реклама

реклама

З 25 лютого працює у Звенигородці волонтерський центр прийому, видачі та доставки допомоги територіальній обороні, ЗСУ, блок-постам, пунктам обігріву, переселенцям, колонам військових та містам, які боронять нашу країну від загарбників.

7654

Вже відправлені безліч машин у Київ, Полтаву, Миколаїв, Охтирку, Лисичанськ, Бахмут та інші.

Один з організаторів волонтерського центру – звенигородчанин В’ячеслав Голіков, який в мирному житті був вчителем з танців. Каже, ще до війни займав активну позицію, діяв для розвитку краю, а нині допомагає організовувати процес у волонтерському центрі. Не уявляє, як можна зараз займатися звичними справами, коли в країні війна.

Просто у вихідний сюди прибуває вантажівка з продукцією. Всі йдуть сортувати.

«Начальників немає. Всі працюють і всі знають свою роботу», – додає секретар Звенигородської міськради Володимир Низенко.

Також з 27 лютого у волонтерському центрі інтегрували в роботу центру електронний облік прийому та видачі всіх допомог.

«З 3 березня встановили принтер та видаємо все через акти прийому передачі та накладні. Зкомунікували з іншими подібними центрами з якими або ділимось надлишками, або отримуємо від них підтримки. Отримуємо постійно допомогу, як і від звичайних людей громади та району так і від підприємців, підприємств та міжнародних партнерів. Працює опломбована благодійна скринька за кошти, якої ми маємо змогу купувати пальне та організовувати логістику. Ми це волонтерський рух "Друзі Звенигородки", Громадське об'єднання "Звенигородщина активна"!" та Звенигородська Міська Рада, які пліч-о-пліч (в партнерстві) взяли кординацію та запуску такої ініціативи» - каже В’ячеслав Голіков.

Є контакт у звенигородчан і зі співдія-хабом в Черкаській області Володимиром Панченком.

Волонтерське об'єднання «СпівДія» координується за підтримки Офісу Президента України.

– У нас зараз цілий штаб волонтерів, вони опрацьовують заявки, дивляться, що на нашому складі в наявності, роблять накладну і передають. До слова, важливо, що на сайті можна вказати, чи треба заявку виконати негайно, чи ні. Та й зловживань менше завдяки реєстрації. Звісно, волонтерська робота виснажлива, та хочемо більше допомогти людям, – каже пан Володимир.

Долучається до роботи і Черкаський правозахисний центр, який пропонує також юридичні консультації.

Тут можна отримати актуальну інформацію про: роботу державних органів влади; можливості для населення, яке вимушено покидає свої домівки; контакти державних органів влади, які можуть допомогти в тій чи іншій ситуації та ще багато потрібної та актуальної інформації. Юристи безоплатно надають консультації: 0963901656 (Тарас)

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100