Сьогодні вранці будівельники призупинили будівництво кафе у Черкасах за адресою вул. Леніна, 2. Про це «Прочерку» повідомив власник об’єкта, керівник ТОВ «Україна-Центр» В’ячеслав Овчаренко.

– Ми на побажання мера законсервували будівництво. І хоч сьогодні зранку там дійсно були робітники, проте вони не будували, а проводили підготовчі роботи до консервації об’єкту. Не можна ж було все просто покинути і все, – зауважив пан В’ячеслав.

За його словами, будівництво призупинене на той час, допоки не будуть законодавчо врегульовані всі спірні питання.

– Разом з міським головою, фахівцями і громадянами прилеглих будинків ми вирішимо всі питання. Лише після цього можна буде говорити про якісь будівельні роботи. Все буде відбуватися в рамках чинного законодавства, – наголосив В’ячеслав Овчаренко.

реклама

Коментарі  

 
+5 #10 Александр 03.05.2012 11:38
Строительство генделыка-курятника началаось сегодня с утра. Видно, встреча мера и Овчаренков уже состоялась кулуарно. Все вопросы решены в пользу бабла. На жителей, как всегда, смачно паплевали!. Да здравтсвует наш мер, разрешивший строить генделык прямо напротив кукольного театра, школы и рядом с детсадом!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 народ 26.04.2012 09:19
Цитую Ужасть:
Цитую Борис:
Цитую Ужасть:
...Почему мы так и не увидели "работу" по защите простых черкащан лидерами городской и областной БЮТ - Булатецкими??? Или его только турникеты беспокоят, что мешают ему лично проходить за зарплатой...

Критикувати любимо, а у мізках недостача. Депутати міської ради зарплату не отримують.

Шановний! Я с Вами согласен... кроме директоров Департаментов получающих по 5-8 тыс. простые клерки составляющие 90% миськвиконкому отримують по 1200-1400грн... и не имеют возможности в отличии от нещасного дипутата Булатецкого приватизиовать не бедную Геронимовку с ее полями, всеми фермами, постройками и крепостными батраками его обрабатывающих. Если Вы его попличнык, я Вас понимаю, если его ж****лиз - у мізках недостача.
Прямо в точкупопадание! !! Браво!!!! Но не вонющая пицерия Браво, а Вам - респект!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 хапугам-бизнесменам 25.04.2012 23:41
Продажным чиновникам и хапугам-бизнесменам посвящается!!!! !!!!

Никто не знает свой конец.
А призовёт тебя Творец и спросит:
" Ну, и как ты жил? И сколько душ ты загубил?"
Ответишь" Очень классно жил!Я врал и врал!.
Хамил, грубил, карманы только набивал. И воровал и воровал.
А бедных- просто унижал и бесконечно презирал.
На церковь много я давал. Попы молились за меня ..."
Ответил Бог:" Попы -не Я! И БУДЕТ КРАТОК МОЙ ОТВЕТ -
В ТВОЁМ ГРОБУ КАРМАНОВ НЕТ!".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Ужасть 25.04.2012 21:06
Цитую Борис:
Цитую Ужасть:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Мыкола Гавчаренко 25.04.2012 21:03
У дорогой машины стою я весь крутой.
Подайте "Христа ради" червончик золотой.
Пусть вся округа знает. Нет денюх у меня.
Хоть пол Черкасс ограбил, в натуре, я - свинья.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #5 Борис 25.04.2012 18:24
Цитую Ужасть:
...Почему мы так и не увидели "работу" по защите простых черкащан лидерами городской и областной БЮТ - Булатецкими??? Или его только турникеты беспокоят, что мешают ему лично проходить за зарплатой...

Критикувати любимо, а у мізках недостача. Депутати міської ради зарплату не отримують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Дмитрий 25.04.2012 17:59
А взагалі, люди, скиньтеся Овчаренкам хоч по 50 копійок на чергове будівництво генделика. Зовсім вже витратились на хабарі чиновникам, зовсім "збідніли". Вони обидва за 20 копійок і л**но жертимуть. Вирішили задавити мешканців двох будинків силою?! Не вийде!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Дмитрий 25.04.2012 16:01
Цитую Ужасть:
1. ми вирішимо всі питання - это как понимать? Доплатим взятки??
2. Все буде відбуватися в рамках чинного законодавства, – наголосив В’ячеслав Овчаренко - следует понимать, что до этого все видбувалось не в рамках законодавства?
3. Почему мы так и не увидели "работу" по защите простых черкащан лидерами городской и областной БЮТ - Булатецкими??? Или его только турникеты беспокоят, что мешают ему лично проходить за зарплатой. А здесь видимо ничто им не мешает. Пусть молодежь спивается?
Овчаренко - соратник Булатецького. Тому і мовчать. Взагалі ні один депутат чи політик Черкас не звернув увагу на це скандальне будівництво. Крім депутата Сергія Ткаченка. Це він підняв це питання на засіданні міської ради.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 Ужасть 25.04.2012 15:20
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 Дмитрий 25.04.2012 14:35
Побачимо, як вирішиться питання. Доки Овчаренки хитрують. Але людей вони роздраконили до краю. Навіть ті, хто раніше більш менш спокійно ставився до цього, тепер готові йти до кінця. Шукайте когмпроміс з мешканцями, інакше спокою вам не буде. Не жлобіться, бо втратите в рази більше.