись. Адже питання, нашептані на вушко прес-службою Партії регіонів, озвучували винятково ті, хто на брифінгах ГОЛОВИ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, виконував функції копірайтерів, тобто готував офіційно проплачені матеріали. Для тих, хто не має досвіду написання іміджевих матеріалів, розтлумачу: коли тобі замовник каже, має бути цитата керівника про ..., то цю цитату тобі варто отримати, а не думати про те, покірний ти чи ні... шкода, що ці вибори змушують журналістів перти бочку один на одного там, де вони мають бути партнерами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Спостеригач 14.10.2010 15:28
За великим рахунком, якщо чесно,із самим Тулубом можна працювати у різних публічних форматах . Фактура є, реакція гарна, тримається впевнено. Но як можна було примудритися підібрати такі кадри, що опошлят будь шо. Планували пиар, отримали антирекламу.Класичний приклад; " заставь дурака богу молиться, он и лоб себе рассшибет" Але, сказане не відноситься до телевізійників , які забезпечували проведення такого складного і дуже перспективного формату як телеміст.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 гонта 14.10.2010 13:21
Найдотепніше питання було від самого Тулуба: "А чи є тут санітарки?" і камера зразу показала "регіональну еліту". Да, дійсно, вони навідь в санітарки не годяться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Виборець 14.10.2010 11:48
А серед черкащан таких не має!!!????Жаль....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #2 Кронос 14.10.2010 10:23
Смотрел эфир. Стало тошно. Какой европейский город, какая новая Черкащина, с кем ее будут строить? Сидит партноменклатур а. Кузьминский, Лега, ветеран в орденах. Влизло, который повлазил на биг-борды. силой позаклеивал постеры других конкурентов. И это Эвропа?

Надоело слушать, как кошмарят Темп. Почему не скажут, что это в Чекркассах единственный завод, который сегодня реально показывает прибыль, там работают сотни людей и регулярно получают зарплату.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #1 справжній керівник 14.10.2010 07:26
Як щиро Тулуб хоче покірного мера, а не такого який вміє за себе та за місто постояти в київських кабінетах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100