Гарячі номера телефонів
Багато хто слово «тероборона» використовує для означення будь-яких формувань, що стоять на захисті свого населеного пункту. Про те, чим різняться формування Сил територіальної оборони ЗСУ та підрозділів добровольчих формувань територіальних громад розповів начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

– Далеко не всі люди зі зброєю, які несуть службу на блокпостах, приналежні до Сил територіальної оборони Збройних Сил України, – відзначив Ігор Табурець. – Варто розмежувати повноваження добровольчих формувань територіальних громад і військовослужбовців територіальної оборони.

Табурець2

Сили територіальної оборони Збройних Сил України – це окремий рід сил Збройних Сил України в одному строю разом із Силами спеціальних операцій, Медичними силами, Силами логістики та ін.

Вони не можуть закінчити службу тоді, коли забажають, чи обрати місце служби. Бо вони – військовослужбовці. Всі види забезпечення — грошове, продовольче, речове тощо – їм надають Збройні Сили України.

Головним завданням підрозділів територіальної оборони є реагування на виклики та забезпечення цілісності держави, стримування і відсіч агресії, завдання противнику неприйнятних втрат, з огляду на які він буде змушений припинити збройну агресію проти України.

Військовослужбовці територіальної оборони здійснюють службові завдання на всій території України, включно з районами ведення бойових дій, за рішенням Головнокомандувача Збройних Сил України.

На відміну від підрозділів Територіальної оборони України, оборона територій підрозділами добровольчих формувань територіальних громад – це охорона території певної громади воєнізованими підрозділами, сформованими добровольцями, які проживають на території цієї громади.

Вони не є військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань.

І можуть вийти зі складу формування за потребою чи бажанням, наприклад, щоб продовжити вести свій бізнес або повернутись на робоче місце. Утримуються ці формування коштом територіальної громади.

Про це йдеться на сайті ОДА

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #5 Oleksander Molchenko 15.05.2022 19:57
Хто забезпечує підрозділи добровольчих формувань зброєю та боєприпасами? Так хто контролює їх використання (застосування)? Теж сільські, міські ради?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Єгор 04.05.2022 17:01
він міняє одяг?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 Дмитро 04.05.2022 12:20
Одеський район, Доброславська громада.
Те ж саме, місяць як підписали контракти, і навіть після підписання нічого не змінилося. Ні форми, ні зброї, ні посвідчень, ні забезпечення! Чекають мабуть до останнього...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 Надія 03.05.2022 22:34
А шо з цих слів можна вважати правдою ?
Як швидко змінюються закони в нас ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Андрій 03.05.2022 11:16
"Утримуються ці формування коштом територіальної громади" - дане твердження голови ЧОВА не відповідає дійсності! Добровольчі формування тер громади, в нашому випадку Черкаської, не мають жодного грошового, матеріального, речового забезпечення, окрім виданих автоматів. Всі ДФТГ існують на голому ентузіазмі небайдужих членів формувань.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100