Гарячі номера телефонів

У Тальному працюють волонтери – вихідці із китайського Гонконга на ім’я Рой і Марго. Ці двоє молодих людей – християни-адвентисти. Через свою міжнародну благодійну організацію «Адра» вони дізналися про потреби українців вирушили надавати допомогу.

yzobrazhenye_viber_2022-04-25_13-15-01-434-1024x577

Про це повідомляють «Вісті Черкащини».

Рой і Марго – також переселенці, кілька років живуть у Лондоні. Рой очолює невеличку громаду адвентистів у столиці Англії. На запитання «Чому приїхали в Україну?» Рой відповів, що Гонконг також боровся з тоталітарним режимом. Їм близькі ідеї свободи та демократії, за які самовіддано бореться наш народ, тому без вагань прибули в Україну.

Волонтери привезли солодощі, засоби гігієни, підгузки та інші дрібниці. Разом із пресвітером Здобутківської громади адвентистів сьомого дня Валерієм Злотовецьким відвідали декілька родин переселенців, щоб особисто передати пакунки. Щирість та відкритість цих людей вражає: вони вміють співпереживати, проймаються чужими болями, готові подати руку допомоги. Незважаючи на мовний бар’єр, щоразу спілкування завершувалося щирими обіймами та сльозами радості.

Гуманітарним вантажем Рой і Марго не обмежилися. Вони приїхали в Україну, щоб вивозити людей з гарячих точок, таких, як Маріуполь. Наразі мають проблему: ніхто не хоче здавати в оренду автівку, якою зможуть дістатися окупованих міст. Проте волонтери вірять, що врешті Бог їм допоможе і охочі знайдуться.

yzobrazhenye_viber_2022-04-25_13-14-41-348

yzobrazhenye_viber_2022-04-25_13-14-12-029  

Ліна Яловська

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100