реклама Делікат

«От не вірю тій Овсянниковій, не вірю! Бо за вісім років можна було всі стіни в студії «обшпалерити» тими плакатами. Не спішіть коронувати», – написала речниця черкаської поліції Зоя Вовк у «Фейсбуці» і запостила шеврон.


45

"Журналістка, яка роками пічкала російських зомбаків сюжетами про розп'ятих мальчиків - тепер героїня? Та начхати на неї і на всіх росіян.

ВОНИ ВБИВАЮТЬ ЗАРАЗ НАШИХ ДІТЕЙ ТА ЖІНОК! І вбивають, бо свято вірять в те, що їм роками вкладали ось такі "героїні". А ми знову ліпимо для себе образ хороших русскіх. Хороші лише ті, що лежать прикопані!" - пише в "Фейсбуці" журналіст Валентин Чернявський.

Деталі:  Прямий ефір програми «Время» на Першому каналі російського телебачення 14 березня був перерваний антивоєнною акцією.

Відеозапис акції масово оприлюднюють користувачі соціальних мереж. На кадрах видно, як ведуча Катерина Андрєєва, сидячи у студії, розповідає про плани уряду РФ щодо пом’якшення наслідків від західних санкцій. У цей момент у студію зайшла жінка, стала за спиною ведучої з плакатом із написом «Зупиніть війну. Не вірте пропаганді. Тут вам брешуть» і сказала: «Зупиніть війну!» і «Ні війні!».

За кілька секунд режисери програми «Время» перервали ефір кадрами заздалегідь підготовленого сюжету. Пізніше стало відомо, що жінка, яка влаштувала акцію, є співробітницею російського Першого каналу. Як повідомляють ЗМІ, її звуть Марина Овсяннікова, у програмі «Время» вона працює редактором

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100