Гарячі номера телефонів

Марія Миколаївна та Віталій Іванович Накопюки з Тального живуть у парі 47 років. Вони виростили троє синів та мають п’ятеро онуків. Усі троє синів та старший онук нині обороняють нашу країну від ворога.

yzobrazhenye_viber_2022-05-14_11-17-06-281

Про це пишуть «Вісті Черкащини».

Як каже Марія Миколаївна, те, що вона з чоловіком відчувають кожного дня, про що думають і, взагалі, як знаходять сили триматися, описати тяжко.

Пані Марія каже, що дуже любить та поважає всі українські традиційні свята. Вона працювала вихователькою у дитячому садочку, тому до таких свят, як сьогоднішній День вишиванки, готувалася старанно. Стосовно ж традиційного українського одягу, розповідає, що власноруч вишивала дітям сорочки. Каже, спочатку старалася для старшого сина, а потім його сорочку носили вже молодші. Це заняття їй дуже подобається. Жінка вишивала навіть килими. Зараз вона тривожиться, що не може займатися улюбленою справою, адже, як розповідає, не має сил зосередитися, відволікають інші думки, але у планах має вишити ще ікони.

З першого дня війни старший син Накопюків Олег та його 22-річний син Олександр вступили до лав тероборони одного з міст під Києвом, вони брали участь в активних боях захисту столиці від ворога. Їхній середній син Сергій – поліцейський, працює у Києві. А от із найменшим, Олексієм, батьки чуються найрідше.

Він захищав нашу країну на Півдні, але де саме перебуває зараз, батьки не знають. Тільки вірять, що в нього все гаразд і чекають на дзвінок, щоб хоч почути рідний голос.

– Спокою немає. Хвилююся не тільки за своїх хлопців, а болить душа за всіх. Хочеться, щоб діти жили в мирі та спокої. Зараз спати не можу, постійно молю Бога та всі небесні сили, щоб зглянулися над Україною, щоб нарешті закінчилося це лихо. Дивлюся новини та горджуся нашими українськими дітьми, воїнами, які вони сильні, хоробрі, мужні та безстрашні. Це люди з великої букви, – каже Марія Миколаївна.

Нині розрадою Накопюків є онуки. Внучка Аня, яка навчається у Тальнівському будівельно-економічному коледжі, завжди поряд з бабусею та дідусем, підтримує та розвеселяє їх. Онук Сергійко також є частим гостем. Двоє найменших внучок не так близько, але завжди на зв’язку.

Віталій Іванович та Марія Миколаївна щиро вірять у якнайшвидшу Перемогу і так надіються тоді на ту найочікуванішу традиційну зустріч всієї родини за сімейним столом.

dsc09943-1024x576

dsc09947-scaled 

dsc09949-scaled

Ольга Москаленко

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100