реклама

реклама

«Їду в тролейбусі. Як вам відомо, тут тепер замість кондукторів валідатори. Прикладаю телефон: «Ваша картка не зареєстрована», ще раз прикладаю – аналогічно.

002

Інша пасажирка ходить по тролейбусу і прикладає телефон до кожного валідатора. Я - слідом за нею. Заходить чоловік з карткою, прикладає і питає: «А як я доведу контролеру, що я сплатив?» Думаю: «Да, це хороше питання». З усього тролейбусу поїздку сплатили троє пасажирів. Сподіваюсь, що це нововведення якось вдосконалять», – пише в «Фейсбуці» журналістка Галина Мазур.

«Або через рік-два оголосять про банкрутство черкасиелектротранс, бо збиткове…» – зазначає Стас Набатніков.

«Чесно плачу ці 10 гривень, бо мені їх не шкода. Але поки їхала від першої лікарні до центру, оплатили проїзд аж п'ятеро людей разом зі мною. Шкода, бо це все схоже на зливання Черкасиелектротрансу», – зауважує журналістка Анна Іщенко.

001

003

Нагадаємо, з 1 липня в усіх черкаських тролейбусах запрацювала електронна оплата за проїзд

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Спойлер 15.07.2022 00:10
Треба картки для валiдатора робити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Босс 08.07.2022 16:20
От як вивіз крупногабаритно го мусора розкидати тупо на всіх - викидав-не викидав - плати! То це нормально. А як проїзд в громадському транспорті зробити безкоштовним для всіх, завівши певні відрахування з мешканців Черкас - то Уууууу!!!!! а не всі ж користуються! Ууууу!!!!
З центру до хімселеща ранком сплатила одна людина!!!
За кордоном несплата за проїзд прирівнюється до дрібної крадіжки і перевіркою транспорту (на зайців) займається поліція. А у нас як це збираються вирішувати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Євгенія 08.07.2022 05:57
Я оплатила проїзд,а з банку повідомлення прийшло через 6 зупинок.Скажіть як я можу доказати,що оплатила проїзд.Якщо у мене інтернета в телефоні немає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Сильвестр с талоном 07.07.2022 23:41
Ничо се! Ну просто ХХІ век и Фокс!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Андрій 07.07.2022 20:04
Цитую Яків Миколайович:
Цитую Сергей:
Мне как то все равно проходит оплата или нет Я не плачу езжу зайцем. Должен быть кондуктор.

Таких козлів, як ти, надто мало. Зарплата кондуктора не окупиться. Або доведеться піднімати вартість проїзду, щоб і на кондуктора вистачило.

Їх було мало доти, доки були кондуктори. Без контролю ті хто зазвичай чекають на зауваження кондуктора "ще не всі" будуть красти в нас гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Яків Миколайович 07.07.2022 16:33
Цитую Сергей:
Мне как то все равно проходит оплата или нет Я не плачу езжу зайцем. Должен быть кондуктор.

Таких козлів, як ти, надто мало. Зарплата кондуктора не окупиться. Або доведеться піднімати вартість проїзду, щоб і на кондуктора вистачило.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Яків Миколайович 07.07.2022 16:27
Цитую ЮЗР:
Просто тралейбусный парк надо взять на баланс мерии и зделать проезд БЕСПЛАТНЫМ!

езплатний - лише сир в мишоловці! Проїзд за кошти міського бюджету - означає:
1. Що за Ваш проїзд доеседеться платити тим, хто тролейбусов взагалі не користується. 2. Що половину бюджетнгих грошей, виділених на проїзд -з вкрадуть чиновники - через вівдсутність будь-якого контьролю за реальною кількістю перевезених пасажирів.
3. В результаті транспортники залізуть в неоплатні борги,і взагалі нікому буде людей возити - хоч задарма, хоч за грощі. Був досвід 1993 р. в Харкові. За рік такої "безоплатної" роботи громадського транспорту загнали транспортників в такі борги, що потім 8 років розплачувалися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Сергій 07.07.2022 10:20
Краще виготовити пластикову картку міста(з написом я❤️ Черкаси) як проїздний. Поповнювати її і користуватися в будь якому транспорті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Анна 07.07.2022 09:50
Цитую ЮЗР:
Просто тралейбусный парк надо взять на баланс мерии и зделать проезд БЕСПЛАТНЫМ! Что б людям легче было финансово..да и ездели в центр скуплятся..в ту самую Любаву или Депо.
А это выручка для бизнеса и плата того же ПДВ и уплата налогу городу от бизнеса..
А эти аппараты надо тавить было в маршрутках и убрать всех кондукторов там

Поддерживаю, полностью.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Андрій 07.07.2022 09:49
1. Він і так у власності ЧМР :lol: . 2. НІчого безкоштовного не буває, за все хтось платить, я от наприклад плачу податки і хочу щоб за ці кошти модернізували систему, логістику, оновлювали рухомий склад, а не катали цілий день хитро зроблених, які не сплачують за проїзд і в силу своєї інтелектуальної убогості, хваляться цим та пільговиків (тільки в окремі години, не час пік, коли працюючі платники податків + ще й ті хто сплачує за проїзд, не можуть влізти в транспорт, і мені не цікаво що там і кому положено, савєцкій саюз давно вмер, і вмер якраз через неефективне господарювання, коли ми дійдемо до рівня економіки хоча б Польщі, до цього питання можна буде повернутися). А поки цю безкінечну соціалку заради голосів пенсіонерів, інакше ми ніколи з Ж... не виліземо, замість того щоб розвивати комунальну власність, ми просто банально розкидаємо кошти на соціалку, народ лікує, не усвідомлюючи що платить за це майбутнім своїх дітей.