Гарячі номера телефонів

На 89-му році життя помер перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

f5839d8-73920f6-f706dfb-1

Про це повідомляє «Українська правда».

Пряма мова Стефанчука: «Відійшов у вічність перший президент України Леонід Макарович Кравчук. Він був людиною, яка змінила хід історії України, тому я дякую Богові, що мав можливість цей відрізок земного часу товаришувати з ним».

Повідомляється, що Кравчук помер 10 травня о 17.00 після тривалої недуги.

Президент Володимир Зеленський висловив свою скорботу через смерть першого Президента України Леоніда Кравчука.

Пряма мова Зеленського: «Сьогодні помер перший президент України Леонід Макарович Кравчук. Він був не просто політиком і навіть не просто історичною постаттю. Він був тією людиною, яка вміла знайти мудрі слова і сказати їх так, щоб почули всі українці. Особливо це важливо у важкі, кризові моменти, коли від мудрості однієї людини може залежати майбутнє цілої країни. Леонід Макарович проявив саме таку свою мудрість наприкінці 1980-х років, коли поставав український рух. Він блискуче пройшов 1991-й рік, і зараз може виглядати нібито тоді йому було просто. І що би не було потім, Леонід Кравчук завжди залишався з Україною».

В кінці червня стало відомо, що Кравчук переніс операцію на серці. Тоді стан його здоров'я не коментували. Наприкінці липня повідомлялось, що Кравчук після операції на серці уже місяць перебуває у реанімації.

Фото: getty images

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100