реклама

реклама

 Щойно голова апеляційного суду Черкаської області Володимир Бабенко на прес-конференції озвучив «заяву з приводу заяви судді Сергія Бондаренка».


У заяві Бабенка уся критика на його адресу була названа брехливими кляузами. Суддю Бондаренка він назвав людиною, яка завжди скиглить, у якого немає ні друзів, ні помічників. Більше того, Бабенко натякнув на неадекватність судді Бондаренка, заявивши, що порушуватиме питання про визначення його психічного стану.

– У зв’язку з гучними заявами Бондаренка про тиск на нього з боку голови апеляційного суду вимушений зробити заяву. На жаль, лише вчора повернувся з відпустки в Черкаси… Законодавець залишив норму про обрання на зборах суду голови суду. На нараді суддів визначена дата - це 17 квітня 2015 року. Тому суть таких гучних заяв зводиться до намагання нашою золотою молоддю усунути конкурентів та будь-якою ціною захопити владу в конкурентів, – зазначив Бабенко.

Увесь конфлікт, на думку Бабенка, виник тільки тому, що наближаються вибори голови апеляційного суду області.

Бабенко також закидав Бондаренку, що той не вітається майже з половиною працівників апеляційного суду.

На завершення Бабенко зауважив, що нині в Україні дуже легко облити людину брудом, а потім їй «доводиться відмиватися від покидьків».

Під кінець виступу Бабенка йому дружно аплодували присутні в залі невідомі громадяни. Журналісту «Прочерку» вони відмовлялися називатися. Натомість, коли журналіст «Прочерку» запитав у прес-секретаря голови Апеляційного суду Юлії Баранько, хто ці люди, вона помітно розхвилювалася і сказала, що їй невідомо.

Сам же голова апеляційного суду насамкінець зазначив, що планує-таки брати участь у майбутніх суддівських виборах, а на пряме запитання журналістів, чи це він, чи не він погрожував судді Бондаренку (аудіозапис поширило інформагентство «УНІАН», – ред.), не дав чіткої відповіді. 



реклама

Коментарі  

 
+1 #24 ПС 31.03.2015 11:21
Закликаю громадськість розпочати чорний список суддів, яких слід позбавити можливості виступати від імені України.Інтернет та інші ЗМІ повні повідомлень про зловживання цих суддів та обвинувачень у замовних неправосудних рішеннях на користь різних структур.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #23 Вона 31.03.2015 09:37
Цитую Небайдужий:
Голову суду, як і суддів повинні обирати депутати місцевих рад. Тоді не буде кругової поруки.

А потім прийдуть ці депутати і скажуть: ми тебе оберемо, а ти "допомагатимеш" нам)) Не згоден -- не бачити тобі мантії)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #22 Вона 31.03.2015 09:34
Бабенко правий, що суддів треба обирати. Але не депутатами, а звичайними людьми!!! 8) 8) 8) Читала ці матеріали у ризних ЗМІ, бо Прочерк став надто упередженим. Цікаві фотки надибала))
Бондаренко дійсно з якимись crazy погляд (імхо). :-x :-x :-x
А то не Скалько і Ющенко у натовпі? А позаду то не Вернидуб з Ковальчук?
Невже сценаристи прийшли особисто перевірити виставу?)) :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 lol 31.03.2015 09:29
Цитую адекватний:
Цитую Georgich:
Бабенко, тільки я тебе прошу не тікай завтра...
Посидимо чайку папьом ;)
Автомайдан

Автомайдан вам пора чіфіірьок пить в містах не дуже віддалених.


100%. одягли одяг "захисного" кольору, балаклави і думаєте вам закон не писаний??!! ф...гушки. ви нічим не кращі за чуваків з "панятіями"
фу. гидко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 федя 31.03.2015 08:00
не поділили щось між собою-циркю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 Небайдужий 30.03.2015 23:47
Голову суду, як і суддів повинні обирати депутати місцевих рад. Тоді не буде кругової поруки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Femida 30.03.2015 23:12
Да, Вовчик, говорити ти не вмієш як і не вмів ніколи. Вчись в Оксани К. А що до приміщення, то цим не має чого вихвалятись, по цим доріжкам вже ходили. Демидович в дитячому садіку 4 млн. закопав, а ти - скільки лямів зарив??? :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 адекватний 30.03.2015 23:11
Цитую Georgich:
Бабенко, тільки я тебе прошу не тікай завтра...
Посидимо чайку папьом ;)
Автомайдан

Автомайдан вам пора чіфіірьок пить в містах не дуже віддалених.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 стабилизец 30.03.2015 22:57
Тю, посоны шо то не поделили. Эка невидаль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Спостерігач 30.03.2015 21:45
Цитую Уважний:
а оця в тигровому справа від судді непоганий загарчик має. Теж з відпустки приїхала як і Бабенко? Мабуть же не на дачі такий загарчик отримала?

Карпенко завжди з таким загарчиком. Для неї гарний загарчик та манікюрчик важливіші за судові справи, адже вона їх часто вирішує з порушенням закону. Але вона не просто суддя, а президент асоціації суддів, наближена до голови суду особа. Тож їй все можна: і незаконні рішення виносити, і в тигровому принті на роботу приходити, і перед журналістами на брифінгах виступати у робочий час, оплачений платниками податків. :)))