
За умовами учасники мають виготовити відеоролик із декламуванням віршів Тараса Григоровича та надіслати на електронну адресу обласної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Всі роботи виставляються на Фейсбук для перегляду. Переможців визначать за кількістю набраних балів (лайків), вони отримають цінні призи.
– Через карантин ми не маємо змоги делегувати наших представників до Канева, аби вклонитися Великому Кобзареві, – каже секретар ради ЧОО ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко. – Тому й виникла така ідея. Молодь має шанувати і любити свою історію, Україну і великого патріота, генія і пророка Тараса Шевченка. Саме з таких мотивів ми виходили, започаткувавши цей челендж. До слова, наша політсила ніколи не провадила жодних заходів заради піару. Не будемо робити це й на майбутнє. Тільки конкретні справи. Незалежно від політичної ситуації. Бо ми працюємо заради України, Черкащини і людей.
Про це повідомляє пресслужба ВО «ЧЕРКАЩАНИ».
реклама
Коментарі
Коли фішку з декламуванням віршів Шевченка на відео придумав Сергій Проскурня у 2013 році - це було круто і оригінально. Але через 7 років юзання цієї теми "ідея" Саші Коваленка виглядає примітивно і заяложено.
Стрічка RSS коментарів цього запису