Гарячі номера телефонів

До територіальної оборони Черкаської області долучилося в декілька разів більше людей, ніж було заплановано.

Яковенко

Про це в ефірі програми «Четверта влада» Ольги Мальованої на телеканалі ВІККА заявив начальник стройової частини бригади тероборони Черкаської області Сергій Яковенко.

– З самого початку війни люди приходили масово. Частину ми відсіяли, бо не всі нам підходили. Але всім дякували за патріотичне налаштування, – розповів Сергій Яковенко. – Наш штат на той час був уже збільшений, то ми набрали в декілька разів ще більше людей. Тоді вже нам штати збільшили. Тому що ми хотіли, щоб усі люди в нас були оформлені, щоб усі стояли в строю, проходили по документах, щоб їхні сім’ї мали соціальний захист, а вони самі отримували кошти як військовослужбовці Збройних Сил України.

Вже під час війни в бригаді з’явився артилерійський підрозділ, і тепер Сергій Яковенко як фаховий артилерист займається підготовкою цього підрозділу.

– Проводимо навчання, бойові стрільби, щоб коли надійде команда виконувати бойові завдання, ми їх виконали з найменшими втратами, – сказав Сергій Яковенко. – Будемо міцніше триматися, бо попереду в нас ще багато крові, поту і горя. Працюймо на перемогу!

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100