реклама

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб вважає нормальною практику придбання чиновникам квартир за бюджетні кошти, інформує «Газета по-українськи».

– Так було раніше і так є зараз. Не всі можуть собі дозволити орендувати житло, як я, – говорить Сергій Борисович. – Минулого року за бюджетні кошти було куплено квартиру головному лікарю дитячої лікарні Сергію Маркову. Це дуже кваліфікований спеціаліст. У нього троє дітей. Не на вулиці ж йому жити.

Улітку 2011 року на купівлю трикімнатної квартири для головлікаря дитячої лікарні, який приїхав із Донецької області, було витрачено близько півмільйона бюджетних коштів. Гроші виділила обласна рада. У грудні голова Канівської райдержадміністрації 63-річний «регіонал» Олексій Гика теж просив районну раду виділити йому 300 тисяч гривень на житло. З шостої спроби райрада таки ухвалила це рішення.

– Ми не тільки чиновникам купуємо, – стверджує губернатор. – Минулого року купували квартири воїнам-афганцям, ветеранам. Забезпечуємо їх автомобілями. Зараз на черзі перебувають близько 100 осіб, які потребують машини.

За підрахунками черкаських опозиціонерів за час керування Тулуба керівні посади в області отримали 176 вихідців зі Сходу України. Кільком із них за бюджетні гроші було куплено житло у перший рік роботи на новій посаді.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #15 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 05.06.2012 13:09
Цитую КАНІВЧАНКА:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цинічне знущпання над ЧЕРКАЩАНАМИ.

А над канівчанами що менше знущання?

Купите квартиру Заслуженной артистке Украины Мальцевой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 О.ЧУПРИНА 11.03.2012 07:17
Цитую Соціолог Сашко:
Черкащани голосуйте: 1. ПІДТРИМУЄТЕ цього чиновника - зелена кнопка : 2. НЕ ПІДТРИМУЄТЕ - ЧЕРВОНА КНОПКА

Червоне число все росте і росте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 О.ЧУПРИНА 08.03.2012 11:24
Цитую Соціолог Сашко:
Черкащани голосуйте: 1. ПІДТРИМУЄТЕ цього чиновника - зелена кнопка : 2. НЕ ПІДТРИМУЄТЕ - ЧЕРВОНА КНОПКА

Мінус 21. Червона кнопка працювала значно частіше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 ВВП 05.03.2012 18:28
Цитую Марія:
Це знущання з людей.Простих людей, а не еліти регіонів. Бо для них недоступна не лише квартира, а вже при правлінні Януковича і кусок хліба з маслом розкіш.Гнати треба таких тулубів, щоб і пір"я летіло.

ЧУВТСТВУЕТСЯ ЧТО У ЛЮДЕЙ НАКИПЕЛО. ГАНЬБА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Марія 28.02.2012 19:55
Це знущання з людей.Простих людей, а не еліти регіонів. Бо для них недоступна не лише квартира, а вже при правлінні Януковича і кусок хліба з маслом розкіш.Гнати треба таких тулубів, щоб і пір"я летіло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 КАНІВЧАНКА 28.02.2012 18:34
Цитую Кіндрат:
То за, що тоді посадили Луценка???. За які такі заслуги Гикі в Каневі дали за державний кошт квартиру? Не за "Вертольотодром2 випадково??? По Каневському району проїхати на Авто не можливо дороги після війни були в кращому стані ніж сьогодні, про те всім "Даунецьким" безхатченкам, до речі Гика має квартиру в Києві,потрібно надати житло безкоштовно за рахунок наших з вами кишень. Ганьба президенту. Ганьба губернатору, І "щире" Дякуємо жителям Донбасу за отаку гримасу

Такого ніхто собі не дозоляв раніше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 КАНІВЧАНКА 28.02.2012 18:33
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цинічне знущпання над ЧЕРКАЩАНАМИ.

А над канівчанами що менше знущання?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 28.02.2012 16:12
Цитую Де сором?!:
Сергію Борисовичу, а що, в не приватизованій квартирі Гиці незручно було жити? Його ж звідти ніхто не виганяв. Лише, коли прибрав до рук комунальне майно, заспокоївся, хапуга.
Скоро піде на пенсію, продасть квартирку, і поїде з кругленької сумою до себе на Київщину, чи звідки там його принесло? А район буде купувати житло наступному варягу. І байдуже, що грошей в районі не вистачає на найнеобхідніше. Аби мордатому Гиці було добре!

Все для ....лизов старается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 28.02.2012 16:11
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цинічне знущання над ЧЕРКАЩАНАМИ.

Я бы сказал СУПЕР ЦИНИЧНОЕ,ПОЗОР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 антон 28.02.2012 15:41
на черкашине полний для братии из донецкакомунизм голосуйте за регионалов это касается молодежи которая сидит интернети и нехотят идти на вибори