Гарячі номера телефонів

135105501_467720121289606_6544708140207005752_n Воювати треба не з ненавистю, а з любов’ю до Батьківщини, до родини, до свого міста. Тобто ви маєте накопичувати свої відчуття в любові. Це краще, ніж акцентувати всі відчуття для ненависті. Про це каже психотерапевт, виконавчий директор Центру психології «Сяючий шлях» Володимир Мамалига.

– Це дія за щось. А не проти чогось. Діяти треба для України чи для родини. Дія проти чогось не зовсім конструктивна. Вона залежна від тої сили, проти якої діємо. Коли діємо проти москалів, то ми залежні немов від них. А коли діємо з любов’ю до України і для захисту своєї родини, тоді ви самі контролюєте свої почуття, – каже Володимир Мамалига.

Фахівець каже, що зараз у час кризи, в час потрясінь у багатьох комплекс вини, люди думають що могли б зробити більше для країни, не поїхати, дати армії більше грошей. При чому, з подібним можуть зіштовхуватися і солдати.

– Ті, що на передовій, помічаю, гризуть себе, що вижили замість побратима або вбили замало ворогів. Ті, хто в тилу, мають комплекс, що вони не на передовій. У тих, що поїхали, комплекс вини, що вони поїхали. У всіх є загальний комплекс вини… Але кожен може бути корисний на своєму місці. І тут важливо розповідати про себе. Позиція має бути наступна: людина робить щось, бо любить Україну, а не тому, що хоче комусь щось довести. Любов може бути і менш масштабна. Наприклад, любов до чоловіка, якого чекає дома дружина. І вона теж робить важливу роботу – забезпечує тил. Вона Чекає, – каже Володимир Мамалига.

Варто зазначити, що свого часу черкасець Володимир Мамалига, один із засновників УНА-УНСО, побував у Чечні під час першої і другої чеченських війн наприкінці минулого століття.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #2 Волноваха 30.03.2022 22:04
О-о-о-о, це - "воїн", і сумнівів немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Пшонка 29.03.2022 23:35
Вовандер, це навіть не смішно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100