реклама

реклама

Починаючи з неділі 11 листопада в Черкасах висока ймовірність зупинки руху міських автобусів. Про такі наміри приватних перевізників «Прочерку» повідомив адвокат Асоціації перевізників міста Черкас Валерій Макеєв.

Автобус ПАЗ

– Думаю, буде чесно попередити черкащан, що вже у понеділок вони не зможуть дістатися автобусом на роботу та відправити дітей до школи, – зазначив Валерій Федорович. – Але ситуація критична, і черкаські перевізники більше не можуть надавати містянам свої послуги. В них просто немає для цього ані коштів, ані законних підстав. Майже ніхто з них уже не має перед містом юридичних зобов’язань, адже міська влада не поновлює договори з ними, і наразі в Черкасах лише два легальні маршрути.

За словами Валерія Макеєва, виконком міськради не лише відмовляється навіть розглядати приведення тарифу на перевезення до цифр, узгоджених ще рік тому (5 гривень), а й впродовж кількох років не виплачує перевізникам компенсації на пільгові перевезення.

– У ситуації, що склалася, про якісь вимоги з боку перевізників говорити якось недоречно. Вони хотіли б, щоб міськрада зробила хоч щось. Приміром, щоб уклала договори на перевезення, розглянула регуляторний акт щодо збільшення тарифу хоча б до 5 гривень, – повідомив Валерій Макеєв. – Наразі до Черкаського окружного адміністративного суду подано позов щодо оскарження бездіяльності міської ради, яка й призводить до транспортного колапсу в місті. Ініціатива укладання договорів на перевезення – виключна прерогатива міської ради.

Нагадаємо, черкаські перевізники ще торік домоглися початку регуляторної процедури щодо підвищення вартості проїзду в черкаських маршрутних автобусах до 5 гривень. Проте навіть після її завершення виконком міськради відмовився піднімати вартість проїзду. 27 лютого 2018 року в сильний мороз усі 8 приватних перевізників зняли свої автобуси з маршрутів, і кілька годин ситуацію в місті рятували тільки комунальні тролейбуси.

Після цього міськвиконком відмовляється розглядати регуляторний акт про вартість перевезень, наполягаючи на тому, що спочатку потрібно поліпшити якість обслуговування пасажирів. 9 липня перевізники повідомили, що з 14 липня припиняють перевозити пільгові категорії громадян, однак згодом від цієї ідеї відмовилися і навіть вибачилися перед пільговиками.

8 листопада, заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар у своєму відеозверненні до черкасців поскаржився на черговий ультиматум з боку перевізників.


реклама

Коментарі  

 
+3 #38 Той хто 11.11.2018 18:27
Цитую Volodymyr Rebel:
Цитую Той хто:
Цитую Volodymyr Rebel:
Я думаю,мало кому сподобається отой отруйний чад,хмари якого випускають на зупинках в легені людей ці "дирчачі" маршрутки.Я взагалі проти цього тісного та смердючого транспорту,за який ще й деруть неадекватні гроші і якого у цивілізованих країнах і не зустрінеш,треба розвивати екологічно чисті тролейбуси та великі пасажирські електрокари,а крім того,дуже корисно для здоров"я користуватись велотранспортом та на невеликі відстані ходити пішки!...

Cлухай ти,запорiжський рупель,средь у свою йуропу або за збруч.
нас,як я казав,демократі я!...

Демократiя-це коли ланцюг зробили довше,а миску з їжею вiднесли далi.Зрозумiв-
ти "многостаночник"-шароварник з села-Черкащина,Запор іжчина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #37 Volodymyr Rebel 11.11.2018 17:53
Цитую Той хто:
Цитую Volodymyr Rebel:
Я думаю,мало кому сподобається отой отруйний чад,хмари якого випускають на зупинках в легені людей ці "дирчачі" маршрутки.Я взагалі проти цього тісного та смердючого транспорту,за який ще й деруть неадекватні гроші і якого у цивілізованих країнах і не зустрінеш,треба розвивати екологічно чисті тролейбуси та великі пасажирські електрокари,а крім того,дуже корисно для здоров"я користуватись велотранспортом та на невеликі відстані ходити пішки!...

Cлухай ти,запорiжський рупель,средь у свою йуропу або за збруч.
Слухай ти,ТОЙ ХТО,в нас демократія,а не совок,і кожен дроче хто як хоче. Я от на своєму місті,бо мати з Запоріжчини,а батько з Черкащини,і за Збручем родичів не маю,а якщо тебе так подобаються наші смердючі маршрутки,то якщо ти встромиш свого носа хоч у вихлопну трубу,щоб зловити кайф,то я,звісно,запере чувати не стану,бо в нас,як я казав,демократі я!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #36 Стоячий валянок 11.11.2018 15:08
Цитую Шурик:
Цитую язон:
Цитую Черкащанка:
У Полтаві вартість проїзду 4,00 і перевізникам вистачає. Чи Полтава знаходяться не в Україні чи Черкаси - Європа???

