реклама

реклама

Єдиним кандидатом від Об'єднаної опозиції по виборчому округу №200 з центром в Умані є Максим Поляков. Про це, коментуючи ситуацію, яка склалася з одночасним балотуванням в окрузі двох кандидатів-мажоритарників, пов'язаних із ВО «Батьківщина», заявляє заступник керівника штабу обласного виборчого штабу Об'єднаної опозиції Наталія Старікова.

Наталія Старікова наголошує — опозиція підтримує тільки кандидатуру Максима Полякова, затверджену на партійному з'їзді Об'єднаної опозиції в липні. За її словами, це було підтверджено 3 вересня на зустрічі з лідерами опозиційних сил - Арсенієм Яценюком та Олександром Турчиновим.

- Прозвучала чітка й однозначна позиція про те, що рішення з'їзду Об'єднаної опозиції змінено не буде. Є єдиний кандидат від опозиції Максим Поляков, який активно працює на окрузі з виборцями по вирішенню їх питань. Іншої стратегії не буде, - підкреслює Наталія Старікова. - Поляков добре знає проблеми регіону і шляхи їх вирішення, бо свого часу працював в уманській владі. Пішов, бо не захотів змінити політичні погляди, його пропозиції на користь громадян не враховувалися... Штаб сприятиме його перемозі.

Нагадаємо, що Максима Полякова як одного з семи кандидатів-мажоритарників від опозиції на Черкащині презентував віце-спікер Микола Томенко. Полякова затвердили по Уманському округу по квоті партії «Фронт змін». «Батьківщинівець» Павло Костенко, не задовільнившись місцем у партійному списку, пішов на вибори по тому ж таки округу самовисуванцем. І керівник штабу Об'єднаної опозиції в області Анатолій Бондаренко назвав Костенка кращим кандидатом від опозиції...

реклама

Коментарі  

 
+1 #22 ВітаЛайф 21.09.2012 12:22
Цитую Виталик:
Цитую ГенШтаб:
Це ще квіточки, а що ж буде в стані опозиції після виборів!

Самозванцев типа Костенко или Бондаренко сложно назвать оппозицией.Они скорее оппозиция по отношению оппозиции.И название им нужно свое придумать "ПРоппозиция"

Так воно і є. :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 Просунутий в політиці 19.09.2012 15:41
Костенко по партіях не бігав, з регіаналамі не тусував...
а спитайте Полякова де він був до ФЗ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Олександр 13.09.2012 09:27
Цитую Ксюшка:
Саша у вас був тяжкий ранок?чи мама бутербродика на роботу не склала? Як головний опозиціонер Черкащини може продатись цим "Блакитним"!!!!! давай ти будеш хоть один день в тиждень думать!!! 8)

А тобі, Ксюша, рекомендується подумати хоч інколи, ну хоч раз в рік. А з бутербродами, бачу, у вас все гаразд. Смачного, не погладшайте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Оленка 12.09.2012 17:33
Справа в тому, що і насправді Толік підтримує Костенка.Він про це сам відкрито заявив.І ганьба йому за те, що він продався на користь ПР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Ксюшка 10.09.2012 15:25
Цікаво!на чіє замовлення була написана ця писулька?гідною статтею її важко назвати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Ксюшка 10.09.2012 15:19
Саша у вас був тяжкий ранок?чи мама бутербродика на роботу не склала? Як головний опозиціонер Черкащини може продатись цим "Блакитним"!!!!! давай ти будеш хоть один день в тиждень думать!!! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Саша 06.09.2012 16:42
Цитую Vesna:
Ольго, не вірте провокаціям регіоналів та їх сателітів.

Таке впаження,що Ви хочете "розвести людей як котят".Будь хто,хто вміє читати та мислити, проаналізувавши дії Бондаренка за останній час,переконаєть ся,що той продався регіонам з потрохами.На жаль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 Vesna 06.09.2012 16:19
Цитую Ольга:
Не можу з Вами не погодитись.Дійсно "гетьманів" забагато. Але не можна міряти всіх під одну лінійку-якщо опозиція,то зрадник. Дієві та справедливі політики,дійсно рідкість,проте вони є.Колись вважала таким Бондаренка.Тепер розумію,що дарма.Він грубо ззнехтував рішенням партії про висунення кандидата Полякова і почав гнути свою(чи то Яценко-Костенкову?) лінію. От тільки Толя прорахувався.З електоратом в нього і так були проблеми, а тепер і зовсім його не стане.Та й Костенко кандидатура сумнівна,за ним багато хвостів волочиться.До Умані Павло не має жодного відношення, а про його дружбу з Яценком вже скоро легенди ходитимуть.Так що Бондаренко зробив велетенську помилку.Як він виплутуватись збирається?


Ольго, не вірте провокаціям регіоналів та їх сателітів. Невже ви ще не звикли до подібної брехні? Ближче до виборів бруду стане ще більше...не ведіться! Бондаренко залишається вірним ідеям та рішенням опозиції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Серж 06.09.2012 12:26
Цитую Ольга:
Колись вважала таким Бондаренка.Тепер розумію,що дарма.Він грубо ззнехтував рішенням партії про висунення кандидата Полякова і почав гнути свою(чи то Яценко-Костенкову?) лінію. От тільки Толя прорахувався.З електоратом в нього і так були проблеми, а тепер і зовсім його не стане.Та й Костенко кандидатура сумнівна,за ним багато хвостів волочиться.До Умані Павло не має жодного відношення, а про його дружбу з Яценком вже скоро легенди ходитимуть.Так що Бондаренко зробив велетенську помилку.Як він виплутуватись збирається?

Зачем ему оправдыватся?После того,как они(Костенко и Бондаренко) предложили Полякову снять свою кандидатуру на пользу Костенка, Павла с Анатолием уже ничто не отмоет и не оправдает.
Меня удивляет:они реально рассчитывают,чт о Поляков снимется?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Ольга 06.09.2012 11:16
Цитую Ужасть:
Ну, и где мои опоненты :P
Я вам предрекал а вернее объективно говорил, что опозиции в Украине - нет. Есть кучки людей, возомнивших себя гетьманами ...


Не можу з Вами не погодитись.Дійсно "гетьманів" забагато. Але не можна міряти всіх під одну лінійку-якщо опозиція,то зрадник. Дієві та справедливі політики,дійсно рідкість,проте вони є.Колись вважала таким Бондаренка.Тепер розумію,що дарма.Він грубо ззнехтував рішенням партії про висунення кандидата Полякова і почав гнути свою(чи то Яценко-Костенкову?) лінію. От тільки Толя прорахувався.З електоратом в нього і так були проблеми, а тепер і зовсім його не стане.Та й Костенко кандидатура сумнівна,за ним багато хвостів волочиться.До Умані Павло не має жодного відношення, а про його дружбу з Яценком вже скоро легенди ходитимуть.Так що Бондаренко зробив велетенську помилку.Як він виплутуватись збирається?