реклама Нормовен

реклама Нормовен

Прикладом для інших областей у створенні провладних коаліцій в радах називає Черкащину київський сайт Daily.ua. У своєму відверто суб’єктивному (замовному?) матеріалі «Черкащина: створення нової коаліції, час конкретних дій» сайт пов’язує перспективу Черкаської області тільки з керівництвом «високпрофесійного керівника» Сергія Тулуба та підконтрольної  йому системи коаліцій у обласній та місцевих радах.

« Черкащина – одна із областей, фактично жертва кумівства попереднього глави держави. Президент Віктор Янукович змінив цю порочну практику, призначивши на посаду керівника області досвідченого, високпрофесійного керівника, колишнього міністра вугільної промисловості Сергія Тулуба. Новий голова облдержадміністрації фактично став «мотором» творення нової коаліції. І першим привітав її творення. За словами Сергія Тулуба, «депутати облради виявили свідомість, незалежно від своїх політичних вподобань визнали те, що сьогодні найголовніше в їхньому житті і в житті тих людей, які їм довірили цю владу, – вирішення проблем Черкащини»…

Інтернет-видання підкріплює матеріал вибірковими цитатами місцевих опозиціонерів. При цьому дає депутатам не зовсім звичні характеристики. Так, Любов Майборода – це «представник БЮТ, близька до Володимира Яворівського». А депутат фракції соціалістів у обласній раді Володимир Тихомиров не увійшов до коаліції, бо «працює у команді черкаського міського голови Одарича».

Висновок щиро захоплених діяльністю губернатора Сергія Тулуба авторів публікації очевидний: «Немає сумніву, що позитивний результат Черкащини як щодо створення коаліції в облраді, так і щодо конкретного економічного планування може стати прикладом для інших областей України"


реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100