Підтримати урядові заходи з надання субсидій на комунальні послуги покликане консультування, яке проходитиме в громадських приймальнях «Народного фронту» на Черкащині.

– Цієї п’ятниці в Черкасах відбудеться навчання керівників та представників низки громадських приймалень народного депутата Максима Полякова від «Народного фронту» щодо порядку надання та оформлення субсидій, – розповів у коментарі «Прочерку» заступник голови обласної організації «Народного фронту» Анатолій Яріш.

Отже, люди, які приходитимуть в громадські приймальні, зможуть отримати безкоштовні професійні консультації щодо того, як отримати субсидії. Таким чином «Народному фронту» вдасться не лише допомогти громадянам, але й дещо розвантажити в роз’ясненні цього питання місцеві управління соціального захисту.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #15 адекватний 20.04.2015 18:36
А яка ж ціна і віра цим конгсультаціям? Аналізуючи стан напівзгруйнован ої кграїни я б не наважилась дослухатись до пгрисідальницьк их конгсультацій. Стрємно. Вони вже Україну пгроконсультува ли і в хвіст і в гриву.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 адекватний 20.04.2015 18:31
Цитую Слесарь фрилансер:
Цитую украина:
Довели страну, а теперь консультируют бесплатно :lol: Кулю в лоб с народным фронтом в отставку!!!!!!! !!!!!

Ну не знаю. Я, к примеру, посчитал для своей семьи. Если раньше я платил за комуналку 700-800 гривен в месяц, то по новым правилам оформления субсидии буду платить только 425 гривен. Бланк заявления и декларации уже прислали почтой. Форма декларации действительно очень простая. Есть инструкция. Все понятно даже если у тебя три класса церковно–приход ской школы. А вот у кого, к примеру, две квартиры или еще какие нюансы, действительно может понадобится консультация. По–моему, очень удобно что такую консультацию можно получить не только в соцзахисті, где могут быть очереди, а и в партии.

:lol: пгрисідальник запргоданець во всєй кграсє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Слесарь фрилансер 17.04.2015 12:15
Цитую Олег Александрович:
нужна консультация! подскажите пожалуйста куда именно подойти?!

Знаете, тоже не нашел в инете их местонахождение или телефоны. То что решили консультировать — это хорошо. А то что не могут дать свои телефоны... Бестолочи, иначе и не назовешь их.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Слесарь фрилансер 17.04.2015 12:05
Цитую украина:
Может мы в разных странах живем ;-) еще скажите жить стало лучше и веселее!
К сожалению живу с вами не только в одной стране но и в одном городе. Не люблю когда передергивают факты и манипулируют ими как цыганка на базарной площади. Жить стало хуже, так как гривна за год обесценилась в 3 раза. Причина: война, коррупция и неэффективная экономика. В 1998 и 2008 годах гривна за один день обесценивалась в 2 раза через туже неэффективность экономики и коррупцию. Теперь повторюсь о коммунальных услугах. Не только я, но и многие мои знакомые посчитали и говорят что оформив субсидию будут платить за компослуги меньше чем платили до поднятия тарифов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Регіональна Тальнівщина 17.04.2015 10:22
Цитую Олег Александрович:
нужна консультация! подскажите пожалуйста куда именно подойти?!


Вся інформація про субсидії давно лежить тут і не треба кудись далеко ходити http://natribu.org/ua/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Олег Александрович 17.04.2015 09:18
нужна консультация! подскажите пожалуйста куда именно подойти?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Вжесь 16.04.2015 23:12
Прочитав і спочатку подумав, що чергова насмішка- а таки правда. Спочатку загнали в тенета, а тепер допоможуть вирватись. Єзуітство якесь.......А виборів може й не бути........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 За такі гроші 16.04.2015 22:44
можно сміло консультувати не тільки по субсидіях, а і в гриву!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 ПС 16.04.2015 22:05
Тільки в нашій країні палач консультує свою жертву, як покласти голову на плаху.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 украина 16.04.2015 20:10
Цитую Слесарь фрилансер:
Цитую украина: