реклама

реклама

Депутат Черкаської обласної ради і кандидат по Уманському виборчому округу №200 Олександр Румик зняв свою кандидатуру з виборів. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».

Тепер Олександр Румик працюватиме у виборчому штабі нардепа від «Батьківщини» і кандидата по цьому ж округу Павла Костенка.

– Я прийняв таке рішення, бо маю здоровий глузд. Я зважив усі за і проти. Може зараз у мене і вищий рейтинг, ніж в Павла Костенка, проте у всьому іншому я йому програю, – зазначив у коментарі Олександр Румик. – Він досвідченіший, вже не перший рік є нардепом. За оцінками експертів руху «Чесно», він входить до 125 дієвих нардепів.

За словами Олександра Румика, після його вчинку розколу в опозиції через двох опозиційних кандидатів на окрузі – Полякова і Костенка – не буде.

реклама

Коментарі  

 
-1 #11 На-на 06.09.2012 16:44
Румик-клас!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Ужасть 05.09.2012 15:08
Цитую Яна:
Цитую Ласка:
Ну конечно у Румика много людей знает.Он начинал свой бизнес со сбивания денег с бабушек на рынке.Понимает,что пройти шансов не было,решил подзаработать на подсобничестве Паше Костенко.

Наслышаны об этом.Румик навор..ал очень много.

Неужели, БЮТовець и вор??? :o :-? :-x :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Поліна 05.09.2012 14:33
Цитую О.ЧУПРИНА:
Запрограмована гра в піддавки.Оплачувана звичайно.

Всё у них прикинуто.подсчитано.Будут делать видимость"борьбы за народ".но голосов хватать не будет...

Они с**ки свои прикрывают и только.

Мрак...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Полішинель 05.09.2012 11:34
Цитую О.ЧУПРИНА:
Запрограмована гра в піддавки.Оплачувана звичайно.


Вам ли не знать о таких играх. Вы же сами с регионами играете в эту игру. Понимая, какой Вы слабый кандидат, оттягиваете голоса у оппозиции и поливаете ее грязью и хвалите мадам Жу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Яна 05.09.2012 10:29
Цитую Ласка:
Ну конечно у Румика много людей знает.Он начинал свой бизнес со сбивания денег с бабушек на рынке.Понимает,что пройти шансов не было,решил подзаработать на подсобничестве Паше Костенко.

Наслышаны об этом.Румик навор..ал очень много.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 О.ЧУПРИНА 05.09.2012 08:54
Запрограмована гра в піддавки.Оплачувана звичайно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 да-да 04.09.2012 20:32
вот так все веселее и веселее:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Барбариска 04.09.2012 19:01
От продажне.Йой.Куди ж люди дивляться?
Йому сама дорога в ПР!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #3 На-на 04.09.2012 16:10
Завжди подобався Румик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Ласка 04.09.2012 14:39
Ну конечно у Румика много людей знает.Он начинал свой бизнес со сбивания денег с бабушек на рынке.Понимает,что пройти шансов не было,решил подзаработать на подсобничестве Паше Костенко.