реклама

реклама

«Я не можу дебатувати з 13-ма кандидатами», – пояснив діючий мер Черкас Анатолій Бондаренко у відеотрансляції на «Фейсбук», чому не підтримував дебати на початку виборів у першому турі.

b9ef851-che3-1020

Нині ж він каже, готовий на дебати, бо поважає вибір черкащан і з повагою ставиться до їх вибору щодо кандидата ,який вийшов з мером у другий тур.

– Готовий і на детекторі дебатувати, і як завгодно. Декілька питань вже можу поставити, про офшори і про ЛГБТ тощо. Це нормальні речі. Прямий ефір з мером буде близько 17-ї. Пообіцяв мер і повідомив, що повинен працювати, – сказав Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, за попередніми даними, у другий тур з Бондаренком вийшов представник "Голосу" Віктор Євпак. Його вже попередньо готові підтримати "Слуги народу".

реклама

Коментарі  

 
+7 #11 СОЛДАТ 27.10.2020 19:00
Цитую Бочку вина Евпаку:
Проставляю! И- недоимку дарю!

А что Евпак того...злоупотребляет? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Бочку вина Евпаку 27.10.2020 17:41
Проставляю! И- недоимку дарю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Зорро 27.10.2020 14:29
Тоха, хавайся. Тобі капєц! Сам себе й погубиш на дебатах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Так получилося 27.10.2020 14:23
Цитую Андрей:
Тільки за одного ботнара, Бондаренко повинен відповідати перед законом, перед людьми! Але того було мало і в компанію до цього малого покидька прийшли воронов та кухарчук. Про незаконні аба напівзаконні оборутки пана Бондаренка - взагалі питати зайве. Люди не сліпі. Ми все бачимо та розуміємо!


«Доводиться іти на поступки, в тому числі й давати посади», – Бондаренко
30 листопада 2019, 10:31 Новини Черкас та області
Про це Анатолій Васильович заявив у інтерв’ю «Громадському. Черкаси».
– Щоб зберегти коаліцію,.. часто доводиться іти на поступки тим чи іншим колективам, політичним партіям. У тому числі й давати посади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Они сошлись. 27.10.2020 13:41
Волна и камень,
Стихи и проза, лед и пламень.
Не столь различны меж собой.
Сперва взаимной разнотой
Они друг другу были скучны,
Потом понравились, Потом
Съезжались каждый день верхом
И вскоре станут неразлучны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #6 Андрей 27.10.2020 13:40
Тільки за одного ботнара, Бондаренко повинен відповідати перед законом, перед людьми! Але того було мало і в компанію до цього малого покидька прийшли воронов та кухарчук. Про незаконні аба напівзаконні оборутки пана Бондаренка - взагалі питати зайве. Люди не сліпі. Ми все бачимо та розуміємо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #5 Степанич 27.10.2020 13:20
5 питань меру:
1) чому Анатолій Бондаренко є бізнесменом, діяльність якого пов"язана з наданням послуг і товарів місту Черкаси?
2) чому ремонт вул.Сумгаїтської покинули на півдорозі? (закінчились гроші? чому зарані не спланували, щоб їх вистачило?)
3) чому не відновлюють дитсадки на місці колишніх?
4) чому не проводиться аудит, відчуження і добудова об"єктів незавершеного будівництва по місту?
5) чому місто потопає від засилля рекламних щитів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #4 САшко 27.10.2020 12:43
Цитую KUB:
5 питаннь меру:
1. Хто взяв в мерию замом Гуру и вбив потім?
2. Скільки ларків в місті Ви встановили за цю каденцію?
3. Чому Ваш брат отримав землю в Соснівці?
4. Чому квадратний метр тротуарної плитки на ринку коштує 600грн, а місто платить 1200?
5. Скільки мільйонів гривень обійшовся Ваш зам Ботнар платникам податків?

І ще можно добавити
Скільки Черкащанам обійшлась ваша з Бортніком Нова Якість?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Черкасчанин 27.10.2020 12:16
Шото Батькивщинцы(да же бывшие,как Толя)очень неравнодушны к ЛГБТ .У колбасного магната это воопще вопрос №1,от которого у него глаз дергается....Шото в партии с этим делом явно не так.Или они тайные ????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #2 KUB 27.10.2020 11:58
5 питаннь меру:
1. Хто взяв в мерию замом Гуру и вбив потім?
2. Скільки ларків в місті Ви встановили за цю каденцію?
3. Чому Ваш брат отримав землю в Соснівці?
4. Чому квадратний метр тротуарної плитки на ринку коштує 600грн, а місто платить 1200?
5. Скільки мільйонів гривень обійшовся Ваш зам Ботнар платникам податків?