реклама Делікат

Інформаційна замітка “Міську виборчу комісію в Каневі партії “беруть штурмом” викликала широкий розголос. Нагадаємо, “Прочерк” спілкувався зі своїм канівським експертом про особливості роботи Канівської міської виборчої комісії. Прикметно, що найбільше ця інформація зачепила... кандидата на посаду мера, висуванця Партії регіонів Віктора Ніколенка. Причому, зачепили два останні рядки новини: “Так, усе дуже просто у кандидата в мери від Партії регіонів Віктора Ніколенка, і в тих кандидатів, що не мають шансів і не представляють “загрози”. Йшлося про те, що в пана Ніколенка не було проблем зі здачею документів у виборчу комісію. Спочатку нам зателефонував експерт і попросив забрати його слова. Ми виконали це прохання.

Наступного дня кореспонденту “Прочерка” зателефонував Віктор Ніколенко, і у нас відбулася вельми цікава розмова. Регіонал був попереджений про те, що ми записуємо її на диктофон. Зв'язок постійно переривався, бо Ніколенко саме їхав з Канева в Черкаси на аудієнцію до губернатора Сергія Тулуба. Кандидата в мери Канева страшенно схвилювало те, що ми подали думку нашого експерта і не взяли відповідний коментар у нього самого. Тож ми запропонували Ніколенку висловитися з цього приводу, і пообіцяли подати його коментар у своєму виданні. Проте, схоже, що кандидата це не цікавило:

Ніколенко: - Мене здивувала його (експерта — Прочерк) позиція. Я не чекав ні від нього, ні від вас таких пасквілів. Це грязна гра! Я з грязними корєспондєнтами ніколи не стикався. Некрасіво получається — судити людину, якщо ви її не бачили. Якщо Чикатило 70 людей закатував, і то його захищали! А ви мене судили, і навіть не спитали фамілію. І я ще должен щось вам диктувати. Напишіть тепер обратне, якщо ви чесна людина.

- Почекайте, у нас був коментар людини, і ми його опублікували…

Віктор Ніколенко матеріал "Прочерку" сприймає за пасквіль і погрожує губернатором

Віктор Ніколенко матеріал "Прочерку" сприймає за пасквіль і погрожує губернатором

Ніколенко: - Ця людина сказала мені, що це ваша помилка. Давайте зустрінемося — я хочу почути цей коментар. У вас є відповідні докази? Є цей коментар із його підписом? (із експертом ми спілкувалися електронною поштою, і, звісно, маємо його лист, але ми не зобов'язані надавати його нікому без згоди експерта — Прочерк). Я пряма людина, я не вмію кривити душею. Якщо в Каневі ви знайдете 20 чоловік, що вийдуть проти мене, я вас золотом одарю.

- Мене це не цікавить.

Ніколенко: - Вас це не цікавить?! Ви на мене написали пасквіль, а  тепер: докажи, що ти не такий! Ви зробили помилку, тож виправте її! І напишіть, що була помилка, бо зараз весь Канів розказує про цю вашу помилку: а от даже черкаські програмісти написали!

- Якщо у вас є якісь претензії, ви можете їх спокійно і обґрунтовано висловити, ми подамо вашу позицію.

Ніколенко: - Я січас їду до губернатора, єслі чесно, і везу цей пасквіль тоже. Це не погрози. Я розумію, що в нашому правочинстві вас ніхто не троне…

- Це не пасквіль, це коментар експерта. Якщо у вас якісь проблеми — ідіть і спілкуйтеся про це з губернатором.

Ніколенко: - Але ж я разом із цим експертом чергу займав. Я ж знаю, що в нього жінка — племінниця Хоміча, який воює, який неправильно оформив документи мера, а тепер мер Канева постраждав через те, що його команда просто підвела. А він їм повірив, через це увесь сир-бор. А при чому тут Ніколенко? Якби Ніколенко ще хоч від Партії регіонів пресував БЮТ, я б ще міг зрозуміти, а ми йдем обоє — тільки він діючий мер, а я — Бог зна хто (у новині не йшлося про те, що хтось когось пресує — Прочерк). І я можу пресувати? І ви всім сказали, що Ніколенко крайній і Партія регіонів. А тому експерту жінка нашептала, нада ж кукурікать, а тепер, як я йому рішив конкретні гвозді забить у його... так скажем ситуацію, то він бистрєнько все начав прибирать. Вам не кажеться це странним, що він так бистрєнько?... Сьогодні п'ять разів мене набирав, а як я пчихав, кричав “доброго дня!” чи там “будьте здорові!”.

