Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на сьогоднішній прес-конференції озвучив номер мобільного телефону, за яким інвестори зможуть зв’язатися з керівником області для обговорення питань: 098-041-01-01

– У мене було більше 20 зустрічей з інвесторами. В умовах військової агресії їм нині складно. Але важливо те, що бізнес, який знаходиться в Луганській чи Донецькій області, сьогодні шукає можливість вкладення інвестицій, коштів, тому що є люди, є технології і інвестори не збираються їхати в інші країни. І я вважаю, було б добре таким інвесторам створити всі необхідні умови тут, на Черкащині. Для цього ми запровадили телефон, за яким інвестор матиме змогу додзвонитися безпосередньо до мене. На в’язку перебуватиме постійно мій радник, – зазначив Юрій Ткаченко.

Зокрема, за словами губернатора, усі бюрократичні питання або питання інших перепон в оформленні документів інвестори зможуть вирішити за вказаним номером.

– Я напряму отримуватиму інформацію, – зазначив Юрій Ткаченко.

Він також нагадав, що в перемовинах з інвесторами є певні здобутки. Так, міжнародна компанія OAK Utility Solutions and Development, яка має центральний офіс у Бахрейні, а також офіси в ОАЕ та Великій Британії, зацікавилася переробкою черкаського сміття. Крім того, навесні будуватиметься підприємство «Сатурн» з виробництва побутової техніки. Також, йде підготовка до будівництва заводу з переробки сої.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #20 Факты шик! 01.12.2014 22:08
Цитую Украина:
Юра не розводи людей инвестор уже не прийдет. У нас в страйне коррупция!!!!!! ! Напеши лудше где ты наш инвестор украл денег Молли, Батичели, Ледистар база которая была налоговой??????? Ты имеешь инвестора Казаряна ??? Он не инвестор он в*р!!!!! Ты при Ющенке который говорил эти руки не чего не брали заработалМолли, Батичели, Ледистар база которая была налоговой фермерский рынок, а при Порошенко который говорит ЖИТЬ ПО НОВОМУ я представляю сколько сп..дешь !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Дак не успеет много свиснуть.Скоро им займутся серъезнее.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #19 Доктор 01.12.2014 17:54
098, а ви між боксеом і головою ОДА різницю відчуваєте? Ось і піарники голови не відчувають...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Проти Всіх 01.12.2014 17:08
Цитую 098:
Цитую Дід Трохим:
Я думав після здачі крові на камеру вже нізя було шось тупіше придумать. Оказується, можна.

Та якраз здача крові - це дуже правильна акція, подібні речі в усіх цивілізованих країнах вітаються. Он боксер Олександр Усик теж пропагує здачу крові пораненим ;-) А от телефон спрацює хіба що тоді, коли ще хтось крім "Устименко" повірить, що Ткаченко на ньому дзвінки від баришень приймать буде. :lol:
А взагалі я радив би Ткаченкові трохи відійти в тінь, бо люди зараз злі і запльовують усіх, хто є на горизонті. Головиха облради це вже вкурила і майже не "вспливає" на "Прочерку".
Робіть висновки: ПОКИ НЕМАЄ РЕАЛЬНИХ ДІЙ ВЛАДИ НА РЕАЛЬНЕ ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ І ТАКИ РЕАЛЬНО, А НЕ НА СЛОВАХ, ЯК У РЕГІОНАЛІВ - НЕ СУНЬТЕ "ГАРЯЧІ ТЕЛЕФОННІ ЛІНІЇ" РОЗГАРЯЧІЛИМ ЛЮДЯМ!

Голова Обласної ради Коваленко тільки те й робить, що піариться, змінюючи наряди, а ви пишите, що не вспливає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 : 01.12.2014 17:04
Цитую Не догодиш:
Не догодиш цим людям! Нічого не робиш - пишуть, що губернатор-невидимка, робиш - кажуть, що треба залягти на дно.....

А коли це він "невидимкою" числився? Щось я такого не згадаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Не догодиш 01.12.2014 16:45
Цитую 098:
Цитую Дід Трохим:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Цікаво 01.12.2014 16:23
хай людина працює, можливо щось у нього і вийде. Можливо заордонний інвестор зайде на Прочерк і дізнається номар телефона керівника обласного ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 098 01.12.2014 15:26
Цитую Дід Трохим:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 МАРГО 01.12.2014 14:57
Цитую Дід Трохим:
Юрій Олєгович, звільняй своїх піарщиків к свиням собачим. Я думав після здачі крові на камеру вже нізя було шось тупіше придумать. Оказується, можна.

Нет предела совершенсву. После такого "пиар-хода" ни один серьезный инвестор губернатору не "пзвонит".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 А правду скаже? 01.12.2014 14:47
Цитую Знає правду:
креативненько підійшли до питання залучення інвесторів!

А це вже сам сам себе похвалив той, хто насовітував Ткаченкові "креатив" з телефоном. :lol: :lol: :lol: Хто це таке старйо вигадав-совкову ідею "гарячої лінії" впарить, як круте ноу-хау чи хау-ноу?! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Дід Трохим 01.12.2014 14:42
Юрій Олєгович, звільняй своїх піарщиків к свиням собачим. Я думав після здачі крові на камеру вже нізя було шось тупіше придумать. Оказується, можна.