реклама

реклама

iuiiu Народний депутат від фракції Партії регіонів та екс-мер Черкас Володимир Олійник, коментуючи заяву захисника екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Сергія Власенка про пряму вказівку Генпрокурора Віктора Пшонки  щодо побиття Ю.Тимошенко, зазначив, що  це "геббельський" підхід. Про це він сказав в ексклюзивному коментарі агентству УНН.

"Я все-таки колишній голова суду, маю певний досвід: перш за все відпрацьовується мотивація. І сьогодні владі не вигідно це (побиття Тимошенко - ред.) – це очевидно, бо скрізь треба виправдовуватись, давати якісь пояснення і так далі. Тоді виникають питання: невже можна було зробити собі (Генпрокурору - ред.) таке "задоволення"? ", - зазначив співрозмовник агентства.

Щодо самої вказівки, парламентарій наголосив, що напевно С.Власенко мав би послатися на якесь джерело. "Це має бути серйозне джерело. Чи Ви думаєте, що Віктор Павлович (В.Пшонка – Ред.), як досвідчений юрист, як людина, яка вже відбулася і якій вже за 60, людина віруюча, міг віддати такий наказ? Він що, виходив в коридор Генеральної прокуратури і кричав про це? Чи можливо він виходив і на нараді говорив, що щось будемо таке робити? Ну це просто… вже окремі починають перебирати", - сказав колишній соратник лідера БЮТ.

Учора були оприлюднені фотодокази побиття Юлії Тимошенко

Учора були оприлюднені фотодокази побиття Юлії Тимошенко


Як повідомляли ЗМІ, захисник екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, народний депутат України Сергій Власенко вимагає від Президента України Віктора Януковича на час розслідування епізоду з побиттям екс-прем'єра відсторонити від виконання службових обов'язків Генерального прокурора України Віктора Пшонку.

За його даними, В.Пшонка особисто віддавав наказ застосувати до Ю.Тимошенко фізичну силу під час перевезення її до Центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці" 20 квітня.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Дід Панас 02.05.2012 17:51
Кажуть, Олійника в список не взяли. Ніби на округ відправили. В Черкасах чекатимемо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Отаман козачий 02.05.2012 12:14
Ганьба страшенна.Поліцаю-поліцаєву долю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Оксана Колісник 28.04.2012 19:57
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:
Віруючий прокурор? Хіба що про людське око, або десь дуже-дуже глибоко в душі. Так, що й сам забув, де...Як кажуть: "Не згадуйте надаремно..."

На Вас не угодить. То Одарич Вам не симпатичен, то Олийнык раздражает... Наверное, Ваша "Любовь" - Волошин???
Вас "ужасть" як зациклило. Чому обов'язково всі мають любити а)Одарича, б)Олійника, в)Волошина? Не можна ж так звужувати коло своїх інтересів. "Ужасть", гляньте навколо - сади квітнуть, навідайте своїх рідних, послухайте музику, зрештою. Ви все воюєте як "бивший афіцер". Так недалеко до повного "дахозсуву". Тримайте себе в руках, пане... в якому ви там "бившому" званні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Нурсултан Іващенко 28.04.2012 19:09
Цитую Оксана Колісник:
...Віруючий прокурор? ..."

Так. І він може вірити. Усі прокурори вірять. В грошові знаки.
Бажано зеленого кольору.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #7 Ужасть 28.04.2012 15:42
Цитую Оксана Колісник:
Віруючий прокурор? Хіба що про людське око, або десь дуже-дуже глибоко в душі. Так, що й сам забув, де...Як кажуть: "Не згадуйте надаремно..."

На Вас не угодить. То Одарич Вам не симпатичен, то Олийнык раздражает... Наверное, Ваша "Любовь" - Волошин??? :P Который за свою каденцию учил черкащан, как правильно закручивать лампочки и окончательно натужившись спромигся сотворить и торжественно открыть памятьник Симоненку из строительного гипса. У которого через неделю, после первого дождя отвалилась рука. Зато черкащане осчастливлены высокожудожеств енными ларьками "Волошкове поле" и пицерией-рестораном Империя (кстати тоже в 15 метрах от детского городка. Кстати, он кажется (даю Вам шанс немного расслабиться и проявить себя - "кажется") он опикуется фондом культуры?? А может другим...уточните... :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Дядя Вася 28.04.2012 14:37
Судя по всему, у вас с Пшонкой свой бог.Прикормленный.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 РУССКИЙ 28.04.2012 14:27
Это чудовищно и говорит Чудовище.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Гаркун 28.04.2012 13:21
А як би твоїх синів так оддубасили, і що ти б Гапбуз тоді казав....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 Нурсултан Іващенко 28.04.2012 11:15
Що Пшонка, що Олійник.. Два сапога - кеды!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Оксана Колісник 28.04.2012 11:03
Віруючий прокурор? Хіба що про людське око, або десь дуже-дуже глибоко в душі. Так, що й сам забув, де...Як кажуть: "Не згадуйте надаремно..."