Екс-голова Черкаської обласної ради, лікар за фахом Валерій Черняк нині ніде не працює. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».


– Я перебуваю, скажімо так, на відпочинку, проте думаю повертатися до лікарської діяльності. Я цю справу люблю, – зазначив Валерій Пертрович.

Нагадаємо що до призначення на посаду голови обласної ради Валерій Черняк працював головлікарем Черкаської обласної лікарні.

Депутати обласної ради проголосували за дострокове припинення повноважень Валерія Черняка на посаді голови облради 25 лютого. Сам він зазначив, що 24 лютого звернувся із заявою про своє звільнення. Замість Валерія Петровича 25 лютого  призначили керувати облрадою Валентину Коваленко.

реклама

Коментарі  

 
-4 #12 ЛВВ 17.04.2014 21:29
Зеркальное отражение Тулуба. Был бы порядочный человек, то ушел бы раньше по собственному желанию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 федор принципиальный 17.04.2014 18:00
Продажная тварь,лизал ...... у фуфайкина-специалист,таки е же и кузьминский,лег а,чему они могут научить наше молодое поколение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 1-1-1 17.04.2014 17:43
Черняк - людина від Бога. Скільки б не плювали у його бік, за його допомогу людям і врятовані життя СПАСИБІ. Не обплюєте! А зловтіха обернеться до того, хто її посилає у цей світ. Він був людиною, працюючи в лікарні, і залишився людиною після облради. А ну, скільки жовчі пошлете на це повідомлення?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 1 17.04.2014 16:43
А медицина уже ремесло? :
Ні - творчість!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Нестор Іванович 17.04.2014 13:58
Цитую Сергій Савич:
А совість?


Совість поміняв на халуйське присмикання перед *еруйом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 Фугас 17.04.2014 13:33
А медицина уже ремесло? :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Черкаси 17.04.2014 13:19
Лікувальник,від кормушки до кормушки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Сергій Савич 17.04.2014 13:03
А совість?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #4 Зая 17.04.2014 12:45
Лікар,тим більше від Бога,та той що любить свою роботу,по перше людина гуманна (про цю особу,праву руку Тулуба,який і тітушок в обл.раді не бачив,сліпий лікар виходе,це сказати можно ?),по друге ,хіба той хто любить лікувати та допомогати хворим,професію на крісло поміняє,паціент ів кине ?Місту такий Айболіт потрібний ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Степан 17.04.2014 12:14
Хороший був голова