Колишній начальник обласного управління освіти коментує своє звільнення газеті (нова) «Молодь Черкащини».

Нова влада демонструє гру біцепсами, усуваючи небажаних чиновників. В першу чергу відігрується на так званих ідейних, національно свідомих кадрах. Зокрема, головну освітянку області, керівника обласної організації «Просвіта» Олену Фещенко кілька тижнів тому губернатор звинуватив у організації тендерних махінацій в навчальних закладах.

«Я чекала, що Сергій Тулуб запросить мене і запропонує визначитися з подальшим перебуванням на посаді керівника Головного управління освіти Черкаської ОДА, оскільки ідеологічно я і Партія регіонів несумісні, - говорить Олена Фещенко. – Однак чомусь голова облдержадміністрації озвучив звинувачення, які мене надзвичайно здивували і образили, адже до проведення тендерів очолювана мною структура не має жодного відношення, тому навіть теоретично я б не могла створити якісь фінансові схеми. Що ж до морального аспекту, то черкащани можуть дати мені оцінку за п’ять років роботи по згуртуванню освітян, батьків та дітей, як-то обгрунтовував педагог Захаренко».

Схожа ситуація склалася і з начальником управління молоді та спорту ОДА Віталієм Ковалем. Написати заяву про звільнення його спонукала «героїчна» операція міліції по захопленню кількох пачок опозиційної газети «За Україну»…

 Джерело: нова «Молодь Черкащини, №27 від 7 липня 2010 року

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100