Гарячі номера телефонів

Сергій Левчук, який як диктор озвучує українських авторів, започаткував серію подкастів мілітарної прози.

«Наша зброя - це мова і книга, не менше ніж гаубиці та джавеліни! Тому я маю потребу розказати про книги та їх авторів, про нашу війну і спротив окупантам. Героями подкасту стануть письменники, воїни та волонтери. Ви дізнаєтесь чому і що вони пишуть про війну, послухаєте уривки кращих творів сучасної української мілітарної прози. 50 випусків! Реліз щотижня чи частіше на усіх міжнародних платформах: megogo, Google та Apple Podcast, Spotify, Castbox, Overcast. Музика Едуард Діля Приступа», – пише Сергій Левчук.

279530816_747012316480880_6876062963351074560_n

Він вже записані інтерв'ю із Віталієм Запекою, Владом Якушевим, Юрієм Руденком - воїнами які не лише словом, а й зброєю захищають нашу Батьківщину. Серед перших подкастів – знайомство з автором, черкаським журналістом Назарієм Вівчариком і його книгою «П’ятеро як один».

Сергій Левчук закінчив НаУКМА за спеціальністю економіст, але як диктор активно долучається до створення якісного українського аудіоконтенту. Озвучив півтори сотні аудіо творів молодих сучасних письменників спільнот "БАБАЙ", "Підвал" (горор) та "РБЖ Азимут" (фантастика)."

Озвучені Сергієм аудіокниги на Abuk: Воїн, Фантастика українського спротиву, Кайдашева сім'я проти зомбі, Алфавіт для андроїда, Різдвяні оповідки

Подкасти: "Війна і Книга", "Дара Корній: Казки з війни", "Закляття Бабая" + "Скарбниця української фантастики" - аудіозбірка творів українських фантастів 20-го століття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналіст з Черкас видав нову збірку

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 Діана Ляшук 06.06.2022 02:51
А ссилочку можна на "Закляття Бабая"-подкст цей мені цікаво послухати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100