Гарячі номера телефонів

Під час бойових дій загинув координатор громадської організації "Поклик Яру" і організатор смолоскипної ходи Павло Добротворський на псевдо "Історик".

Про це повідомили на сторінці ГО.

eb00a4b0939e8adb

"Він загинув за українське майбутнє. Він щиро вірив в те, що робив. Він був ідейником, якого наслідувала вся команда "Поклику Яру" і ще багато людей", — йдеться у повідомленні.

Про загибель Добротворського написала і кураторка інформаційно-виставкового центру "Музей Майдану" Ольга Савенок.

"Ці дні, це суцільний біль. Ми втратили Павла Добротворського. На фронті, на українському боці, гине еліта! Гине наша молодь, яка замість того щоб будувати країну, вмирає, виборюючи її свободу! Рашка вкриває вогнем Україну, вбиває українців та руйнує наші міста і села", — написала вона.

За словами Савенок, Павло був переконаний, що сильна, дисциплінована і відповідальна молодь, яка підтримує один одного і любить Україну, зможе змінити її тільки на краще.

В одному з останніх дописів Павло Добротворський розповідав про роздуми на війні і свої мрії.

"Війна — це здебільшого очікування. Очікування дає великий привілей, якого не вистачало в мирному житті — час на роздуми.Час подумати за минуле і помріяти про щасливе майбутнє після перемоги", — написав він.

Він мріяв бачити, як відповідальна молодь формує генерацію з зовсім іншим підходом до життя.

Створена Добротворським громадська організація "Поклик Яру" регулярно проводить патріотичні табори для дітей у Холодному Яру, пише Суспільне.Черкаси

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100