- Разом з тим, далеко не всі переселенці підписують договори з сімейними лікарями, - це роблять тільки ті, хто вирішив надовго залишитися в Черкасах. Частина ж тих, хто прямує через місто транзитом, так само безперешкодно отримують необхідну допомогу у профільних фахівців, - говорить директор Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Всеволод Кульчиковський.
Водночас, пацієнт медичного закладу в Черкасах, переселенець із, скажімо, Харківщини чи Сум на прийомі у кабінеті лікаря може зустріти і когось із своїх земляків – адже за два місяці від початку повномасштабного вторгнення Росії у Черкасах працевлаштовано вже 18 медичних працівників, які виїхали із зони бойових дій. Це – середній і молодший медперсонал та лікарі, є й один інтерн.
Незважаючи на всі виклики часу воєнного стану, Черкаси жодного дня не відчували «кадрового голоду» в медицині - попри те, що частина лікарів вирушила на військову службу, а в рядах тероборони є навіть представник керівної ланки черкаської медицини.
На сьогодні меддопомога черкащанам надається належним чином, заклади охорони здоров’я в місті працюють у штатному режимі.
Про це інформує Черкаська міська рада.
реклама