Люди, які претендують на роль політиків, мають бути готовими до прискіпливої уваги преси

Люди, які претендують на роль політиків, мають бути готовими до прискіпливої уваги преси

- Пропоную закінчити на цьому наше спілкування...

Ніколенко: - Ви ще молода людина, я за вас, як мінімум вдвічі старший, і трошки більше пожив у цьому житті. Послухайте раз і назавжди. Я непроста людина, я не просто вийшов... Я колективами керував, які по три-п'ять тисяч чоловік, понімаєте? І трошки вже психологію людей знаю. Ви нагрубили людині, професіонально нагрубили, понімаєте? Законом я вас не достану, но совість вас достане, понімаєте? Рано чи пізно ви це зрозумієте. Одне діло — сказати про людину, не перевіривши, не те, що треба, а друге діло — вибачиться перед цією людиною, може ви колись це зрозумієте, а поки продовжуйте далі писати такі пасквілі. Такі інформації завжди люди люблять, але якщо вона два, три рази проходить, то потом це перо стає нечитаєме.

Для тих, хто не знає:

Пасквіль - наклепницький твір, часто анонімний, що принижує певну особу або дошкульно висміює певне явище. “Наклепом”, на думку пана Ніколенка, очевидно, є твердження про те, що процес здачі документів у нього пройшов без ексцесів, на відміну від представників деяких інших політичних сил (наприклад, чинного мера Василя Коломійця та підприємця, висуванця партії “Союз” Ігора Сухобруса). От тільки не зрозуміло, чому публічна людина не може публічно висловити свою позицію і обґрунтувати її...

реклама

Коментарі  

 
+11 #8 Канівський Дядько 18.10.2010 10:39
*** цей Ніколенко, пристосуванець і ***. Ще рік назад в перших рядах підтримував Тимошенко, її плакати на стіні в нього висіли. Тепер швиденько перефарбувався в блакитний колір - чим не приклад *** ? швиденько приніс своє *** до Тулуба..
І якщо він такий гарний, як розповідає, чому його з посади директора сирзаводу зняли ? ***..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Mylene 18.10.2010 00:38
Мдя... Чомусь у всіх регіоналів, яких я бачу, чую або чиї висловлювання читаю останнім часом, у поведінці та інтонаціях переважає відверта істерика і цілковитий неадекват. Фройд би плакав, слухаючи їх усіх...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 літератор 17.10.2010 20:50
Молодець "Прочерк"! Цитує в оригіналі висловлювань. І такі неграмотні кандидати, які говорять суржиком, пхаються в керівники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Gatylа 17.10.2010 19:58
То в чому справа? Подавайте до суду,*** там регіонала (були порушенні права особистості - журналіста, складете правильно позов, зможете апелювати аж до Євросуду) та навчіть їх толерантності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Дон Бас 17.10.2010 19:12
Не можна такого від ПР брать - бо він не "донєцький". Ніколєнко, мабуть, і "шахтьора" після зміни ніколи не бачив, якщо "корєспондєнта" грязним називає. :cry:
І взагалі: навіщо Тулубові ще **** в команді? Мало ще проблем "заєзжей камандє" з її ляпами на Черкащині?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Канів 17.10.2010 19:08
Стандартне *** в дусі часу поспішає влізти в крісло чинного мера Канева, нахабно й безцеремонно відсунутого від права повторно балотуватися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Страх Тулуба 17.10.2010 18:32
Почитал и понял. Заезжим политтехнологам ПР есть над чем работать.
Надо всех кандидатов от ПР собрать и провести им ликбез на тему как общаться с журналистами.
И эти люди пытаются выиграть выборы?
В 2004 народ восстал, потому что первыми против цензуры выступили журналисты. Сейчас может быть тоже самое.
Партии регионов надо научится работать с масс-медиа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 АБВ 17.10.2010 18:08
тому що всі ЧЛЕНИ партії регіонів, *** безграмотні! ****
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100