Дізнайтесь, як обрати безпечні та цікаві іграшки для дітей різного віку. Поради щодо матеріалів, якості та вікових особливостей.
Дитячі іграшки – важливий атрибут для щасливого дитинства, пізнання світу та розвитку хлопчиків та дівчаток. Однак, як вибрати якісні та цікаві іграшки? Саме про це і поговоримо у нашій статті.
Перше, про що ви повинні подумати, це про безпеку іграшок та їхню вікову відповідність. Зокрема, варто враховувати такі аспекти:
● Від народження і до 1 року вибирайте прості іграшки, що будуть стимулювати почуття. Чудово підійдуть брязкальця, плюшеві іграшки та текстуровані книжки. Важливо, щоб ці іграшки були безпечними для ротової порожнини дитини та легко очищувалися.
● Вік від 1 до 3 років. У цьому віці варто обирати іграшки, що сприятимуть розвитку уяви та моторики. Чудовим рішенням стануть кубики, щоб складати композиції, великі пазли та різні інструменти для дитячої творчості. Наприклад, це можуть бути фарби для пальців.
● Вік від 4 до 7 років. Віддавайте перевагу іграшкам, що будуть розвивати логіку мислення та навички комунікації. Вибирайте настільні ігри, різні набори для дитячої творчості та набори конструкторів для складання.
Для дітей старше 8 років можна купувати різні набори для проведення наукових експериментів, моделі для складання, різні інтерактивні ігри та інші розваги, що сприятимуть розвитку соціальних інтересів дитини.
Щоб вибрати безпечні іграшки, звертайте увагу на матеріали виготовлення. Вони мають бути безпечними, не токсичними. Важливо пересвідчитися, що у складі виробів не міститься свинець, камдій (може міститися у батарейках та фарбах) та фталати (використовуються для пом'якшення пластику).
Чудовим рішенням стануть іграшки з екологічно чистих матеріалів, як от бамбук або дерево. Також зверніть увагу на міцність виробів, вони мають бути міцними, не мати гострих деталей та кутів, що можуть легко ламатися.
При виборі іграшок для вікової групи від народження до 4 років, потрібно уникати великої кількості дрібних деталей, щоб дитина випадково не проковтнула або не потягнула до носа мілкі елементи. Звертайте увагу на пакування, де вказана вікова група тієї чи іншої іграшки. Навіть, якщо ви купили іграшку для старшої доньки чи сина, а вдома є молодші діти, краще уникати таких виробів, щоб мінімізувати ризики.
Також не забувайте перевіряти міцність рухомих частин на іграшках, адже вони мають працювати безпечно та не завдавати шкоди дитині. Механізми мають бути дуже надійними, а дитячі пальці не повинні застрягнути у різних рухомих елементах іграшки.
*Реклама
реклама