Гарячі номера телефонів

На Черкащині московський патріархат досі погрожує священникам «заборонами», коли ті заявляють про розрив зв’язків із церквою окупанта. Нещодавно подібні випадки ДФУ фіксував і на Житомирщині, пише Духовний фронт України


Митрополит РПЦ в Черкасах Феодосій (Снігірьов) від 27 квітня «заборонив» у служінні священника Романа Дмитришина, який залишив їхню структуру і приєднався до ПЦУ.

96f3d66b4fbcd5bfd1c87cfcccd9c42c

У московському патріархаті навіть зазначили, що покинувши московську церкву священник нібито порушив клятву та присягу. Приєднання до ПЦУ, незалежної від Росії Церкви, у Черкаській єпархії РПЦвУ прирівняли до зради Христової Церкви. І це при цьому, що ПЦУ визнає 4 Помісні Автокефальні Церкви.

Крім цього РПЦвУ заборонили священнику носити хреста і «звільнили» з посади настоятеля Успенської парафії с. Медведівка та Параскевської парафії с. Худоліївка Чигиринського благочиння.

Варто зазначити, що всі заборони РПЦвУ для священників, які перейшли до ПЦУ не мають ніякого відношення, адже вони вже не підкоряються московській церкві. Щобільше, присяги вони не порушували, адже вони присягались христовій церкві, якою і є ПЦУ, а не місцевому архієрею РПЦвУ чи Онуфрію.

Такі «покарання» лише черговий доказ того, що в РПЦвУ не тільки не бажають розірвати зв’язку з московським патріархом Кірілом (гундяєвим), який благословив вбивати українців, але і священникам не дозволять відірватись від кривавого московського патріархату в Україні. В РПЦвУ не сприяють об’єднанню українського православ’я, а переслідуються всіх хто прагне консолідації українського народу.

реклама

Коментарі  

 
+9 #1 Іван 09.05.2022 17:31
А Черкаси чухаються! Інші міста забороняють московських попів фсбшників,а в нас набрали в рот води.Та що там,он в центрі красуються сотні Z-ок і всім по барабану.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100