По 5 возят даже в крохотном Тернополе, ь не хотят.

Сначала пусть купят современные автобусы с кондиционером, а не СКОТОВОЗКИ. А после этого могут говорить о повышении цен на свои услуги.
Вы видели какие автобусы перевозят людей в Европе или США?

Шурік, ви мабуть одірвались от життя. У Миколаїві, обласному центрі по місту на переобладнанних газельках возять, і по 5 грн. а ви за кондиціонери. А по друге, знаєте скільки коштує проїзд у Європі? Там все по часу проїзду і до 15 хвилин коштує 0.5 долара що на наші гроші 14 гривень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #35 Шурик 11.11.2018 10:22
Цитую язон:
Цитую Черкащанка:
У Полтаві вартість проїзду 4,00 і перевізникам вистачає. Чи Полтава знаходяться не в Україні чи Черкаси - Європа???

По 5 возят даже в крохотном Тернополе, и то маршруточники бастуют. В большинстве городов Украины - тарифы по 6-7 гривен. В Полтаве - после того, как суд в октябре снизил тариф до 4 гривен - уволилась половина водителей, ездить просто некому. Да и в Черкассах перевозчики вынуждены терпеть за рулюм всякую дрянь именно потому, что нормальные водители за такую зарплату работать не хотят.

Сначала пусть купят современные автобусы с кондиционером, а не СКОТОВОЗКИ. А после этого могут говорить о повышении цен на свои услуги.
Вы видели какие автобусы перевозят людей в Европе или США? А наших людей перевозчики считают за скот.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #34 Вывод 11.11.2018 09:17
Цитую язон:
Цитую Черкащанка:
У Полтаві вартість проїзду 4,00 і перевізникам вистачає. Чи Полтава знаходяться не в Україні чи Черкаси - Європа???

По 5 возят даже в крохотном Тернополе, и то маршруточники бастуют. В большинстве городов Украины - тарифы по 6-7 гривен. В Полтаве - после того, как суд в октябре снизил тариф до 4 гривен - уволилась половина водителей, ездить просто некому. Да и в Черкассах перевозчики вынуждены терпеть за рулюм всякую дрянь именно потому, что нормальные водители за такую зарплату работать не хотят.
поднять цену до 10 гривен ,потому что нормальные водители не дай бог уволятся,а за двадцать подпишут пожизненный контракт на перевозку.Смешно,просто пусть владельцы маршруток сделают нормальную зарплату,а не жмутся получая прибыля.Если бы маршруты не были рентабельными ,завтра никто не вышел на работу,в убыток себе никто работать не будет,даже в мерии.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #33 ЮЗР 11.11.2018 09:02
Ботнар! ВЫПУСКАЙ ТРАЛИКИ НА МАРШРУТЫ!!! Например 22, 20й тролейбус (вместо саботажников) И я уверен выручка у ЧЕРКАССЫЭЛЕКТРО ТРАНС вырастит в разы!!! А те маршрутки пусть СОСУТ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #32 Той хто 11.11.2018 08:59
Цитую Volodymyr Rebel:
Я думаю,мало кому сподобається отой отруйний чад,хмари якого випускають на зупинках в легені людей ці "дирчачі" маршрутки.Я взагалі проти цього тісного та смердючого транспорту,за який ще й деруть неадекватні гроші і якого у цивілізованих країнах і не зустрінеш,треба розвивати екологічно чисті тролейбуси та великі пасажирські електрокари,а крім того,дуже корисно для здоров"я користуватись велотранспортом та на невеликі відстані ходити пішки!...

Cлухай ти,запорiжський рупель,средь у свою йуропу або за збруч.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 Той хто 11.11.2018 08:57
Цитую Любов Майборода:
відповідь "А кто?", "ЮЗР". Для вас мої коментарі стали "дебільними", бо я захищаю перевізників? Я запропонувала підвищити ціну на проїзд і тим самим захищаю можливість черкащан користуватись громадським транспортом. До чого привів "хліб по 16 копійок" нам уже відомо.

Баба Люба з возу,кобилi легше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 ЮЗР 11.11.2018 08:26
Цитую Любов Майборода:
відповідь "А кто?", "ЮЗР". Для вас мої коментарі стали "дебільними", бо я захищаю перевізників? Я запропонувала підвищити ціну на проїзд і тим самим захищаю можливість черкащан користуватись громадським транспортом. До чого привів "хліб по 16 копійок" нам уже відомо.
СЛЫШ ТЫ ...!!! ПРИЧЁМ ТУТ 16КОП?ЗА ХЛЕБ ПДВ ХОТЬ ПЛАТЯТ 20% А ЭТИ УРОДЫ НЕТ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #29 ваша совесть. 11.11.2018 01:09
кому не выгодно , пусть не возят. вы же не бастуете в магазине когда не хватает на бутылку и заккуску. Вы покупаете чекушку и конфетку.