Гарячі номера телефонів

images Перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко зауважив, що депутати та керівництво обласної ради працюють над забезпеченням сил оборони продовольством та засобами захисту.

"Залучений весь депутатський корпус та керівництво, ми постійно координуємо свою роботу, аби допомогти нашим хлопцям у теробороні та ЗСУ. Крім того, в область прибувають десятки тисяч людей, які евакуювалися з інших областей, тож працюємо над питаннями їхнього розміщення та забезпечення необхідними речами.

Щодо засобів захисту, то в області вдалося організували пошиття розгрузок. Першу партію на 500 штук вже відправили для наших хлопців у ЗСУ. Щиро дякую колегам, які допомогли їх оплатити. Наразі готується наступна партія.

Працюємо і над пошиттям чохлів для бронежилетів, зараз шукаємо необхідні матеріали.

Через депутатів відбувається й організація опору по громадах. Люди їх знають і звертаються за допомогою у постачанні матеріалів для блокпостів чи укріплень, засобів захисту для хлопців із тероборони та мобілізованих військових.

Чимало обласних обранців постійно працюють над збором продовольства та медикаментів для найбільш постраждалих регіонів від російсько-української війни. Допомагаємо організовувати цей процес і забезпечуємо доставку.

Налагодили й пункти приготування їжі для правоохоронців та військових. До цього залучили волонтерів, бізнес та комунальні заклади обласної ради, забезпечили й підвіз продуктів.

Більше того в області формують запаси з продуктів харчування та медикаментів на той випадок, якщо припиняться поставки", - пише Роман Сущенко.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100