реклама Нормовен

реклама Нормовен

У виборі пральної машини одним із головних критеріїв є визначення необхідного функціоналу. Та найзапекліші суперечки викликає наявність чи відсутність функції сушіння. Чи так вона потрібна, пральна машина з сушкою, та в чому її користь? Розберімося, визначивши її плюси та мінуси.

 122

Переваги пральних машин із сушкою

Прання з цією функцією не просто позбавить ваші речі від плям, а й «видасть» їх сухими. Це забезпечується обдуванням тканини теплим повітрям. Кращі моделі, наприклад пральні машини Bosch, оснащуються спеціальним сенсором, який не допускає перегріву білизни. Він дбайливо обходиться із делікатною тканиною. Серед переваг таких пристроїв відзначають:

  • економія часу — вам не потрібно витрачати кілька годин на сушіння одягу;
  • економія коштів — купувати окремо пральну та сушильну машину дорожче, ніж придбати модель 2 в 1;
  • економія місця — хоча такі апарати дещо більші за стандартні, вони займають набагато менше місця, ніж пральна машина та сушильний пристрій;
  • мінімум пилу — білизна, розвішана на радіаторі, вбирає в себе пил, який потім осідає в легенях;
  • ніякої вогкості — ця перевага особливо важлива для власників квартир без балкона.

Також варто зазначити естетичний аспект. Білизна, розвішана у спальні на сушарці, батареях та міжкімнатних дверях навряд чи прикрасить ваш інтер'єр. Це стосується і балкона, який можна використовувати з більшою користю.

Недоліки пральних машин із сушінням

З мінусів таких апаратів зазвичай відзначають обмежені можливості щодо об'єму білизни для висушування. Якщо ємність машини дорівнює 6 кг, то висушити вона може лише 3-3,5 кг. Вам доведеться розбивати прання на два етапи, хоча набивати барабан під зав'язку за загальним правилом не рекомендовано. Також можна сказати про обмежений функціонал пристроїв 2 в 1. Хоча ті ж пральні машини Bosch пропонують широкі можливості, не поступаючись ні профільним пральним машинам, ні сушильним апаратам.

В цілому, такі пристрої давно довели своє право на існування, пропонуючи своїм власникам серйозні вигоди, економію місця та часу.

*Реклама

реклама

Коментарі  

 
0 #3 Я черкащанин 20.01.2022 14:47
Цитую Микола:
Стаття- відверта реклама

Так там же і написано: *Реклама.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Микола 20.01.2022 13:59
Стаття- відверта реклама
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Основное свойство 14.01.2022 19:54
Всех девайсов класса "два в одном" - когда ломается функция одного, второй выкидывается автоматически. Сегодня, в обществе потребления, ремонт или вообще отсутствует, или его стоимость практически равна стоимости нового устройства.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100