Гарячі номера телефонів

Інді-артистка PETROVOCHKA презентує баладу про війну. «Не дуй на мене, вітре» — це акустичний трек-протест проти війни. Пісня отримала багато позитивних відгуків. Деякі слухачі вважають трек найкращим із випущених за часів війни росії проти України.

_MG_2719

«Раніше ми чекали, поки закінчиться злива. Зараз ми вчимося танцювати під дощем. Пісня написана у перший тиждень війни росії проти України. У ній дослівно описано все, що відбулося зі мною, з вами у перші години війни і про те, що ми відчуваємо зараз…», — ділиться думками PETROVOCHKA.

У пісні звучить гітара, кахон, бас та перкусія. Легкий життєствердний вайб вселяє відчуття надії. У баладі використано рядок із козацької пісні.

«У мене питали: що означає фраза «не дуй на мене, вітре, я тепер не пропаду»? Це те саме, що «собаки гавкають — караван іде». Простішими словами: ворог намагається нас знищити, а ми живемо далі, мочимо їх і разом з тим продовжуємо будувати сильну незалежну Україну. “У рясному буйноцвіті своє щастя віднайду”», – коментує рядки з пісні PETROVOCHKA.

_MG_2710

Офіційний реліз треку на всіх стрімінгових майданчиках відбувся 3 травня. Також відеоряд на пісню можна переглянути на You Tube.

PETROVOCHKA – сольний проєкт Ані Петровської – артистка і сонграйтерка із Черкас, учасниця шоу “Х-Фактор” (2019), за плечима шість релізів, ротація на “М2” та “KISS FM”. Співпрацює із київським лейблом “Plan”. Виступала в якості інтро на сольному концерті гурту Фіолет (2019). Завдяки каверу знялась у кліпі KAZKA – “Плакала”.


«Не дуй на мене, вітре» на стрімінгових майданчиках:

https://band.link/petrovochka

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100